İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Sebep YOK! Sonuçlara SEVİNİYORUZ!

Sebep YOK! Sonuçlara SEVİNİYORUZ!
  1 Ağustos 2022

  Sebep YOK! Sonuçlara SEVİNİYORUZ! Bolu merkeze bağlı Yuva köyünde ...

         Sebep YOK! Sonuçlara SEVİNİYORUZ!
         Bolu merkeze bağlı Yuva köyünde Kurban bayramında içme suyundan zehirlendikleri tahmin edilen ve böbrek yetmezliği nedeniyle Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi'nde tedaviye alınan 6 çocuk, yoğun bakımdan çıkarıldı.

          Bolu'nun Çaydurt Yuva köyü bölgesinde, Kurban Bayramı sonrası içme suyundan zehirlenen 121 kişi, kanlı ishal ve böbrek yetmezliği nedeniyle çeşitli hastanelerde tedaviye alındı. 1 kişi hayatını kaybederken, sağlık durumu ağır olan 6 çocuk da iki hafta önce Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi Çocuk Servisi'ne sevk edildi. Hayati tehlikeyi atlatan, 3 ile 15 yaş arasındaki 6 çocuk, farklı zamanlarda yoğun bakımdan çıkarılarak servise alındı. 3 çocuğun bir süre diyaliz tedavisi göreceği, diğer 3'ünün ise ilerleyen günlerde taburcu edileceği belirtildi.

  • isimsiz4 Ağustos 2022 . 08:37

   tamamen çimento fabrikasının atıklarıyla ilgili. vefat eden vatandaş 1. gün oradaymış diyorlar, 1. gün kesim yapılıyor ne zaman suya karıştı mikrop ve bakteri üretti böbrek yetmezliği yaptı acil incelenmesi lazım fakat kurban diyip işin içinden sıyrılıyorlar olayı örtbas ediyorlar apaçık ortada hiç kimse demiyormu 1. gün bir bardak suyla nasıl zehirlendi diye.
  • deli2 Ağustos 2022 . 13:53

   çimento fabrikası atıklarının nereye döküldüğünü araştırmak gerek bence su zehirlenmesi böbrek yetmezliğine sebep olmaz bence
  • deli2 Ağustos 2022 . 13:37

   çimento fabrikasının atık sularının nereye gittiğine baksınlar
  • Sebep vardır2 Ağustos 2022 . 11:21

   Nedeni gizleniyor diye düşünüyorum, Kurban günlerine denk gelmesi hayli dikkat çekici..! bu nedenle gizleniyor olabilir mi?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak