İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Tanju Özcan’a en büyük destek yine onlardan geldi!

Tanju Özcan’a en büyük destek yine onlardan geldi!
  25 Temmuz 2022

  Tanju Özcan’a en büyük destek yine onlardan geldi! Evinde ...

         Tanju Özcan’a en büyük destek yine onlardan geldi!

         Evinde Arap hizmetçi çalıştırırken, Arap düşmanlığı yaparak sığınmacıların ülkelerine gönderilmeleri konusunda çıkışlar yaparak kendisini gündemde tutmaya çalışan Tanju Özcan’a en büyük destek yine istemediklerinden geldi.

          Elektrikli aracıyla taşımacılak yapan Muhammet isimli Iraklı vatandaş, aracının etrafını Tanju Özcan’ın afişleri ile çevirirek caddelerde tur atarken, ister istemez bedavadan destek oluyor.

  • İbrahim kıymaz 4 Ağustos 2022 . 23:55

   Adam belkide ne olduğunu bile bilmiyor, kağıt toplama aracına, branda yapmış, seçimden sonra çöpe atılmıştır büyük ihtimalle, reklamın kötüsü olmaz mış
  • şenda hanımda soru1 Ağustos 2022 . 14:47

   Neden 5'le çarpıp sonra 20 ile bir daha çarptık. Neyi hesaplamaya çalıştık. yazdığını kendin anladın mı acaba? Ayrıca 5 x 48 = 240 yapar. 240 x 20 de 4800 yapar hesapladığınız şey 200 milyar daha fazla. ciddi fark var :) gerçi boş yorum yaptığınız için sizi kaale almamak gerek. Çarpan olarak kullandığınız 5 ve 20 ne çok merak ediyorum. Rakamı yüksek göstermek için karmaşık bir hesaba giriştiğinizi düşünüyorum.
  • bir evim olsa27 Temmuz 2022 . 17:19

   ARA SOKAKLARSA DOLAŞIRKEN GÖRMÜŞTÜM, ADAM ATIK KAĞIT TOPLUYOR, DÜŞMESİN DİYE DE BULDUĞU BRANDA İLE ÇEVİRMİŞ, ADAM EKMEĞİ PEŞİNDE ŞOV YAPACAK HALİMİ VAR....
  • Metin Çelik27 Temmuz 2022 . 11:14

   Mimar Sn Şenda AKSUNGUR Ablamız güzel yazmış. Şahsen hiç bir itirazım yok. Ancak Bu çok ciddi bir sorunu bile Şova dönüştürmüş olması , Ülkemize Kaçak Yollardan alınan göçmen sorununu İtibarsızlaştırmış olup, Sanki sıradan bir Politika sorunu gibi algı oluşturmuştur. Esasen Son derece haklı ve Ülkemizin geleceğinde Asla olmaması gereken Yabancıları Yok bilmem kaç kat ceza Yazacağım Suyu 10 Kat Fazlaya satacağım gibi saçma sapan açıklamalarla Kaçakları Mağdur pozisyonuna soktu. 11 Müfettişin gönderilmesi, meselenin ne kadar ciddi boyutlarının olduğunu göstermektedir. Bir Ya da 2 dosya bile Yargılama Yolunu açmaya Yetecek gibi görülmekte O halde İktidar Bas bas bağıracak . Bak Ce Ha Pe li belediyelerde ne pislikler dönüyor Tespit ettik diyecek ve Başımıza bir tane KAYYUM Ataması Yapacak. Kardeşim Neden biraz izin almıyorsun da Cumhur BANDAKÇIOĞLU'na Belediyeyi Teslim etmiyorsun. Git biraz kafanı dağat. Siyaset biraz dinlensin . Senden önceki Zatı Muhteremin Yapmadığı kalmadı. Hadi İktidar deşifre olmasın istediği için Yargılamadı. Ya sen Yağmurdan kaçan seçmeni Tolu ya Yakalattın. Seçmen Senden ve çevrenden Nefret ediyor. Nasıl göremezsin. de ki ihraç edilmedin. e görülüyor işte Kayyum Atayacaklar CHP ye zarar verecekler
  • VATANDAŞ27 Temmuz 2022 . 09:42

   LA BEDAVA BRANDA BULMUŞTUR.ONUNLA KAPATIVEREYİM DEMİŞTİR.
  • isimsiz27 Temmuz 2022 . 08:34

   adam zekice bir branda bulmuş takmış sonra caddede istediği gibi geziyor nasıl olsa chp lilerde o gezerken gülüyor caddede nasıl gezdiriyoruz reklam yapıyoruz diye. kendilerince başkana şakşakcılık yaptıklarını sanıyorlar.
  • Cöle26 Temmuz 2022 . 15:58

   Nasıl Bi hesap bu şenda hanım. Valla beynim yandı..
  • Senda Aksungur 26 Temmuz 2022 . 11:52

   Ne yaptida bu kadar üstüne gidiliyor ki mülteciler konusunda A dan Z ye haklıdır yarın birgun emperyalistlerin bunları kışkırtıp silah dağıtıp tepemize saldirtirsa Allah korusun ülkemiz ne hale gelir 3 sene önce sn Reis BM toplantısında MULTECILERE 48 milyar DOLAR harcadık dedi bu kimin parası 5 x48 milyar 250 milyar dolar yapar çarp 20 ile 5000 milyar dolar yani 5 katrilyon kimin parası bu TURK MILLETININ PARASI NE KADAR COK PARAYI SOKAGA ATMISIZ
  • Metin Çelik26 Temmuz 2022 . 07:50

   Cumhuriyet Halk Partisinin Yüksek Disiplin Kurulunun Tanju Özcan için alacağı karar Son Yıllarda çok kirlenen siyasetçiler için çok etkili olacaktır. Mansur Yavaş Başkanımız AKP li Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanın hasta olduğunu iddia etmekte. Çok doğru bir Tespit. Ama Asıl Onun Yaptıkları Yanına Kar kalmamalı. Melih Götçek Yargılanmalı ve Hapse atılması gereken insanların en başında gelenlerindendir. CHP ye gelince Bana göre Özcan'ı İhraç etmezler ama 11 Müfettiş Bilinenleri Raporlarına Tespit edeceklerse değil İhraç etmek Yakın zamanda Yargılamaları görürüz. Ben diyorum ki. Yol Yakınken. Hasan CUMHUR BANDAKÇIOĞLU'na Başkanlığı vekaleten Bırak Sağlık Sorunlarım var de ve bir süre ortadan kaybol. gez, dolaş, biraz kafanı dağıt . Sessiz Kal ve sonra Belki bir Şansın olur. Bu arada Cumhur BANDAKÇIOĞLU'nun önünü aç. Yol ver içinizde en aklı başında Yalnızca O kaldı. Fatih METİN'in Genel Başkan Yardımcısı olmasının engellenmesinde de İhtiraslarına Yenik düştün. Ne olurdu Memleketimizi TBMM de Yücelten insanlar olsaydı. kötü mü olurdu. Tanju Özcan Partiden İhraç edilirse. derhal belediye başkanlığı görevinden de İSTİFA etmelidir. Seçmen CUMHURİYET HALK PARTİSİNE Oy verdi. Kişiye değil.
  • Misafir25 Temmuz 2022 . 22:30

   Boluda karısıyla elele görmediğimiz başkan chp binasına elele gidiyor traji komik meral hanım yapmacık olduğunuz gün gibi aşikar Ankarada varsinizde çağrıldığında hiç bir yerde yoksunuz.
  • Ersin25 Temmuz 2022 . 21:06

   Tanjunun haybeden şov yaptığını millet erken farketti işin aslı ise bu adamlar Tanju Özcana gule güle diyecekler gibi
  • Yunus25 Temmuz 2022 . 20:46

   Tanju Özcan ihraç edilirse herhalde pna destek ivin belediye meclisindeki CHP liler ile yonetimdekiler ve uyelerin en az yarısı istifa etmeli çünkü Tanju başkan onları partoye kaydetti ve gorev verdi.Hadi bakalım hazırlansın istifalar.
  • Bu ne yaa25 Temmuz 2022 . 17:31

   Bu kişi aracının etrafını kapatmak için kullanmış brandayı.Muhtemelen Tanju beyin kurban bayramı yardım reklam brandası.Zabıta müdürü nerede ne iş yapıyor.Bu Arap şahıs bu brandayı nerden temin etti.Zabıta bunu hiç mi görmedi.Gördü yada ne yapacağını mı bilemedi.Bilemez çünkü zabıta memur değil ki.Dışardan önüne gelene üniforma giydirip yasa dışı zabıta çalıştırıyorlar.Kepçeci çiçekci bahçıvan ne varsa zabıtada üniforma giymiş geziyor.Sayın Vali bu konuya bir müdahil olsan.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak