İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Kılıçdaroğlu'ndan talep ettiği randevu reddedildi!

Kılıçdaroğlu'ndan talep ettiği randevu reddedildi!
  6 Temmuz 2022

  Kılıçdaroğlu'ndan talep ettiği randevu reddedildi! Bolu Belediye Başkanı Tanju ...

         Kılıçdaroğlu'ndan talep ettiği randevu reddedildi!

         Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın CHP'den ihraç istemi ile sevk edildiği Yüksek Disiplin Kurulu toplantısı öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan talep ettiği randevu reddedildi.

          CHP yönetimi tarafından “parti sorumluluğu ile bağdaşmayan tutum ve davranışları” nedeniyle kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan için süreç başladı. Yüksek Disiplin Kurulu, Özcan hakkındaki dosyayı gündemine aldı. 25 Temmuz Pazartesi günü yapılacak Yüksek Disiplin Kurulu toplantısında Özcan'dan savunma alınacak. Özcan, savunma günü öncesinde Kılıçdaroğlu ile görüşmek için randevu talebinde bulundu.

         CHP kulislerinden gazetemize ulaşan bilgilere göre Özcan'ın randevu talebi, Kemal Kılıçdaroğlu tarafından reddedildi. Randevunun reddedilmesine dair ise CHP ve Tanju Özcan tarafından herhangibir açıklama yapılmadı.


   

  • Yusuf Aydınlı 16 Temmuz 2022 . 18:26

   Tanju başkanım senin gibi bir başkan gördü bolu yolun daim açık olsun
  • Tavukçu muarrem 12 Temmuz 2022 . 03:09

   Eeee yediğin hurmalar gün gelir tırmalar bu dünya ne firavunları yemiş ,thanjouya kalmayan parti dersim ermenisinede kalmaz .
  • YUNİS HASANOV.11 Temmuz 2022 . 01:34

   QANUN SƏRT BİR ŞƏKİLDƏ İŞLƏMƏLİ. KANADA İSVEÇRƏ KİMİ DÖVLƏTLƏRİN İŞ PRİNSİPİNƏN İŞLƏMƏLİ.HƏR ADDAIM DÖVLƏTÇİLİYƏ XALQIN FİRAVAN YAŞAMASINA.QANUN HAMI ÜÇÜN ALİ OLMALIDI.
  • İsmail koban9 Temmuz 2022 . 11:00

   Tanju başkan meyve veren ağaç taşlanır. Bakın yorumlara herkes elinde taş at babam at. Boşa doluya konuşan çok. Hepside hangi partili olduğu belli. Ama bu yorumlar ne kadar zavallı olduklarının kanıtı. Başkanım yürü bu millet arkanda. Sen merak etme.
  • Rafet kuzen9 Temmuz 2022 . 10:53

   Tanju baskanin bayramdan sonra görürsünüz nerde kiminle olduğunu. Sonra yorumda olumsuz konuşanlar utanır belki.
  • Fırat 9 Temmuz 2022 . 07:52

   O kadar çamurki baş çamur dahi dayanamadı kovdu sonunda
  • İsmail 9 Temmuz 2022 . 05:45

   EEE CHP PKK'LI İPLİ ÇÖPLÜK TÜKENDİ SANIRIM ..HAAA
  • belediye7 Temmuz 2022 . 18:41

   randevu verilmediğini belediyeden beslen gazeteciler haber yapamıyorlar ne oldu onlarda sırtını çevirdiler
  • Pasakoylu7 Temmuz 2022 . 18:05

   Bence de YUSUFFFF YUSUFFFF
  • kalem7 Temmuz 2022 . 17:11

   En yakınındakiler için bile hala akepe-mhp liler bir numara, ağızlarının içine bakıyorlar, partilileri her zaman tü kaka, özel elemanın bile 3 kişiyi yönetemiyor alattinin torpillilerine yalakalık peşinde, sonra sıkışınca chp, çok yazık çokkk
  • Maalesef 7 Temmuz 2022 . 14:38

   Yazık ettin yazık.Umudu olan insanlar için hayal kırıklığı olsun. yanındaki bilgisiz kişiliksizler bitirdi seni.O akp müdürlerini korudun kolladın seninle yol yürüyenleri çevrendeki akp yandaşlarının lafıyla harcadın.Ama aslında sen kendini harcadın yakında anlarsın.
  • Doğa 7 Temmuz 2022 . 13:37

   Sağcıdan solcu yapıp hakketmediği makamlara taşırsan sonuç bu. Hiç bir zaman solcu olmadı ki .
  • Bolulu7 Temmuz 2022 . 13:21

   Cok iyi olmuş partiden atsınlar 2 senesi kaldı sokaklarda gezer oy moy yok. Güç zehirlenmesi bu olsa gerek. Her kese posta koyacagını sanıyor CHP olmasa bir hiçsin.
  • HÜSEYİN 7 Temmuz 2022 . 12:51

   BOLU nun sesi gazetesi şimdiye kadar yazdığı herşey doğruymuş demekki.
  • Fikri7 Temmuz 2022 . 11:40

   Bilecik Belediyesi gibi yakında patlar yediği teraneler bir adamın boyu kısa kıçı kalkıksa dikkat edecen fırıldağı bol olur böyle tiplerin ama hep çakılırlar sonunda hep hüsrandır bitişleri
  • Emrullah Gideroğlu7 Temmuz 2022 . 11:37

   Yorum yok. Herşey ortada zaten. Bu dandunjudan bir nane olmayacağı belli idi zaten.
  • İşin içine zçmnın...7 Temmuz 2022 . 11:27

   İşin içine zçmanın sonuçlarıdır bunlar. Klavuzu karga olanın burnu b_ktan çıkmaz gibi bir durum maalesef. Akrabası YC de aynı kafadaydı. Partide harcamadıkları yetenekli donanımlı sempetizan kalmadı. Dik kafalılık, çok bilmişlik ki arkası kadar dik kafalıdır insan, arkası kadar çok bilmişdir.. Senin arkanda sadece şak şakçılar var ki yeterli birikimi olmayan toplama kimlikler bunlar. Bir Belediye Başkanının elle avuçla tutulan bir ekibi olmaz mı? Olmaz zira onları hep harcadı sayın başkan tıpkı akrabası YC nin yaptığı gibi.. Bunun nedeni ne peki? Şu : "Kendileri kifayetsiz oldukları için, Birikimli ve işe yarar insanların kendilerine rakip olacağını (art niyet) düşünmek" Canım kardeşim, olmuş olacağı elinde bir Feridun Yılmaz vardı, Bir Mansur Şen vardı onları elinde tutmayı beceremedin yav. Dünya kültürünü bilen, donanımlı ve senin ufkunu açabilecek bir Cumhur Bandakçıoğlunu yanında göremedik. Toplama kadroyla nereye kadar? Sana göre, Eksikliklilerini gidermeyi laf kalabalığıyla bastırmak ne büyük bir meziyet mesela...
  • Bolulu 7 Temmuz 2022 . 11:12

   Metin Çelik beyin görüşlerine bir Bolulu olarak katılıyoruz. Kalemine sağlık.
  • memett7 Temmuz 2022 . 09:43

   mahallelerde ayakta kalabilen çocuklarımızın oyun alanları bisiklete binebildikleri büyüklerin bi nefes alabildikleri yürüyüş spor yapabildikleri elde kalan nadide PARKLARIn içine etme fikri herkiminse derhal vazgeçmeli bu rezalete dur diyecek yürekli basın mensupları arıyoruz ,bütün parkların içine ticarethane yapıp 30 - 40 yıllık kiralamayla birilerine peşkeş çekmeyi kim organize ediyor .elde bi parklar vardı belediye onlaramı göz dikti .örnek çok gelin bi bakın ihsaniye mah.milli egemenlik parkı yok edilmek üzere
  • bolulu 7 Temmuz 2022 . 08:55

   Kemal Bey; naif, saygılı ve hukuku bilen bir insandır. Tanju Bey'in dosyası Parti Meclisi tarafından Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edilmiştir, yani YARGIlama başlamıştır. Bu süreç içinde Yüksek Disiplin Kurulunun kararına etki etmek adına Kemal bey bir oluşuma bir müdahaleye girişmeyecektir. Bu beyhude çabayı Tanju Bey'in bilmemesine imkan yok. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanının bile YDK'nun işine karışmayacağını kendisi Milletvekili ve Belediye Başkanı olarak görev yaptığı süreçte bilmesini beklerdim. Tanju Özcan hiçbir vakit Cumhuriyet Halk Partisi ile ideolojik olarak özleşememiş bir insandır. CHP'nin Kuvayi Milliye başta olmak üzere kuralları ve etik değerleri vardır. Bu değerler arasında özellikle Kadın Hakları ve Kadınlara duyulan güven, saygı ön plandadır. Tanju Özcan'ın son yaptığı ve son yapacağı olmayan saygısızlık affedilecek bir yanlış değildir. Yüksek Disiplin Kurulunda sadece bu son yaptığı olay ile dosya açılmadığını yapılan özellikle Onurludan alınan ARSA, Bahadır ACAR ile birlikte yürütülen İHALE ler, yani RANTa bağlı işler, Belediye de yaşanılan skandallar, vaat edilen 60 tane DEV Projeden hemen hemen hiçbirinin hayata geçirilememesi, Bolu Belediyesinin yapılan iş ve icraatlarla değil Başkanın SKANDAL açıklamalarıyla Türkiye gündemini işgal etmesi sayılabilir.
  • Tokat gibi cevap7 Temmuz 2022 . 08:22

   Tanju! Abisinin! Bu dünyada seni anca anan baban çeker, çocuklarına bile laf geçiremezsin. Gereksiz konuşmalar, tavırlar, kifayetsiz işler ve daha neler neler... Sen bu şehrin kaderi değilsin, beni seçen bir daha seçer veya benim arkamda kitleler var gibi düşünüyorsan çok yanılırsın.
  • isimsiz7 Temmuz 2022 . 08:12

   tutmuş başkalarına bolu beyi diyorlar maramzadeler siz nesiniz küheylanmı o zaman.
  • Bolulu7 Temmuz 2022 . 08:04

   Randevu verilmeliydi, nasıl savunacak merak etmediler mi? Hata genel merkezin, buraya kadar konuşulmaması ilginç. Risk öteleme yapılmış. Patlayınca bakarız denmiş. Geç kalınmış her iki taraf içinde. Ateş küçükken konuşulmalıydı, alevlenince değil.
  • Köroğlu torunu7 Temmuz 2022 . 06:39

   Utanmaz demediigini bırakmadı. Beğenmeye bilirsin o senin genel başkanın anlaşılan Yusuf Yusuf
  • Selim7 Temmuz 2022 . 02:49

   Ne oldu öz evlat ? Özmüsün üvey mi iyicene öğrenirsin 25 Temmuz’da chp senin gibi sorumsuzlarla iktidar olamaz kuran öp cami yaptır oldu olacak birde umreye git bari
  • Metin Çelik7 Temmuz 2022 . 02:39

   Akp nin bir kaç dönem Belediye Başkanlığını Yapmış zati muhteremden kurtulmak için Tanjuya sarılan seçmen Sıradan bir insan hali beklerken. Ohooo adam çoban olmuşta cumhuriyet halk partili seçmenleri güdecekmiş. Vay arkadaş ya. Yani Avukat olmak. Ya da Seçilebilir sıradan Sürekli aday gösterilerek Milletvekili olmak. Kaç gömlek bol geldi bilmiyoruz ama. Galiba Getirilen görevler Onu Yüceltmek yerine , O kendisini halktan üstün gören bir tavır takınması Ona Kimsin sen kardeşim diyen birisinin olması gerektiğini savunanlardanım ben. Yani senin bir görevin. var. Belediyenin de Bütçesi var. O bütçeyi , Sanki , cebindeki kendi parası gibi sanmak . demek ki ilah olduğunu sanmış bir durum göstermektedir. Senin O belediyedeki herhangi bir çalışandan ne Farkın var. Ne üstünlüğün var senin. Mütevazi birisi olmak yerine halka tepeden bakmak . Sen kendini ne sanıyorsun be arkadaş . Yani başkan seçilmekle Ya da Milletvekili olmak Sana ne ayrıcalık kazandırır. Kullandığın Yetki Halkın EGEMENLİK Yetkisidir. Seçildiği ilk günden Akp nin kadın kolları başkanına saldırısı saten ne olduğunun en net göstergesi olmuştu. Hele hele İşten Çıkardığı Belediye Çalışanları. Yazık bu adamlara ya. esasen Hata yapan bunlar değil Bunları O makamlara seçilmesini sağlayan Genel Başkan ve Çevresindekilerdir
  • Metin Çelik7 Temmuz 2022 . 02:27

   Siyaset Yaptığın Partinin Genel Başkanı Tarafından Reddedilmek. Siyasi bir anlam ifede etmektedir. Seçimlere kalmış şurada bir kaç ay. 4 dönem milletvekili yapılmış eski bir meclis üyesinin görüşme talebini reddetmek. Artık Seni asla Partide görmek istemiyorum demektir. İstersen Kendin istifa et . Hiç değilse Kovulmadan İstediğin partide siyaset yap demektir. Tabii Ben Boluda çok sayıda kişinin İhraç edilirse ülke genelinde Yüzde 5 oy kaybı olur gibi Genel Merkeze Baskılar Yapıldığını duyuyorum. eğer Cumhuriyet Halk Partisi Şahsına sözüm Yok. ama çıkışları tamamen şova yönelik olduğu bilinen bir Belediye Başkanını Hala Partide tutuyorsa Tutacaksa ki bana göre tutacağını düşünüyorum. Bu parti Yerin dibine batsın derim. Biz CHP li seçmenin ilkeleri vardır. aklı başında insanlarız. Asla Koyun olmadık . Hiç kimse bizi Koyun yapamaz. Ama Özcan efendi kendisini o makamlara götürenlere ihanetinin bedelini ödemelidir. Bizleri gütmeye kalkışması başlı başına aptalca bir tavır olduğunu zaman içerisinde anlayacaktır Tabii güç zehirlenmesi Yaşamakta. Ben Genel Başkan olsaydım Onu asla bir dakika bile partide tutmazdım Tabii İmamoğlunu da
  • Bolulu7 Temmuz 2022 . 02:26

   Tanju Beyden cumhurbaşkanlığına adaylığını koymasını bekliyoruz. Bir halk partili olarak 100 bin imza için seferber olmaya hazırız.
  • Gerçek6 Temmuz 2022 . 22:45

   Bence Sayın Kılıçdaroğlu tam yerinde karar vermiş.Birde utanmadan Genel Başkan dan randevu istiyor.İhrac edin millet kurtulsun şu gereksizden.Gereksiz işler yapıyor bu kez de yeni Bolu Valisi ile takıştı.Bu nasıl avukat olmuş bilmem.Kanun ortada en azından oku anlamaz isen anlayana sor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak