İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

İş yerini basıp, kırılmadık cam çerçeve bırakmadılar!

İş yerini basıp, kırılmadık cam çerçeve bırakmadılar!
  12 Ağustos 2022

  İş yerini basıp, kırılmadık cam çerçeve bırakmadılar! Zonguldak Ereğli’den ...

           İş yerini basıp, kırılmadık cam çerçeve bırakmadılar!

            Zonguldak Ereğli’den gelen dört kişi aralarında alacak- verecek anlaşmazlığı olduğu gerekçesiyle Bolu’daki bir iş yeri sahiplerini darp ederek içeride cam çerçeve ne varsa kırdılar.

         Aralarında alacak- verecek anlaşmazlığı olduğu iddiasıyla Zonguldak Ereğli’den kalkıp gelen dört kişi, D-100 Karayolu kenarında, mezbahanın karşısında bulunan tarım makineleri satılan iş yerini bastı.

           Cuma günü sabah saatlerinde Ereğli’den gelen dört kişi, iş yeri sahipleri İzzet Şen ve İlhan Şen isimli kardeşleri fena halde tartakladı. İş yerinde kırılmadık cam çerçeve bırakmayan saldırganlardan biri cam kesiklerinden ciddi şekilde yaralandı. Saldırganlar olay yerinden kaçamadan yakalanırken, yaralıların hastanede tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

  • Metin Çelik13 Ağustos 2022 . 15:30

   Bu ve benzeri davranışlar İstikrarsızlığın Devletin Yok edilmesinin ve insanların kendi düzenlerini sağlamasının , Toplumsal güvenliğin sağlanamamasının dahası devlet düzeneğinin bozulmasının, HUKUK Devletinden Hızla uzaklaşılmasının Ayak sesleri. Çok sürmez ülkenin her yerinde MAFYATİK Alacak verecek hukuku başlayacaktır. Bu da yetmez Silahlar konuşacaktır. Şimdi bu haberdeki kişiler nedir bilemem geçmiş olsun ancak alacak verecek meselesi ise, Kardeşim Borcunu Neden ödemiyorsun. Piyasada Kim kimi Dolandırıyorsa Peki Hukuk devleti nerede Hakimler Savcılar Nerede. Başvuru Yapıyorsunuz Kime SAVCILIĞA Peki Sonuç TAKİPSİZLİK . Bu ülkenin Hukukçuları Sanki Devletin ortadan Kaldırılması için Yemin etmişler gibi çalışmakta Tüm kurumlarda çürüme hat safhada. Ne yapacaklar insanlar Kendi hukukunu uygulayacaklar. dinsizin hakkından imansız gelecek sen devletin paralarını Yandaşlarına ve Tarikat benzeri Cemaatlere Ahlaksızca Yöntemlerle Hortumlatırsan Hukuk sistemini Yok edersen Anayasanın değişmez Kurallarını işlemez hale gelirsen Toplumun geleceği Son Nokta Burası işte. Bakalım Hangi Hukuk egemeninin Ya da hangi devlet Egemeninin Canı Yanacak ki HUKUK devleti YENİDEN TESİS EDİLSİN. Bu ne Rezillik. Bu Ne Kepazelik. Dolandırılıyorsunuz Savcı TAKİPSİZLİK veriyor. Olacak iş mi. Bu . Sn Savcıların verdiği TAKİPSİZLİKLERİN her birinin Ayrı ayrı incelenmesi lazım

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak