İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Böyle bir tecavüz ancak Bolu’da olur !

Böyle bir tecavüz ancak Bolu’da olur !
  10 Ağustos 2022

  Böyle bir tecavüz ancak Bolu’da olur ! Bolu Belediyesi, ...

          Böyle bir tecavüz ancak Bolu’da olur !

          Bolu Belediyesi, geçtiğimiz yıl Kalıcı Konutlardaki hiçbir problemi olmayan, eskimemiş, ufalanmamış sapasağlam kaldırım taşlarını sökerek güzel bir müsriflik örneği sergilemişti.

          Yenilenmeyen bir tek kaldırım, fotoğrafta görüldüğü gibi sahibi hatırlı bir kişi olduğu belli olan malikanenin önünde kaldı.

           Hatırlı kişinin malikanesinin kapı girişi merdivenleri kendi bahçesinin içinde olması gerekirken, fotoğrafta görüldüğü gibi basamaklı yükselti kaldırımı kesmiş durumda.

           Kural tanımayan hatırlı kişilere karşı hiçbir şey yapamayan, koskoca Bolu Belediyesi’nin bu tür tecavüzlere göz yumması acizliğinin göstergesidir.

           Yunus Emre Bulvarı’na çıkan isimsiz caddeden Yunus Emre Bulvarı’na çıkışta Umutkent Muhtarlığı’nın karşısında bulunan bu malikane yapıldı yapılalı (en az 10 yıldır) giriş kapısındaki kaldırıma yapılan tecavüz sahnesi aynen durmaktadır.

  • Tabaklar mah22 Ağustos 2022 . 18:54

   Tabaklar mah Seymen sokakta İzzet Baysal ve Gülfem hatun ana okulu önündeki kaldirim 3 senedir yapılmadı ayrıca yolda gocmeler var şu doluyor defalarca belediyeye bildirme rağmen ne gelen var ne giden
  • Bolulu16 Ağustos 2022 . 08:16

   Tüm belediye yetki ve görev alanları sorgulanmalı. Bütün kanunlar ayrımcılık üzerine yapılmış. Siyasi, zengin karakterler için. Diğerlerine yürü ya belediye, yürü ya dövlet. Askerlik hizmeti bile eşit değil bu ülkede, ne beklenebilir ki! Prensler ve kurbağalar.
  • bolu1415 Ağustos 2022 . 12:10

   bunun birde ön yok kısmı var onu neden çekmediniz profillerle kaldırıma kadar çıkması mı,buradaki kaldırıma tecavüzümü,yoksa imar kanununa aykırı duvar yüksekliğimi hangisi??????
  • SAADET YAŞAR15 Ağustos 2022 . 11:19

   BOLUNUN kıymetini bilin, mudrnuda, yolları zaptediyorlar yandaşlar, yola malını arabasını malzemesini , dolduruyor boluda 15 metrekarelik yere tahammul edemiyorsunuz ,gelin görün mudurnuda yolda 500 metre karelik yere, kira da yok ,pirketini tuğlasını hitonkını ne varsa 20 senedir kullanıyor, boluda bu kadar yere tahammül yoksa mudurmnya gelmeyin
  • yazıklar olsun12 Ağustos 2022 . 18:30

   alışmışlar ayrıcılığa vatandaştan farklı hizmet alamaya ne yazıkkı eski ve yeni belediye başkanlarıda aynı kafada olduklarından bu vatantaşa ayrıcalık tanımaya devam ediyor
  • Fadıl12 Ağustos 2022 . 17:16

   Hatırını kim saymış ki bunun? Milletin hatırını taktığı yok baksana, bırak saymayı
  • Bolulu12 Ağustos 2022 . 16:16

   Belediye zaman, başkan, parti fark etmeksizin gücünün yetebildiğine imar dan çakar vatandaşa. Belediye kanunları imar rant sistemi için kurulmuştur. Hiç bir parti bu gücü bırakmaz. isterse evinin ortasından yol geçirir. Önceki başkan tehditle neler yaptı. bir tane kazanabilen vatandaş var mı?
  • Bayandan12 Ağustos 2022 . 14:43

   Aaa lütfen Bey piliç ve patronlarina laf tok,hele hamdi beye hiç laf yok Boludan para kazanır ama onunda bir ...... faydası yok,yenimi anladiniz patronların borusu öter belediyede onlara itaat eder.
  • ümran12 Ağustos 2022 . 11:16

   Bu nasıl iş neredeyse kapısının önüne 1+1 inşaat temeli atılmış gibi buna nasıl izin veriliyorki
  • kul hakkı12 Ağustos 2022 . 11:06

   Biri bu iş insanının fabrikasının önüne böyle işgalci bir yapı yapsa ne yapar anında yıkar değilmi.Peki vatandaşın geçeceği kaldırımı belediye neden yasaların emrettiği şekilde4 yıkmıyor
  • yürekli belediye12 Ağustos 2022 . 10:55

   İnsanlarda biraz feraset olomalı.Koskoca iş adamının yaptığına bakın hiç yakışıyormu?Rezillik diz boyu bunca yorumdan sonra bile kabahatler kanununa ve imar kanuna muhalefetten hem ceza keslmeli ve anında yıkılarak kaldırım halkın kullanımına açılmalı
  • Mehmet Gündoğdu 12 Ağustos 2022 . 09:15

   Kişiye özel kaldırım. Resmen kamu mülküne tecavüz. Böyle durumlar şehrin göbeğinde İzzet Baysal caddesinde de var fakat gören yok.
  • Bolulu11 Ağustos 2022 . 17:11

   Seçimlerde, Adaya hayır işler, buda onun borcu olarak belediye gözü görmez olur.:) Yeni gelende bu abilere dokunmaz, dokunamaz. Avrupa'da o kaldırıma biri takılıp düşse aldığı tazminatla ömrünü tamamlar.
  • merkeşlerli11 Ağustos 2022 . 14:50

   Bi önceki başkanı kredi kullandırıp kümes sahibi yaptırdığı için fabrikasını. atıklarını,kılıçaslandaki arsalarının imarını / yollarını kafasına göre yaptıran bu şahıs için şimdiki başkan hafif kalır. ama öncekinin başkanlık bittiği an kümeslere çökmesi cabası.adaletin olmadığı yerde bunlar normal
  • bolux11 Ağustos 2022 . 09:12

   boluda ki çoğu iş yerleri dükkan girişini kaldırıma çıkarıyor veyahut kaldırıma malzemelerini sergilemek için çıkarıyor .belediyede anlayış olsa bunu yaptırmaz. ama o vizyon ne gezer belediyede
  • laf adam olana söylenir.11 Ağustos 2022 . 09:08

   Bu da bişey mi, sırf mehtabın babası daha çok para kazansın diye nilüferparkın yeşiliğin ortasına koskoca betonu döktü bu belediye. bu kaldırım onun yanında çok komik kalıyo. uzun lafın kısası chp iktidara gelince neler yapacağının sinyalini vermeye başladı. aynı tas aynı hamam olacak. yandaşsan parkın ortasına da beton dökülür, kaldırımın ortasına da merdiven yapılır. bu kadar laf çok bile bunlara.
  • Bolulu11 Ağustos 2022 . 08:21

   Belediye arazini imar oyunları ile kamu yararına adı altında yok eder askıya çıkar haberin olmaz, Sen hala vergisini verirsin. bir bakarsın yol olmuş, park olmuş haberin yok. Vergiyi çatır çatır alır geri bile alamazsın. Bozuk düzenin partisi yok. hepsi aynı. hele %40 %45 oldu ya artık bi daha elleçler.
  • Misafir 11 Ağustos 2022 . 06:48

   Aynı kişinin malikanesinin arka kısmında da kaldırımda merdiven var, asmaların demir sergenleri yine yolda, hele birde duvarlar varki standardı 1.20 cm olması gerekirken tam 3 mt. Yine İBDH Bulvarında Dişçinin orası, çıkma ve kaldırımda siyah granitten yapılmış merdiven. Ne olacak Bolumuzun hali?
  • Sami11 Ağustos 2022 . 05:18

   Vatandas baya hayırlı olmalı resmen kaldırımın ortasına etmiş. yarın zabıta burasını halkın kullanımına açmalı Bakalım bu cesareti gosterebileceklermi
  • Bolu10 Ağustos 2022 . 22:55

   Gücü yeten yetene.
  • Hasan10 Ağustos 2022 . 21:58

   Bolulu delikanlılar yıkar orayı
  • CİMET10 Ağustos 2022 . 21:46

   CİMER - T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne fotoğrafla birlikte şikayet edilmeli...
  • Cöle10 Ağustos 2022 . 21:19

   Ne varki bunda. Dükkan önü eğimi 5 derece az olsun diye belediye düz olması gereken kaldırımın 45 derece yapılmasına izin veriyor. Yeni kaldırımlar yapılırken kendide eğri yapıyor. Kışın millet nası l yürüyecek dediği yok..
  • Bolulu10 Ağustos 2022 . 21:19

   Belediye bizim ekili tarlalara da kamyon kamyon mucur döker.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak