BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

BolununSesi yazdı, CHP ve AKP harekete geçti

BolununSesi yazdı, CHP ve AKP harekete geçti
  19 Haziran 2022

  BolununSesi yazdı, CHP ve AKP harekete geçti Bolu’da gazeteciyiz ...

           BolununSesi yazdı, CHP ve AKP harekete geçti

           Bolu’da gazeteciyiz geçinen hiç kimse yazmadı. Siyasetçi geçinenlerin hepsi görmezden duymazdan geldi. Taaa ki BolununSesi Gazetesi bu konuyu haber yaparak gündeme getirene kadar. 18 Mayıs’ta “Tanju Bey siz iyi misiniz” başlığı ile verdiğimiz haber, 15 gün sonra yaygın basında yer aldı. Ak Parti Genel Merkezi Bolu’da derin uyku içinde olan İl Başkanlığını fena halde dürterek uyandırdı. Ak Parti Bolu Teşkilatı, Belediye Meclisi’nde yaşanan ve anında müdahale gerektiren Başkan’ın bu konuşması karşısında o anda sessiz kalırken, genel merkezin dürtmesiyle 15 gün sonra ancak uyanabildi.

           CHP çok sabretti

           Tanju Özcan’a, bugüne kadar CHP Genel Merkezi de iyi sabretti. Bolu’da bu adam CHP’den seçilmiş belediye başkanı olduğu sürece, birçok CHP’liyi kendi partisine küsecek duruma getirinceye kadar beklenmesi bile affedilemez bir hataydı.

           Vali; “Yapacak bir şey yok” demişti.

           2021’in eylül ayında CİMER’e yaptığım başvuruda Tanju Özcan’ın doktor kontrolünden geçirilmesi gerektiğini belirten bir uyarı yazarak; “…Bolumuzu sürekli ulusal medyada rezil etmeye devam ediyor. Bu kişinin alkol bağımlısı olup olmadığının belirlenmesi ve sonucuna göre tedavi edilmesi gerekmektedir. Bu süreç zarfında bu kişinin belediye başkanlığı görevinden alınması gerektiğine inanıyorum” demiştim. Araştırılması ve incelenmesi için görevlendirilen Bolu Valiliği .cevap yazısında aynen şöyle yazmıştı; “Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili mevzuat çerçevesinde Valiliğimizce yapılacak herhangi bir işlem bulunmadığı hususunda bilgilerinizi rica ederim.”

           Sonradan öğrendiğime göre, Vali’nin kardeşinin İBB’nin avukatı olduğu, İmamoğlu göreve geldikten sonra sözleşmesinin iptal edileceği aşamada, Tanju Özcan’ın ricasıyla durdurulduğu konusunda bir duyum aldım. Vali ile Başkan’ın arasında su sızdırmayan muhabbeti ister istemez buna yordum. 

            En güzel yorum Ömer Çelik’ten geldi

            Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Ömer Çelik aklı başında olan herkesin altına imza atacağı bir yorum yaparak; “Belki de Türkiye’de son yıllarda böyle bir üslupla ortaya çıkan çok az siyasetçi görünmüştür. Bu nefret dilini cinsiyetçi dili sahiplenen, bu şekilde gündeme gelen bir siyasetçi demokrasi ve temel demokratik değerlere inanan hiçbir siyasi organizasyonun sahiplenmeyeceği birisi” diyerek, Tanju Özcan’ı hiçbir partinin kabul etmeyeceğine vurgu yaptı.

           Özdağ mal bulmuş mağribi gibi atladı

           Tanju Özcan’ın sığınmacılar üzerinden yaptığı siyasi şovu devam ettiren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kamuoyu araştırmalarında yüzde sıfırlarda gezerken, bir anda yüzde 2’lere yükseldiğini görünce, Tanju Özcan’a partimizin kapısı açık diyerek, ahlaksızlığa sahip çıkan tek siyasetçi oldu. Özdağ, söyleşide, “Özcan hakkındaki soruya gülerek yanıt vererek; “İsteriz tabi… Tanju Başkan niye ihraç ediliyor, Suriyelileri sürekli gündemde tuttuğu için” ifadelerini kullanarak, bir anda mal bulmuş mağribi gibi balıklama atladı.

            “Bolulular, hala daha Tanju Özcan’ın Bolu Belediye Başkanı olmasını isterler mi”

            AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, Bolulu vatandaşlara seslenerek, “Böyle bir şahsiyetin, hala Bolu Belediye Başkanı olmasını isterler mi?” dedi.  Zengin; “Tabii 3 önemli hadise oldu… Bir göç meselesi, iki mecliste yaptığı o iğrenç konuşma ve Kılıçdaroğlu ile ilgili attığı o tweet. Artık tahammül haddini geçti herhalde ama bence önemli bir kadına yaptığı. Madem bu kadar kadın haklarından mı bahsediyorsunuz, bu kadar edepsiz bir ifade kullandıktan sonra niye jet hızıyla adım atılmıyor. Eğer kadın hakları diyorsak, değerlere sahip çıkmak diyorsak hemen eyleme geçmek lazım” diyerek, dürtmeyle ve kaplumbağa hızıyla ancak harekete geçebilen kendi partililerine de dokundurmaktan geri durmadı.

   

  • Öz Bolulu 26 Haziran 2022 . 22:29

   Akp liler 3 yıldan beri Tanju Özcan’ın Seçimi kazanmasını bir Türlü Sindiremediler kabullenemediler Sürekli Mecliste huzursuzluklar engellemeler çıkardılar Öküz Altında Buza aradılar görevden aldırmak için çünkü bunlar Belediyeye ayak basmadan maaş alıyorlardı Nemalanıyorlardı paraları bitince hoplamaya delirmeye başladılar Tanju beye saygısızlık ettiler el kol hareketleri yaptılar adam gibi söz isteyip konuşabilirmiyim diyemediler oda bu saygısızca hareketlere kızıp kadına ben Evliyim bana el kol hareketleri yapmayın diyerek uyarmış ne var bu sözlerde sarkıntılık mı tacizmi tecavüzmü var hayır amaç laf olsun torba dolsun suçlansın görevden alınsın akp liler iftira etmeye kumpaslar kurmaya alışıklar fetöden iyi ders almışlar bu konuda suçlamayı iyi beceriyorlar Allah bunları tez zamanda islah etsin inşallah
  • vatan sever26 Haziran 2022 . 19:44

   allah rızası için türk kamuoyu adına gazeteniz kamuoyu olşturma hakkı olarak devlete yabancı ortaksız uçak motoru araştırma geliştirme zamanını kısaltması için baskı oluşturun fazla zaman kalmadı yetmiş sene önce işgal edilmesin diye asker gönderdiğimiz ülke uzaya füze gönderdi biz ise daha kendimize ait uçak motoru bile geliştiremedik halk adına tarihe karşı utanılmıyormu acaba ayıp tek kelimeyle ayıp
  • Duru 23 Haziran 2022 . 13:03

   Akp Belediyeleri Yolsuzluklarla dolu 3 4 maaş aldıkları söyleniyor Akrabalarını doldurmuşlar heryere En temiz Belediyeler Chp Belediyeleridir
  • Duru 23 Haziran 2022 . 12:55

   Sizene kardeşim Tanju bey sizin Bakanlar Belediyeler gibi Atanmadı Bolu halkı tarafından Seçildi Milletin İradesine saygısızlık etmeyin biz Memnunuz kendisininden Dürüst doğru adamdır Haram yemez Yolsuzluklar Hırsızlıklar yapmaz Rüşvet yemez çifter üçer maaş almaz Daha ne olsun bir insanda herkes kendi işine gücüne baksın Bolu’dan sizene Bolu’da Akp li görmek istemiyoruz 20 yıldan beri bıktık ülkeyi milleti toksullaştırdınız kendiniz zenginleştiniz hergün zam zam
  • Ersan Türk 22 Haziran 2022 . 01:17

   Tanju Özcan ve Ümit ÖZDAĞ iki gerçek Türk Milliyetçisi... Tanju Başkan Zafer Partisine Geçer Umarım
  • Nilüfer Park20 Haziran 2022 . 22:09

   Nilüfer Parka atılan betonun parasını Mehtabın babası cebinden verdiyse sıkıntı yok. Vermediyse, sıkıntı çok kardeşş. Kamu malını kimseye peşkeş çektirmezler. Herkesin gözü kulağı orada. Yakında kokusu çıkar…
  • Savaş20 Haziran 2022 . 18:36

   Tanju Özcanı AKP bu hale getirsdi .Susstular işlerimiz bozulmasın diye.Adam yüzlerine bakarak hakaret ediyor onlarca AKP li meclis üyesi sadece bakıyor.İl başkanı deseniz dünyadan haberi yok.Eski hurdaları belediyeye kakaladığı ortaya çıkmasın diye suskun bülbül misali sessiz.
  • Taner20 Haziran 2022 . 18:12

   Nikah kıyarken bile alkol kokakn birinden ne bekliyorsunuzz.Millet herşeyin farkında sadece menfaat gurupları görmezden geliyor nokta
  • Bolulu20 Haziran 2022 . 12:46

   Boş birisi başka denecek bir kelime yok. Bir sonraki seçimlerde ismi olmayacak buraya yazın.Kendi adamlarını kusturusen zaten tepki oyları ıle geldin ve gidersin.
  • Haydi20 Haziran 2022 . 12:42

   Evet ya o zabıta müdürü asalet almak için Tanju nun şoförü Özgür ile iş yürütüyormuş.Özgür zabıta benim emrimde diyormuş esnaflara.Zabıta müdürü şahıs Özgür ün her dediğini yapıyormuş.Bunu Tanju bilmiyor mu.Yanındakiler seni bitirdi Tanju.Kendi seçmenin daha sana oy falan vermez.İhraç olda bari partiye zararın olmasın.
  • Gerçek20 Haziran 2022 . 12:31

   Bu Tanju ve ekibi gerçekten CHP seçmeninin utanç abidesi oldu.Size verilen oylara emeğe saygınız yok.Haram olsun hakkımız.Ahlaksızlığa menfaat işlerine kafa veriyorsunuz ama adalete hakka önem vermiyorsunuz.Birde adalet yürüyüşü yaptın Tanju efendi belediye de adaletsiz görevlendirilmeler yapıyorsun.Görev verdiğin o müdür tayfasıyla nereye kadar gideceksin.Hepsi bir fırıldak insan kaynakları müdürü, zabıta müdürü,fen işleri müdürü, mali hizmetler müdürü,destek işleri müdürü,park bahçe müdürü.Zaten zabıta Türkiye de tek.Toplama kampı maşallah.Kamyoncu,kepçeci,pizzacı, bakkalcı hepsi zabıta olmuş.Boş işler başkanı Tanju diyorlar.
  • Nilufer park20 Haziran 2022 . 11:22

   Nilufer park Tanju değil Alaattin Yılmaz zamanında tahsis edildi bilmeden yorum yapmayın günah olur. Ayrıca orası bir dernege ait dernekte işletmeci olarak Mehtap hanımin babasina vermiş siz isteseydiniz belki size verirlerdi..
  • Cabbar Candemir20 Haziran 2022 . 11:14

   İnsaf......Nilüfer Park AKP döneminden beri aynı kişi tarafından işletilmekte. Asılsız suçlamalarla elinize ne geçecek. Cambaza bak gibi olmuş. Hedef mi şaşırtıyorsun kardeş.........
  • Bolulu20 Haziran 2022 . 09:44

   Nasılda çektiler çamura. İşte kişisel hedefler ile yürürsen böyle olur filmin sonu. tam tersi stratejin Bolu olsaydı, şimdi başka şeyler konuşuluyor olurdu. Satranç oyunu bu tavla değil.
  • Nilüfer Park20 Haziran 2022 . 07:12

   Nilüfer Parkıda Mehtabın babasına tahsis etti bu şahsiyet. Gazeteciyim diye ortalıkta gezinen tipler de gidip gidip yiyip içip kaçıyorlar havuz kenarından. Tanju’nun bu işi de patlak vermek üzere. Ulusal medya eli kulağında onu da patlatır.
  • Tabaklarlı20 Haziran 2022 . 00:19

   Şöyle bir bakıyorum. Belediyeye çoluğunu çocuğunu işe koyduran belediyede koltuğunu sağlam tutmak isteyen bide ne olur ne olmaz diyenlerin dışında herkes anladı. Bu ve yancısı bir de nikah kıymıyomu. Özen bözen adamlar aile fotoğrafını kılık kıyafetleriyle içine ediyorlar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak