İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Başkan Yardımcılarının arasındaki gerginlik tırmanıyor !

Başkan Yardımcılarının arasındaki gerginlik tırmanıyor !
  27 Temmuz 2022

  Başkan Yardımcılarının arasındaki gerginlik tırmanıyor ! Alaaddin Yılmaz döneminde ...

        Başkan Yardımcılarının arasındaki gerginlik tırmanıyor !
        Alaaddin Yılmaz döneminde Bolu Belediyesi’nde Ambalaj Atığı Toplama Ayrıştırma Tesisi'nde Çevre Mühendisi olarak iş hayatına başlayan ve kısa sürede basamakları hızla tırmanarak Başkan Yardımcılığı’na kadar yükselen Gülden Özaydın ile eski iş ortağı Mansur Şen’in yerine Başkan Yardımcılığı’na gelen Asuman Şentürk Tekin arasında uzun süredir devam eden gerginlik bugün tavan yaptı. Odalarından dışarı taşan kavga sesleri koridorlarda yankılandı. 
             Birbirleriyle yüz yüze gelip konuşmayan ve dargın oldukları söylenen İmar’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Asuman Şentürk Tekin ile Fen İşleri’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın Belediye’nin meşhur 6’ıncı katında kavga ettiler. 
            Makam odalarından telefonla birbirlerine yüksek sesle bağırmaya başlayan Başkan Yardımcılarının karşı karşıya gelmediklerine dua eden çalışanlar, tırmanan bu gerginlikte saç saça baş başa kavga bile yaşanabileceğini, ikisinin de kendi odalarında olmaları sayesinde kavganın büyümediğini belirttiler. 
   

  • Hülya hanıma6 Ağustos 2022 . 16:43

   Belediye vites boşta hizmet veriyor.Hiç bir proje hayata geçirilebilmiş değil.Başkan başta olmak üzere çevresindekiler sizde dahil hala başkana yanıltıcı iltifatlarla mesai dolduruyorsunuz.Sizin kendi partinizin kendi başkanına bile nasıl baktığından haberiniz yok.Sizin gibiler yüzünden Boluda CHP ilerleyemiyor.Bırakın şovu vatandaş hizmet bekliyor.Eski başkanın kırıntı projeleri ile hizmet olmaz.
  • Hülya Berberoğlu6 Ağustos 2022 . 12:54

   Başkan yardımcılarımız kendini bilen kişilerdir tartışmış olabilirler ama ikiside hanımefendidir her zamanki gibi saçma sapan bir haber yapmışsınız ayıp ayıp
  • hakan1 Ağustos 2022 . 22:57

   TANJU BAŞKANIM İNANIN ÇOK UMUTLUYDUK AMA MALESEF İMAR MÜDÜRLÜGÜNE GELEN VATANDAŞLARI BİR DİNLESENİZ NE OLUR
  • Ahmet31 Temmuz 2022 . 14:43

   Burada yorumlar Metin Çelik'e methiyeye dönmüş. Ne mükkem adammış maşaallah sübhanallah. Kendisini siyaset sahnesinde görmek isteriz. Her haberi sayfalarca yoracağına nefesini biraz da Bolu için tüketsin.
  • Yumrukayalı30 Temmuz 2022 . 13:18

   Bunlardan hangisinin kocası ve kocasının ailesi Buda arsa tarla tppluyor hangisi hafta sonu köylerin yakınındaki arazileri kolacan edip imarı ayarlıyor ondan sonra kavganın nedenini bulabiliriz
  • Ahmet 30 Temmuz 2022 . 12:32

   Asuman Hanım Kendi firmalarından başkasına çalışmaz Her partide bir yakını Bolunun en tehlikeli ailesi
  • Vatandaş 30 Temmuz 2022 . 12:25

   Bunlardan Başkan yardımcısı mı olur vah Bolum vah
  • Metin Çelik29 Temmuz 2022 . 21:47

   Merdüvenci Rumuzlu Sn Yorumcuya cevap veren Merdüvenciye cevap rumuzla arkadaşıma çok teşekkür eder Saygılar Sunarım
  • Yanlış olmasın 29 Temmuz 2022 . 16:14

   Saç saça, baş başa, olabilirmi, ki diye düşünüyorum
  • Aladağ 29 Temmuz 2022 . 13:06

   Bir dahaki yerel seçimde Mansur Şen ya da Feridun Yılmaz iyi parti kontenjanından aday olur, başkan da bağımsız katılır, CHP aday göstermez, o zaman alır başkan boyunun ölçüsünü.
  • Belediye ye29 Temmuz 2022 . 11:51

   Yapmasaydi. Gördünüz mü demişsiniz gördük tosuncugun arsayı tanju bahçe yaptığını iki katlı normal evin villaya döndüğünü cami yerinin tosuncuga verildiğini arabaların milletvekili iken ayarlanıp milletin vekili iken resmen üstüne çöküp belki garibana çıkacak iki arabaya tenezzül edildiğini YAPMASIN KARDEŞİM YAPMASIN YAPARSA TAKARIZ TABİİ o AVM nin orda o muhitte yüksek bina mı varmış binalar mı varmış ordanda 4 daire diyor lar ve daha biz neler duyacaz.neler okuyacaz. Ben eminim ki daha çok alengirli işleri çıkacak. Tedavi için Yardım isteyen Bayana o düşüncede veya öbür bayana söylediği sözleri ben mi söyledim. YAPMASIN YAPARSA DERLER O BU KAYIĞA BİNDİ YA .... DERLER.
  • Merdüvenciye cevap29 Temmuz 2022 . 11:10

   Yazınızda bahsi geçen kişi, milli ve manevi değerlerine bağlı, Atatürk milliyetçisi, demokrat, Bolu sevdalısı bir kimsedir. Haksızlıklara karşı çelik gibi duran, herzaman metin olan bir Boluludur.
  • Bolulu29 Temmuz 2022 . 10:54

   Belediye vatandaşa Hizmet için var. Kişileri niye yüceltiyoruz. Bedava çalışmıyor kimse. Başkan dahil bir ücret alıyorlar. Bu hizmetler uzun dönem askerlik gibi olsa evet kişileri övelim. Burada Özne Vatandaş. Milletvekilliği gibi vatandaş adına geçici verilen vekalet.
  • belediye29 Temmuz 2022 . 09:55

   sanki belediye Asuman hanımın üzerine kurulmuş o olmasa belediye kapanacak gibi yorum yapanlar var sizin işiniz tıkırında olabilir ancak gidin sıradan bir vatandaşa sorun belediyede işleri kimler yükleniyor Asuman müdür sadece sıradan görev yapan bir başkan yardımcısı
  • yağcılar29 Temmuz 2022 . 09:49

   kimin inşaat imar işi varsa onunla ilgili başkan yardımcısına yağ yakıyor o göreve kim gelse aynı işi yapacak bu kadar menfaatçiliğe pes yanı
  • başgan29 Temmuz 2022 . 09:43

   Partili Belediye değilim diye diye, yönetimleri küstürdü, çalışanları küstürdü, gidin bakın belediyeye AY nin kıymetlileri her bölümde hala onların sözü geçiyor, sözde seçim kazanıldı AY gitti, hiç birşey değişmedi,
  • belediye29 Temmuz 2022 . 08:16

   yine gitmişler tanju beyin arsasına tosuncuğun tarlasına takılmışlar yok avm den alınan arabalarmış. Aldık, yaptık,sattık yakaladınızmı yok. gördünüzmü yok .duydunuzmu işte burada anca başka yerde yok eeee başka.
  • Oyunlar oyunlar 29 Temmuz 2022 . 01:02

   Oyun içinde oyun,
  • FORZA28 Temmuz 2022 . 23:34

   ASUMAN BAŞKAN BELEDİYENİN KIYMETLİSİ VE ÖNEMLİ BİR DEĞERİDİR. YANINDAYIZ SAYIN BAŞKANIM.
  • Ruh Adam28 Temmuz 2022 . 23:30

   Bolu’da her kesimin sevgisini kazanmış, liyakatli, adaletli, çalışkan Belediye Başkan Yardımcısı ASUMAN ŞENTÜRK TEKİN hanım. Siz hiç canınızı sıkmayın. Biz sizin emeğinize, gayretinize, halkın sorunlarını çözmek için kendinizi nasıl parçaladığınıza şahidiz. Sizin o makama değil, o makamın size ihtiyacı var..
  • yankı28 Temmuz 2022 . 22:20

   Belediye olmasa boş gezecek adamlara makam verilirse olacağı budur.
  • Gerçekler 28 Temmuz 2022 . 21:25

   Asuman hanımı da bıktırır bu bilgi ve proje yoksunu ne yapacağını bilmeyen biliyormuş gibi davranan personelinden haberi olmayan başkan yardımcısı.
  • Gerçek28 Temmuz 2022 . 21:19

   Bolu Belediyesi Unıversal film stüdyoları gibi.Her bölümde farklı senaryolar farklı roller.Her kategoride oyuncu bulmak çok kolay.Nuri Alço dan tutun, Coşkun,Müjde Ar, Tarkan atıl kurt :) gibi sanatçıları aratmayacak tarzda.Anlayan anlamıştır. Bu aralar Kolpaçino rövanşta galiba. Tanju bey kendi derdine düşmüş personel kafasına göre takılıyor. Çöpler kokuyor yollar köstebek yuvası, kazılan yerler doldurulup kapatılmayı bekliyor neyse ki kış yaklaştı kar yağar kapanır.
  • bolulu28 Temmuz 2022 . 19:23

   En büyük sıkıntı bir kısm genç kpps de 90 bile alırken atama sırası gelmezken, ahbap çavuşa göre kpps s den 60 bile alamayan kişler belediyelere sözleşmeli girip bir gecede memur yapılıyor. Bu şekilde memur olanların direk sözleşmeli statiye geri döndürülmeli
  • Akın28 Temmuz 2022 . 19:11

   Gülden güç zehirlenmesi yaşıyor hızlı çıkan hızlı düşer :) yollara baksın yükseklerde yere basmadan yürüyeceğine...
  • Bumerang28 Temmuz 2022 . 18:56

   Başkanın en büyük hatası maalesef bazı makamlara liyakatsiz atamalar yapması. Gülden Hanımın CV sine baktığımızda geçmişte yaptığı en büyük iş kağıt toplayıcılığı. İşte böyle olunca bulunduğu makamın ağırlığını taşıyamaz. Sonra da Bolunun en başarılı kadın yöneticileri arasına giren Asuman ŞENTÜRK TEKİN ile polemiğe girer ve sonuçta Başkanı yıpratır. Çocuk çocukla bir yere varılmaz Başkanım.
  • Tanju Başgan28 Temmuz 2022 . 18:43

   Hangi iş yerinde olmuyor ki böyle şeyler, belediyede de olması gayet normal, niye abartıyorsunuz ki.
  • Bolulu devam 28 Temmuz 2022 . 17:52

   Benim anlayamadigim birşey daha var. Madem alattinin müdürü bu doğru müdürlükten aliverseydi. Üstüne başkan yardımcısı yap onun suclusuda Alattin. alaatinin suçu çok da en başta Bolu'nun başına bunu bela etti. işte diyemiyorum siz ne derseniz deyin. Kendisinden tedavi olmak için çocuk sahibi olabilmek için yardım isteyen bayana düşüncesi, belediye meclis üyesi bayana söylediği söz hey yavrum hey hangi birisini yazalım buralara şimdiye kadar millet yazdida ne oldu. Sadece bu bayanlara yapılan bunu okuyanların ailesinden birine yapılsaydı. Ne dusunurdunuz. Sadece biraz empati. Başkan hangi partiden olursa olsun adam gibi adam olsun Boluyu güzel temsil etsin. Çalışsın. Kendisine ve yanındaki besleme lere değil Boluya çalışsın.
  • Bolulu 28 Temmuz 2022 . 17:34

   Ya arkadaş yorumlara bakıyorum da işiniz gücünüz algı. İyi olan herşey tanju kötü olan herşey alaattin.tanju bunu herkimse başkan yardımcısı yapmasaydi. Ekibe bak çay demle ilkokul mezunu Ahmet başkan yardımcısı herboklog Rasim lise ve üniversite açıktan okuyarak ( pardon soru ezberleyerek) diploma almış.beykoz sülalesinden biri, dahsın mert, ve ekip başı akşamdan akşama demlenen danju şehir meyhaneye döndü. Bu Arada Bolu'da belediyenin bunun zamanında sattığı aldığı yerlerde ortaya çıksın yaptığı icraatleride alattininde sattığı aldığı yaptığı yerlerde ortaya çıksın bu arada alaattin 15 yıl yönetti. Bu daha birinci dönemi 3 dönem yönettiğini düşünemiyorum. Onurlu tosuncuktan evinin yanındaki arsadan başladı. Kimbilir daha neler var. Hani milletvekili iken arabaları ayarladığı avm artık gıcık oluyorum orayada o muhitten bir binadan müteahhitin birinden 4 daire aldığını deyella sagda solda artık kendi üzerine mi bı başkasının üzerine mi ben ogadasıni bilemem. alaatinin aldığı arazinin bir kısmını sattı bu dönemde benim kafama devamlı bı soru daha takılıyor. Feridun Yılmaz ile diğer iyi parti kontenjanından başkan yardımcısı olan neden Bismillah demeden istifa ettiler. Acaba ne gördüler ne biliyorlar? Aklımda deli sorular.
  • Emekli 28 Temmuz 2022 . 16:12

   Belediyede. Birçok müdürlükte işler otorite bozuldugundan dolayı torpilliler yüzünden durma noktasında inanmayan bir iş için belediyede bi tur atsın
  • Geredeli28 Temmuz 2022 . 15:49

   Iki baskan yardımcısına soz geciremeyenden Cumhurbaskani adayımı olurmuş işte kapasiteleri bu kadar
  • sezgi28 Temmuz 2022 . 13:26

   Yönetimlerde bazen olur böyle şeyler. Konu memleket meselesiyse kavga gürültü çıkabilir bazen. Ancak bir önceki dönemden gelen bir çalışanın (Alaaddin Bey) Belediye Başkan Yardımcısı olması tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Kime çalıştığından asla emin olamazsınız. Hele Asuman Hanım gibi iyi yetişmiş, terbiyeli ve uysal biri bu kadar sinirlenmişse daha da dikkat etmek lazım...
  • Doğrusu28 Temmuz 2022 . 13:03

   Maalesef Gülden Hanım kendi ile ilgili olmayan her şeye burnunu sokuyor. Kapasitesi belli. Kendi işini yapsa böyle problemler çıkmaz. İnsanın içinden sen kimsinnnn, Asuman Hanım kim demek geliyor.
  • Merdümenci 28 Temmuz 2022 . 13:02

   La dayı bu metin çelik kim yahu... Bu doğrucu Davut mu .... Bu da ayrı bi herbokolog anlaşılan...
  • Selçuk28 Temmuz 2022 . 12:12

   Asuman hanım siz hanımefendiliginizi bozmayın diğerinin kimin çırağı olduğu belli Alaattin onu kendi gibi yetiştirdi yazık
  • Davut28 Temmuz 2022 . 12:06

   Müfettişlere cevap verememe insanların sinirlerini yıpratmıs olabilir onlarca ihale ve imar degîşimine cevap vermek elbetteki zor birde raporlardan sonra ne olur onu bekleyelim
  • Bol şanslar28 Temmuz 2022 . 11:18

   Bahis oranları nedir? İyi olan kazansın.
  • Köroğlu Torunu28 Temmuz 2022 . 11:04

   Desenize şenlik var
  • Bolulu28 Temmuz 2022 . 08:51

   Önceki belediye tek adam yönetimiydi, yenisi çok adam yönetimi. Başkanda CB aday adaylığı için kendini hırpalıyor, komik durumlara düşürüyor. Birimlerin çatışması, fikir ayrılığı normal, fakat bunun da bir seviyesi olması lazım ve bir otorite tarafından yönetilmeli. Kişiselleştiriliyorsa bitmiştir.
  • Cöle28 Temmuz 2022 . 08:49

   İş yokki, yapacak iş bulamayıp kavga etmişler. Fen işlerinde iş yok. Bir iki göbek okadar. İmar desen. Akşama kadar öyle. Tek düşünceleri belediye aralarını nasıl satarız.ne yapsınlar boş olunca. Onlar etmesinde bizmi kavga edelim.
  • Ahmet28 Temmuz 2022 . 08:32

   Asuman hanim haklıdır, diğerinin titri neki?
  • Kuzgölcüklü Rabia28 Temmuz 2022 . 08:24

   Nilüferpark'a atılan beton yüzünden kapışmışlardır. Sırf o cafe daha fazla sandalye atsın diye hiç ihtiyaç yokken parkın ortasına tonlarca metreküp betonu attılar. Bunlar da imza attı. Geçmiş olsun. Müfettişler halleder.
  • Cemil 28 Temmuz 2022 . 00:32

   Sevim koş neler oluyor.
  • Gulen Adam 28 Temmuz 2022 . 00:09

   "Balık baştan kokar"..!
  • Mustafa27 Temmuz 2022 . 23:44

   Türkiye nin en büyük problemlerinden bir iside liyakat sisteminin olmayışıdır.
  • İsim(Gerekli)27 Temmuz 2022 . 23:11

   Daha oncedende baskan en cok kimi seviyor diye kavga olmuştu. Sahi kim kazandi baskan en cok kimi seviyor pasakoyluyumu, her isten anlayanimi?
  • Konuk27 Temmuz 2022 . 23:08

   Haber gerçek. Diğer gazeteler(!) yazamaz yazmaz bunları
  • Belediyeci27 Temmuz 2022 . 22:58

   Kocası baska partide kayıncosu bir başka partide abisi bambaşka partinin dudugunu calıyor bu nasıl bir iş arkadaş.Digeri zaten başka bir alem.Belediyede resmen vites boşta heran kaza kaçınılmaz
  • bolulu27 Temmuz 2022 . 22:55

   belediye ve özel idareler kpss sınavına girmeyen memurlar ile kaynarsa olacağı budur. gaydırı guppak üniversitesinin gaydırı guppak bölümünü bitir sonra .....
  • Metin Çelik27 Temmuz 2022 . 22:53

   İnsanlık hali olabilir. bu meseleyi çok tartışmamak lazım. her iki hanımefendi de biraz daha sakin olurlarsa , daha büyük zıtlaşmanın kutuplaşmanın önü kesilir ve dönüşü olmayan zor bir süreç oluşmadan . Sinirlerine biraz daha hakim olmalarını öneriyorum. Kolay değil tabii . 2 Müfettiş. 9 bilir kişi her birinin istekleri aradıkları evraklar sorguladıkları sorunlar hepsinin sinir sistemi tavan yapmamış olması düşünülemez. Ben yine de bu iki güzel genç başkan yardımcıları hanımlara sakin olmalarını bir süre sonra yine yüz yüze gelmek zorunda olduklarını hatırlamalarını öneriyorum
  • Fatih27 Temmuz 2022 . 21:07

   Belediyede herkesi birbirine düşürerek yöneticilik yapmayı kendisine şiar edinen Tanju Özcan daha çok karşılaşır böyle olaylarla.
  • Bolulu27 Temmuz 2022 . 20:48

   Hadi hayırlısı bakam ne olacak .
  • Misafir27 Temmuz 2022 . 20:33

   Kusura bakmayın ikiside bir.....yaramaz,once halka inmeyi öğrensinler,kuyruk makara iş yapan yok.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak