BolununSesi, Bolu'nun Gerçek Sesi !

Vefat edenler (20 Haziran Pazartesi)

Vefat edenler (20 Haziran Pazartesi)
  20 Haziran 2022

        1- Gerede İlçemiz halkından, Merhum Yusuf SARP ve Merhume Müveddet SARP’ın oğulları, Hatice SARP’ın eşi, Merhum Ozan SARP ve Onur SARP’ın babaları, Perran ALBAYRAK, Merhume Nuran KÖROĞLU’nun kardeşleri; Celal SARP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

       2- Sabri SARIKAYA’nın eşi, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Zeynep BAYSAL, Derya KOLTAN, Deniz KAPTAN, Demirkan SARIKAYA’nın anneleri, Erkan BAYSAL, Suat KOLTAN, Meftun KAPTAN’ın kayınvalideleri; Satı SARIKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Mengen Pazarköy Yalakkuz sarmanlar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Göynük İlçemiz halkından, Ali KALASOĞLU’nun eşi, Mesut KALASOĞLU ve Gonca DURSUN’un anneleri; Emine KALASOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Dağkent Toki Ensar Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Mudurnu İlçemiz Taşkesti Beldesi Tosunlar Köyü halkından; Naciye KARAYAKALI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Yeniçağa İlçesi halkından; Hasan ÇOŞKUN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yeniçağa merkez mezarlığına defnedilecektir.

       6- Yazıören Köyü halkından, Mustafa ÖZKAN’ın eşi, Yılmaz ve Mehmet ÖZKAN, Safiye AKTAŞ’ın anneleri; Mürvet ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yazıören Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        8- İlçemiz Salur Köyünden; Merhum Kemali Kartal'ın oğlu, Merhum Yunus Kartal'ın ağabeyi, Ramazan Kartal'ın babası, İbrahim Kartal'ın amcası, ilçemiz esnaflarından Kemal kayış, Murat Kılıç ve Yılmaz Çiğdem'in kayınpederleri Berat Kayış'ın dedesi Eyüp, İlyas, Osman ve Yunus Yongacı'nın dayıları; Hacı Memiş KARTAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi öğle namazına müteakip Salur Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

        9- Gerede İlçemiz Geçitler Köyü Dümenler Mahallesi’nden; Merhum Hacı Osman Peker'in eşi, Ali İhsan Peker'in annesi, Durmuş ve Ali Osman Peker'in babaanneleri; Durkadun PEKER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi öğle namazına müteakip Geçitler Köyü Dümenler Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak