İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (30 Temmuz Cumartesi)

Vefat edenler (30 Temmuz Cumartesi)
  30 Temmuz 2022

  1- Gerede İlçemiz Bahçedere Köyünden; Merhum Ramazan Demir'in oğlu, Merhum Durmuş Ali Demir ve Merhum Seyit Ali Demir'in ağabeyleri, Mehmet Aslantürk'ün eniştesi, Dilek Çimen ve Melek Öztürk'ün babaları, Bahattin Çimen, Nurettin Çimen, Suna Yılmaz, Cevat Öztürk ve Elif Öztürk'ün dedeleri Cevat DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi Saat:11.30'da Yenimahalle Ardıç Sokaktaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Bahçedere Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  2- Gerede İlçemiz Sanayi Esnaflarından; Ahmet Arslandoğdu'nun eşi, Mustafa Arslandoğdu'nun annesi, Tabak esnaflarından İbrahim Gökmenoğlu ve Fatih İbük'ün kayınvalideleri, Ahmet Akça'nın ablası Nazikar ARSLANDOĞDU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat:12.00'da Kabiller Mahallesindeki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Güneydemirciler köyü Bıçakçılar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

  3- Kızık Köyü Halkından merhum Kazım Güleç'in eşi merhume Saniye Göden, Naciye Çobanoğlu, Beşir ve Bedriye Güleç'in anneleri Ayşe GÜLEÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kızık Yaylasında kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kızık Yayla Mezarlığı'na defnedilecektir. Saat 10:30'da   Kızık Evinden araç kaldırılacaktır. Namazdan önce Mevlid-i Şerif okutulacaktır.

  4- Semerkant mahallesi halkından (Merhum) Mehmet ve (Merhume) Naciye BODUR’un oğulları Nuray BODUR’un eşi Fatma Mehmet Merve Sefa BODUR’un babaları 50 yıl İzzet Baysal İlköğretim okulundan emekli öğretmen Yahya Kemal BODUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi buğün Yeniakçakavak Köyü vakıf mahallesi cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  5- Sümer mahallesi haklından (Merhum) Selahattin GÖREN’in eşi Orhan,Timur GÖREN ve Fatma GÖREN DEDE’nin anneleri Saadet GÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi buğün sümer mahallesi cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası sümer mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

  6- Kasaplar Mahallesi halkından Osman GÜL’ün eşi Fatma GÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi buğün kasaplar mahallesi cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası kasaplar mahallesi  mezarlığına defnedilecektir.

  7- Gövem köyü halkından Ahmet GÜNDÜZ’ün eşi Mehmet ve GÜNDÜZ Sabriye SAÇLIOĞLU’nun anneleri İbrahim SAÇLIOĞLU ve Selma GÜNDÜZ’ün kayınvalidesi, Mert, Sefer ,Sevilay ,Oğulca’nın anneanneleri Hacer GÜNDÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi buğün sümer mahallesi cami’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası gövem köyü mezarlığına defnedilecektir.

  8- Gerede İlçemiz Kabiller Mahallesinden; Muhasebeci Durmuş Öztürk ve Merhum Mustafa Öztürk'ün anneleri, Merhum Halit Öztürk'ün eşi, Coşkun Öztürk, Meral Çöllüoğlu, Halit Öztürk ve Semiha Kemiksiz'in Babaanneleri Semiha ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi Saat:16.00'da Kabiller Mahallesi Çubukçuoğlu Sokaktaki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

  • Cahit şahin30 Temmuz 2022 . 16:18

   Yahya Kemal Bodur,a allah rahmet eylsin,mekanı cennet olsun.Ailesine çocuklarına yakınlarına allah sabırlar versin.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak