İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (1 Ağustos Pazartesi)

Vefat edenler (1 Ağustos Pazartesi)
  1 Ağustos 2022

       1- Ağaççılar Köyü halkından, Merhum Mehmet SAMURKAŞ’ın eşi, Mustafa SAMURKAŞ’ın annesi; Hikmet SAMURKAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Ağaççılar Köyü Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Ağaççılar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Seben İlçemiz Kızık Köyü halkından, Özkan ve Hasan KAYRANCIOĞLU, Nurşen YİĞİT’in babaları, Sefer KAYRANCIOĞLU, Hacer ÇETİNKAYA, Nurten GÜRCAN’ın kardeşleri; Mehmet KAYRANCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Küçükberk Mahallesi Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Küçükberk Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Sanayi esnaflarından, Nazifi ve Mehmet ALAN’ın babaları, Alan Kardeşler Erdal ALAN, Öz Alan Metal Mustafa ve Cumali ALAN’ın amcaları; Şerafettin ALAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Balcı Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

       4- Merhum Erol ERDOĞAN ve Nebahat ERDOĞAN’ın kızları, Gazeteci Mehmet ATALAY’ın eşi, Faik ve Elif ERDOĞAN’ın kardeşleri, Takip Gazetesi İmtiyaz Sahibi; Eda Erdoğan ATALAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Taşoluk Köyü Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Taşoluk Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Gerede İlçemiz Ertuğral köyü Tökür Mahallesinden, Emekli Hafız İmam Hatip Kazım Çalışkan'ın eşi, Öğretmen Fevzi Çalışkan'ın annesi, Kalaç Köyü İmam Hatibi Abdullah Öktemer, Gerede Cezaevi Personeli Hüseyin Öktemer, Tabakhane esnaflarından Mustafa Güler ve Şaziye Güler'in anneanneleri; Fatma ÇALIŞKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi öğle namazına müteakip Ertuğral köyü Tökür Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Önemli olan akıllı olmak değil, aklı yerinde ve zamanında kullanmaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak