İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Fatih Metin’den, Alagözoğlu'na geçmiş olsun ziyareti

Fatih Metin’den, Alagözoğlu'na geçmiş olsun ziyareti
  13 Ağustos 2022

  Fatih Metin’den, Alagözoğlu'na geçmiş olsun ziyareti Gazetemiz Sahibi Kamuran ...

  Fatih Metin’den, Alagözoğlu'na geçmiş olsun ziyareti

         Fatih Metin’den, Alagözoğlu'na geçmiş olsun ziyareti
         Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu’nun iki hafta önce ağaçtan düşerek yaralanması sonucu kısa bir süre hastanede ve evinde geçirdiği tedavi süreci sonrası hızla iyileşerek işinin başına döndü. 
         Ak Parti eski Milletvekili ve Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Almanya dönüşü kendisini işyerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sunarak sohbet etti. 
        Metin’e ağaçtan düşme olayını anlatan Alagözoğlu, “Düştüğüm yerde, yükseklik ve zemini daha sonra incelediğimde, Allah’ın bir sevgili kulu olduğumu düşünmeden edemedim. Sonucu çok daha vahim olabilecek bir olayı, birkaç kaburga kırığı ve kas ezikleriyle atlatmış olduğum için Allah’a şükrediyorum” diyerek, geçmiş olsun ziyaretinden ötürü Fatih Metin’e teşekkür etti.  
   

  • Mehmet ika17 Ağustos 2022 . 10:19

   Yeni duydum geçmiş olsun fatih beyede centilmenliğinden dolayı tebrik ederim
  • Bolu sevdalısı16 Ağustos 2022 . 18:30

   Kamuran bey çok geçmiş olsun aman dikkat sayın bakan yrd. hoşgeldiniz sevgili cumhurbaşkanımıza sesleniyorum buradan bolunun fatihini görevsiz bırakmayacağından eminim fatih metin adam gibi adamdır dürüsttür çalışkandır adaletlidir çok yufka yüreklidir insandır ülkemizi lütfen emin insanlar yönetsin sayın cumhurbaşkanım lütfen sesimize kulak verin insanlara tepeden bakan insan istemiyoruz alçak gönüllü insanlar istiyoruz garibin halinden anlayan yöneticiler yönetsin ülkemizi bolunun fatihini önce Allaha sonra size emanet ediyorum bu insanı kaybetmeyin ortalıkta konuşan insanlara inanmayın böyle değerli bir insanı yanınıza alınız lütfen yoksa Boluda ve Türkiye de AKP kaybedecek güvenilir bu ülkeyi yemeyen çalmayan çırpmayan yetimin hakkını gözeten milletin menfaatini cebini düşünen ve milletin içine giren kucaklayan insanları getirelim başımıza sevgilerle yolun açık olsun Bolunun Fatihi Allah biliyor nasıl çalışıp hizmet ettiğini bizde şahidiz Allahın izniyle rabbim sağlık versin inşallah..........
  • Gölköy sever15 Ağustos 2022 . 10:21

   Yaren Gölköy'ün eski yürüyüş yollarını dozerle kazıp öylece bıraktılar ya, eski bakan yard.sının çılgın projesi, ortada kaldı soru vereydin, enkaz ne zaman kalkacak.
  • İbrahim kıymaz 14 Ağustos 2022 . 18:45

   Kamuran bey geçmiş olsun Allah şifalar ihsan etsin
  • Can Gürtan14 Ağustos 2022 . 11:44

   Geçmiş olsun Kamuran Bey.
  • Hüseyin ÜST13 Ağustos 2022 . 22:12

   Kamuran'ım çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın kardeşim.
  • Bolulu vatandaş 13 Ağustos 2022 . 21:01

   Fatih Beyin bu davranışı, tüm siyasetçi ve diğer hemşehrilerimize örnek olsun. Kamuran Bey, tekrar geçmiş olsun. Tansiyon, göz kararması vs. Bu işler gençliğe gelmiyor, aman, dikkat edelim.
  • Kamil13 Ağustos 2022 . 16:23

   Kamuran beye büyük geçmiş olsun.
  • Mehmet temiz13 Ağustos 2022 . 15:40

   Bolununsesi tılsımlıdır. Çünkü en doğru en tarafsız bir gazetedir. Doğrular sendeler ama asla yıkılmaz. Geçmiş olsun Kamuran Bey.
  • Uğur Çiloğlu13 Ağustos 2022 . 15:23

   Geçmiş olsun, Acil şifalar dilerim. Fatih beye de çalışmalarında kolaylıklar dilerim.
  • Metin Çelik13 Ağustos 2022 . 15:14

   Bolunun Sesi Gazetesi Sahibi Sn Kamuran ALAGÖZOĞLU'na (Gazeteci olarak MEDARI İFTARIMIZ) Geçmiş olsun dileklerimi iletir. Sn Eski Milletvekili Eski Bakan Yardımcımız Fatih METİN Medarı İftarımıza da Selamlarımı iletiyorum. Şahsen Ben AKP Yapılanmasını AKP içerisinde Ağır Toplardan Hayati Yazıcı ve Fatih Metin'in Halen Adalet Bakanının çevresi ve Eski HSYK Başkanvekilimiz Yine Şehrimizin Medarı İftarı Mehmet YILMAZ ile Olan Teşkilatı Esasiyenin Bir Yakın Çevresi ile Şehrimize Hizmet vermeye çalışan Sn Fatih METİN e de Siyasi Yaşamının devamını ve başarılar temenni ederim. ve kendisine Eski Tarım Bakanı Pakdemirli ile iletişimini bir an önce koparmasını aksi durumda Kendisinin de Siyasetten EKARTE edileceğini önemle vurgulamak isterim Saygılarımla

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Dün, dünle beraber gitti cancağızım; bugün yeni şeyler söylemek ( yapmak ) lazım.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak