Halkın vicdanının SESİ olmak SUÇ değildir

Hayvanlar bunu yapmaz!

Hayvanlar bunu yapmaz!
  9 Temmuz 2022

  Hayvanlar bunu yapmaz! Her fırsatta Allahın sessız kullarım olarak ...

  Hayvanlar bunu yapmaz!

        Hayvanlar bunu yapmaz! 

        Her fırsatta Allahın sessız kullarım olarak adlandırdığı masum canlara gücü yetenler neden bu görüntülere ses çıkarmıyor?

         Parklar banklar masalar ya kilo kilo cekirdek kabuğu içecek şiseleri ya da böyle alkol sisesi sigara izmariti! Bunu yapan akıl fikir bahşedilen insan sa eğer, hayvana kimsenin ses çıkarmaya hakkı yok.

         Birde sokaklarda parklarda alkol alıp elini kolunu sallaya sallaya gezenlerin çocuklarınıza kızlarınıza verebileceği zararı düşünseniz keşke! Madalyonun diğer yüzüne bakmak cesaret ister..

  • Hemsıre 9 Temmuz 2022 . 20:43

   Sokakta insanların da ne yapacagı bellı degıl vezne memurunun genc bır kızı sokakta kestıgını unutmadık gucunuzu kendinizle esıtlere harcayın kendınden acıze guc yetırmek kolay yan
  • Miness9 Temmuz 2022 . 20:40

   Yurekten kutluyorum hayvanlar bilerek isteyerek kötuluk ve pıslık yapmazlar barınaklar da saglıklı hayvan olmaz ömrunuzde bır barınak bıle gormeden dilinize pelesenk olmus barınaga gitsinler demek ne kadar kolay degılmı hapıste suclular yatar butun ınsanlar suclu degıldır ama butun hayvanlar masumdur nokta.
  • Aladağ 9 Temmuz 2022 . 17:12

   Sapla samanı yine karıştırmış birileri, biz ne böyle davranışları kabul ediyoruz ne de sokakta ne yapacağı belli olmayan 50 kiloluk hayvanların gezmesini. İkisi farklı şeyler. Aynı şey değil.
  • Cemil9 Temmuz 2022 . 14:09

   Hayvanlar yapmaz demek hayvana saygısızlıktır.,Türk insanı hariç hiçbir mahlukat yapmaz demek lazım..
  • Ali Şatır9 Temmuz 2022 . 10:34

   Bir yanlış, diğer yanlışı örtmez. Bu çevreyi kirletenler tespit edilip cezalandırılsın. Başı boş, sahipsiz köpekler barınağa toplansın. Bakın iki doğru. İyi bayramlar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak