İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

ATO’dan Bolu TSO’ya Ziyaret

ATO’dan Bolu TSO’ya Ziyaret
  5 Ağustos 2022

  ATO’dan Bolu TSO’ya Ziyaret Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim ...

         ATO’dan Bolu TSO’ya Ziyaret

        Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu üyeleri, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. 

          Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Temel Aktay ve Halil İbrahim Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fatih Çetinkaya ve Ali Yıldız'dan oluşan Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

          Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş'in, beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur Özçelik ve Abdullah Alemdar ile evsahipliği yaptı. Öte yandan ATO ve Bolu TSO birlikte yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

       ATO İDEA Genel Müdürü Gaye Yardımcı, Eğitim ve Projeler Birimi Sorumlusu Yağmur Dağlı ve Eğitim ve Projeler Birimi Uzmanı Cansu Karagöz'ün de yer aldığı ortak toplantıda odaların karşılıklı olarak yaptıkları çalışma ve projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Ayrıca Bolu TSO ile ATO arasında yapılabilecek ortak çalışma ve faaliyetler istişare edildi.

         Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, ATO Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu üyelerine göstermiş oldukları ilgi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Türker Ateş, TOBB’a bağlı en büyük ikinci Ticaret Odası olan ve 120 bin üyeyi çatısı altında bir araya getiren ATO ile son dönemde Gürsel Baran’ın liderliğinde oldukça verimli ve güzel bir işbirliği tesis ettiklerini ifade etti. Ateş, ATO Yönetim Kurulu’na Bolu ekonomisinin kesitlerini de anlatarak İlin gündemindeki konu ve projeler, lojistik üzerine yürütülen faaliyetler, organize sanayi bölgeleri, turizm sektöründeki proje ve faaliyetler gibi hususlarda ATO Yönetim Kuruluna bilgiler aktardı.

   

  • Metin Çelik5 Ağustos 2022 . 23:10

   Buradaki Resim veren Ticaret ve Sanayi Odasının üyeleri kusura bakmasınlar. Yani bu kadrolarla mı Bolu ve çevresinin sınai gelişimini kalkındıracaksınız. İnanamıyorum Ya. Yani Entellektüel bilgi birikimi ve Aristokrat bir Yapının Yüksek eğitim ile birleşmesi gereken mütevazi ve örnek Yapıları olması gereken LONCA örgütlenmesinin bir kolunun Kadrolarına bakar mısınız Allah Aşkına Her Yönü ile çöküntü Yaşayan toplumun neden çürüdüğüne ne kadar güzel bir örnek oluşmuş. Bir insan var ki her yerde. Yönetici İnanılır gibi değil. Hiç bir bilgi birikimi yok. Kasıntı, Son derece eğitimsiz. Ne diyelim buradaki arkadaşlar alınmasınlar. Sözümüz onlara değil Sözümüz. 155 Kişi olan ve çöplerden zehirlenen Kanlarının içerisine Siyanür girmiş insanlarımızın aldatılmasında emeği olan idarecilere ne diyelim Allah sizlere akıl fikir versin. bir kelime Yabancı dil bilmeyen ülke dolaşmamış haspel kader Yurtdışına çıksa çişini yapamayan insanlar bizim ülkemizde arayıpta bulamayacağımız kurumlarımızın örgütlenmelerimizin en başındalar ne diyelim Allah sizlere Kolaylıklar versin Bizler sizler gibi idarecilerimiz olduğuna ŞÜKÜR ediyoruz. Allah Sizleri bizim başmıza Yönetici yapanlardan Razı olsun diyoruz Ne diyelim başka . vah ülkem vah. vah gençlerimizin geleceği vah.
  • 14ler5 Ağustos 2022 . 22:18

   Merkez'de sular kesik. Sorsan şehir yönetiyorlar...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak