İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Bahçeden kopardıkları 3 mısır için acımasızca dövüldüler

Bahçeden kopardıkları 3 mısır için acımasızca dövüldüler
  10 Ağustos 2022

  Bahçeden kopardıkları 3 mısır için acımasızca dövüldüler Bahçesinden 3 ...

  Bahçeden kopardıkları 3 mısır için acımasızca dövüldüler

        Bahçeden kopardıkları 3 mısır için acımasızca dövüldüler

        Bahçesinden 3 mısır kopardıkları için peşlerine düştüğü 3 kız çocuğunu acımasızca yumrukladı
         Bolu'da evlerine yakın bölgede dolaşırken bir villanın bahçesinden 3 adet mısır kopararak oyun parkında yiyen 12 yaşlarındaki 3 kız çocuğu, oraya aracıyla gelen bahçenin sahibi tarafından tekme ve yumruklarla saldırıya uğradı. 3 çocuk hastanelik olurken, saldırgan ise serbest bırakıldı.

          Yaşadığı dehşeti anlatan çocuklardan biri, "Benim çenemi tutarak defalarca burnuma yumruk attı. Sırtıma ve kafama vurdu. Benden sonra arkadaşlarımın kafasına ve gözüne vurdu" dedi.
         Bolu'da Tuana B. (12), Amine Su Kocak (12) ve Fatma Ömer (12) evlerine yakın bölgede dolaştıkları sırada villanın bahçesinde ekili olan mısırları gördüler. Mısır bahçesinin sahibi Erdal Y.'nin eşinden izin alan 3 kız çocuğu birer adet mısır alarak yemek için oyun parkına gitti.

        TEKME VE YUMRUKLARLA KIZLARA SALDIRDI
        Çocuklar mısırları yedikleri sırada Erdal Y. aracıyla parka gelerek tekme ve yumruklarla çocuklara saldırdı. Parkın karşısında bulunan bir apartmanın bahçesinde oturan aileler çocuklarının çığlık attığını duyarak parka gitmesi üzerine Erdal Y. aracına binerek olay yerinden kaçtı.

          SERBEST BIRAKILDI
         Aileler kanlar içinde çocuklarını hastaneye götürerek tedavi ettirdi. Darp raporu alan aileler adliyeye giderek Erdal Y.'den şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Erdal Y., emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

        "BURNUMDA ÇIKAN KANLAR ARKADAŞLARIMA SIÇRADI"
          Yaşadıkları dehşeti anlatan Tuana Baysa, "Amine ile birlikte dolaşıyorduk. Sonra bir bahçe gördük. Canımız mısır çektiği için bahçeden aldık. Mısırları aldıktan sonra parka geldik. Mısırların tadına bakarken bahçenin sahibi arabasıyla geldi. Benim çenemi tutarak defalarca burnuma yumruk attı. Sırtıma ve kafama vurdu. Benden sonra arkadaşlarımın kafasına ve gözüne vurdu. Annem bahçeden koşarak yanımıza geldi. Adam annemi görünce arabasına binerek kaçtı. Şikayetçi olduk. Darp raporu aldık. Benim burnum o kadar kanadı ki vurunca kanlar iki arkadaşıma da sıçradı. Yerlerde hala kan izleri var" dedi.

        "GECE RÜYALARIMIZA GİRİYOR"
          Yaşadıklarının rüyalarına girdiğini söyleyen Baysa, "Çok korktuk. Bir daha yapacak mı diye hala korku var. Gece uyurken rüyalarımıza giriyor. Hep başımızda duruyor, hep şiddet uyguluyor gibi bir his var. En büyük cezasını almasını istiyoruz. Cezaevinde kalmasını istiyoruz. Bize yaptıklarını başkasına da yaparsa diye korkuyoruz. İçimde karartı var. yine arkamızdan gelir de aynı şeyleri yaşatacak diye korkuyoruz" şeklinde konuştu.

  • okuma özürlüler15 Ağustos 2022 . 16:52

   haberi bile okumuyorsunuz, çocuklar mal sahibinin eşinden izin almış neyin hırsızığından bahsediyorsunuz yok izinsiz alınmış bilmem ne. daha haberi bile düzgün okumaktan acizsiniz yorum yazıyorsunuz, kaldıki izinsiz alında bile cezasını sen veremezsin, çağırırsın kolluk kuvvetlerini onlar yapar gereğini, ısrarla hırsızlık yapılmış gibi yazılıyor hiç mi okumadınız haberi hiç mi televizyonda haberlerde görmediniz cidden pes
  • Metin 1413 Ağustos 2022 . 13:45

   O villani şok bir tarafina.Yazik senin insanlığına.Ulan bunlar daha çocuk ne çocuk.
  • SERCAN13 Ağustos 2022 . 11:05

   BU VİCDANSIZLIĞI YAPAN HER KİMSE GELSİN .. BEN MISIR BAŞINA 200 LİRA VERECEĞİM SIRF ÇOLUK ÇOCUKTAN PİS ELLERİNİ ÇEKSİN DİYE..
  • Suç ve ceza12 Ağustos 2022 . 22:13

   Çocuktur hırsızlık yapabilir, çünkü bizde çocukken hırsızlık yapardık diyenler gerçek suçlulardır. Biz de cocuktuk, bizim de çocuklarımız oldu. Biz neden kimsenin bahçesinden çalmadık?
  • Emeklisiniz12 Ağustos 2022 . 21:34

   Hiçkimse bir çocuğu bir bahane bularak dövemez, ona bir travma yaşatarak onun hayatını etkileme özgürlüğüne de asla sahip olamaz. Terbiyesiz kafilesinin terbiye edilecesi mahlukları da hiçbir suretle zihniyetlerinde bulunan yapışkan, sümüklü artniyetle bunun aksini iddia edemez. Suçtur.
  • Ramazan baysa12 Ağustos 2022 . 19:35

   Arkadaşlar çocuklar dan Tuana baysanin babasiyim Haluk isimli kısi bak kardeşim bunlar 12 yaşında kız çocukları ve izin alarak alınan mısır 3 adet eşinin izin vermesi fakat kocası habersiz aldı diye çocukları yumruk ve tekme ile dövüyor Sana soruyorum farzet habersiz alındı cezası bumu Şahıs ifadesinde zenginim benden para koparmak için yapıyorlar diyor gel bu haksızlığa ortak ol
  • kul hakkı12 Ağustos 2022 . 18:26

   olayı anlamadan laf olsun diye yorum yazarak çocukları haksız çıkarmaya çalışanlar var.Cocuklar evin sahibi bayandan izin almışlar bayanın eşi buna rağmen çocuklara şiddet uygulamış
  • Haluk12 Ağustos 2022 . 17:24

   Çocuklara terbiye muhabbeti yapan eleman sen küçükken herhangi bahçeden bir erik bile almadın mı ln gıvrak .üç mısır için çocukmu dövülür hemde kız çocuğu bunlar Erdal denilen eleman tam bir katıksız şereflinin tersiymiş
  • kötü bişey12 Ağustos 2022 . 12:19

   yorumlara bakıyorum da çocuklara terbiye verme konusunda hiçkimse bişey yazmamış. hergün yüzbinlerce hırsızlık vakası oluyor. artık hırsızlar kendi malı gibi evlere girip çıkıyor. burdaki yorumculara bakıyorum da hiçkimse çocuklara terbiye verme konusunu yazmamış. herkes mal sahibini suçluyor. . toplum toptan hırsızlık teşvikçisi gibi davranıyor. aileler çocuklarına sahip çıksın.. aileler çocuklarına terbiye versin.. ilerde bu teşviği gören çocukların çoğu izinsiz başkasının malını almayı normal görüyor ve maalesef bazıları hırsız oluyor ve hiç suçluluk duymuyor..
  • Haluk12 Ağustos 2022 . 11:11

   Karşındaki çocuk.Uyarılmadan şiddet niye.Hukuksal sitemde eksiklikler var güncel değil.Ne demek 3 yavru çocuğa şiddet uygulayan bir yetişkin elini kolunu sallayarak dolaşacak ha!BU KARARI VERENLERİN ÇOCUKLARINA AYNI ŞİDDET UYGULANSA ACABA SONUÇ AYNIMI OLURDU?
  • ilhan12 Ağustos 2022 . 09:16

   tutuklu kalsın 6 ay, aklı başına gelsin
  • Sağlıklı12 Ağustos 2022 . 08:29

   Diyecek söz bulamıyorum ama şunu biliyorum Allah'ın terazisi hep doğru ölçer. Seni Allah'a havale ediyorum.
  • Mısır Koçanı11 Ağustos 2022 . 22:27

   Empati yapıyorum, kendimi o yavrucakların babaları yerine koyuyorum, çocuğum hatalı bir davranışta bulunduysa, cezasını ben veririm, o iş Erdal Y. denen şahsa düşmez, ayrıca o mısır koçanlarını da farklı bir şekilde değerlendiririm, anladınız siz. Yavrucakların babaları gayet sabırlı, mülayim adamlarmış.
  • Laaaa kötü şey 11 Ağustos 2022 . 20:18

   Laaaa Kötü şey rumuzlu mendebur, ne anlatıyor laaa sen o
  • kötü şey nikli kişiye11 Ağustos 2022 . 19:19

   kötü şey nikli kişi Okuduğundan anlamadığın belli. çocuk bunlar çocuk. başkasının çocuğunu dövmek nedir. bu şekildemi anlatılır.üstelik kızvi çocuğu bunlar
  • EMEKLİ11 Ağustos 2022 . 15:19

   YERİN DİBİNE BATSIN SENİN BAHCEN..................
  • çotanak11 Ağustos 2022 . 14:25

   ERDA Y'yi yemek lazım. görgüsüz, villası olsa nolacak hoşgörü anlayış dene birşey yok
  • yaman11 Ağustos 2022 . 13:47

   Normal hukuk kurallarında bu adam içeriye girer, fakat bizim hapishaneler o kadar dolu ki bu adamların ifadesi alınıp serbest bırakılıyor.
  • Ahmet Kaya 11 Ağustos 2022 . 13:24

   Gücün Çocuklarımı yetiyor. Terbiyesiz herif. Sana çocuklara dokunma hakkını kim veriyor. Adını soyadını bilen yazsın bir zahmet
  • kötü şey11 Ağustos 2022 . 12:55

   çocuklara başkasının bahçesinden birşey almanın,çalmanın kötü olduğu anlatılmalı. haram helal anlatılmalı ki; çocuklar başkasının bahçesinden birşey koparmasınlar.. yıllar önce tanık olduğum bir olay; bakkaldan habersiz çuklata alan bir çocuk; bakkal kızdı diye babası araka çıkmıştı.. ve bakkalla kavga etmişti... daha sonra bu çocuk büyüyünce hırsız oldu ve çok büyük hırsızlık yaparken yalandı ve cezevine düştü... çocuklarımıza daha küçükken terbiye vermeliyiz... çocuk küçükken terbiye edilmezsse; büyüdükten sonra kimse ona terbiye veremez.. bahçe sahibi haklı.. ebeveynleri çocuklarına çalmama, başkasınınının malını izinsiz bişey almama dersi v ermelidir.
  • Mehmet11 Ağustos 2022 . 11:41

   Kim bu erdal y açıklayın y kim kardeşim niye gizliyorsunuz kimin çocuğu bu y bilelim
  • Önce adam olmak11 Ağustos 2022 . 10:59

   Bu nefes alıp veren zat insan olamaz bence hayvan da olamaz .Merhamet yoksulu bu zatı serbest bırakan hakim/savcı lar göreve
  • isimsiz11 Ağustos 2022 . 08:36

   yazıklar olsun o mısır kozaları işte dilim varmıyor. utanmıyormusun 12 yaşında kız çocuğu bunlar gücün bunlaramı yette haysiyetsiz.
  • Gökhan11 Ağustos 2022 . 08:19

   Yazık! Çocuklar yemiş mutlu olmuşlar diye sende bundan mutluluk duyman gerikirken, insanlığın bittiği yerdeyiz
  • Gavur yapmaz10 Ağustos 2022 . 22:07

   Bu herifin yaptığını gavur bile yapmaz. Allah belanı versin. Allah seni mısıra muhtaç hale getirsin.
  • Hasan10 Ağustos 2022 . 22:05

   Resminide koysanız habere Bolulu delikanlı arkadaşlar erdal y yi bulur hesabını sorardı 12 yaşındaki çocuk döven erdal y yi hanım yapardık
  • Ismail 10 Ağustos 2022 . 21:59

   3.Adet mısır için Evin Hanımı.na söylenip Alınmış o çocuklar 12.yaşında. yazık öyle dövmek OLMAZ.söylenir yavri birdaha yapmayın gibi.
  • acimasiz p.zvnk10 Ağustos 2022 . 20:24

   rabbim boyle insanlara iyi rizik veriyor. 12 yasindaki cocuklara mi gucun yetti seref yoksunu herif. adamim die gezme sen. kahrolasi
  • haysiyet yoksunu 10 Ağustos 2022 . 20:23

   senin ben karakterine insanlığına s.çayım. alçak herif göz hakkı var,malın zekatı sadakası vs si var. lan çocuk bunlar hele bide kız çocuğu.Allahım sabırlar versin ailesinin yerine kendimi koyamıyom.yeminle anırta anırta komaya sokardım seni
  • EMEKLİ 10 Ağustos 2022 . 20:07

   VAY VİC....SIZ VAY YAZIK..R OLSUN
  • YUH10 Ağustos 2022 . 19:04

   Neden soy adını açıkca yazmadınız

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak