İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (14 Ağustos Pazar)

Vefat edenler (14 Ağustos Pazar)
  14 Ağustos 2022

        1- Gerede İlçemiz Koçumlar Köyünden; Tabak esnaflarından Hacı Hikmet ve Hacı Durmuşali Gümüş'ün torunları, Hasan Gümüş'ün oğlu, Mehmet Gümüş'ün yeğeni, Ertuğrul, Eren ve Ender Gümüş'ün ağabeyleri; Harun GÜMÜŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi ikindi namazına müteakip Koçumlar Köyü Kıncallar Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Paşaköy mahallesi halkından Müyesser BİLEN’in eşi Sevim AKSAY Turgut ve Metin BİLEN’in babaları; Mehmet BİLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi buğün paşaköy mahallesi eniştebey camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası paşaköy mahalle mezarlığına defnedilecektir

        3- Yukarısoku Mahallesi halkından Raziye YILMAZ Şadiye KASAPOĞLU ve(merhum)Mevlut ÇALIŞKAN’ın anneleri Nimet ÇALIŞKAN Hüseyin YILMAZ ve İrfan KASAPOĞLU’un kayınvalidesi; Şaziye ÇALIŞKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi buğün yukarısoku mahallesi  camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası  mahalle mezarlığına  defnedilecektir

        4- Bahçeköy halkından Huri CENGİZ’in eşi Nuriye DURUKAN Hacer ÖZCAN Ahmet ve Mehmet CENGİZ’in babaları;

        Cenazesi buğün bahçeköy  cami’inde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası  köy mezarlığına  defnedilecektir

       5- Kürkçüler mahallesi halkından Erkan ÖZALP’ın eşi Hamide ve Ahmet ÖZDEMİR’in kızı Ekrem ÖZALP’ın gelini; Zeyneti ÖZALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi buğün kürkçüler mahallesi  cami’inde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası  mahalle mezarlığına  defnedilecektir

       6- Mudurnu ilçemiz bulanık köyü halkından Harun,Davut ve Şükran CANTÜRK’ün babaları İsmet CANTÜRK’ün eşi; Rahmi CANTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi buğün mudurnu ilçesi bulanık köyü  cami’inde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası  köy mezarlığına  defnedilecektir

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak