İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Sel sonrası Vali Mudurnu'da incelemelerde bulundu

Sel sonrası Vali Mudurnu'da incelemelerde bulundu
  15 Ağustos 2022

  Sel sonrası Vali Mudurnu'da incelemelerde bulundu Mudurnu ilçemizde etkili ...

        Sel sonrası Vali Mudurnu'da incelemelerde bulundu
        Mudurnu ilçemizde etkili olan sağanak, su baskınlarına neden olurken, ağaçlar devrildi, yamaçlardan kopan kaya parçaları yollara düştü. Bolu Valisi Erkan Kılıç ve Kaymakam Fatih Çevik sağanağın vurduğu bölgeleri gezdi.

         Mudurnu'da sağanak ve şiddetli rüzgar etkili olurken, su baskınları yaşandı. Bazı ağaçlar devrildi, yamaçlardan kopan kaya parçaları yollara düştü. İlçe merkezindeki meydan ise sularla kaplandı. Mudurnu'ya bağlı Dolayüzü köyünde de Mehmet Uğur'a ait kamyon, devrilen kavak ağacının altında kaldı. Köyde ayrıca 1200 saman balyası ile 1 ton arpa ve buğday sular nedeniyle zarar gördü. Belediye ekipleri, temizlik çalışması başlattı. Bolu Valiliği, AFAD İl Müdürlüğü ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekipleri de ilçede hasar tespit çalışmalarına başladı. Bolu Valisi Erkan Kılıç, ilçeye gelerek Kaymakam Fatih Çevik ile sağanağın vurduğu bölgeleri gezdi.

  • vahdet kırcı17 Ağustos 2022 . 11:50

   mudurnuda belediyeyi zenginler yönetir, başkanı da meclis üyelerini de zenginler seçer, hizmetkarlık yapacakları seçerler seçtirirler.
  • doğa16 Ağustos 2022 . 11:19

   Sarı çizmeli Mehmet ağa. Aağçlar talan edilirken Birilerının stersilerden alacağı komisyon çoğalsın die nekadar kesim olursa oda o kadar kazanacağını düşüncesiyle ster adı altında talan devam ettiği.sürece bunlar olur olacak.Allah ormanlarımızı OGM den korusun ran amaşli 100- 200 yılda yeşen ağaçları kes basır açiklama 1000 kesiyorsak 10000 dikiyoruz inananan beyaz tüylü olabilir.
  • memett16 Ağustos 2022 . 10:34

   bu şekilde yağışta olacak o kadar büyütmeyin ya . la havle söyliyelim devletin görevlileri sarı çizme giymesin ayakkabıyla gitsinler oraya kardeşim devletin temsilcileri memurları gitmiş ne güzel herşeye bi kulp takar oldunuz .eskidende yağmur kar sel vardı şimdide var dolayüz köyü derenin içinde zaten .ha geçmiş olsun en az şekilde can kaybı olmadan atlatılmış o kadar
  • Bolulu16 Ağustos 2022 . 08:47

   Bolu bölgesinde Orman bakanlığı eliyle deli gibi ağaç kesiliyor, ne diyelim. Sarı çizmeler hayırlı olsun.
  • Bolulu16 Ağustos 2022 . 08:10

   Klasik
  • Gariban Yüzü Gülür15 Ağustos 2022 . 21:38

   Doğanın dengesini bozıyan, ondan sora vay efendim sel oluya, olu tabi, bunna taha iyi gunlerümüz. Ayrıyetten plastik bot işine girecin, iyi para va deyalla, hele bak bide dövlet ihalesine girdimiydi, dadından yinmez.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak