İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Köroğlu Kooperatifi üreticilerine 3 aydır para ödemesi yapmıyor!

Köroğlu Kooperatifi üreticilerine 3 aydır para ödemesi yapmıyor!
  1 Eylül 2022

  Köroğlu Kooperatifi üreticilerine 3 aydır para ödemesi yapmıyor Gazeteniz ...

       Köroğlu Kooperatifi üreticilerine 3 aydır para ödemesi yapmıyor

       Gazeteniz muhalif çizgide olduğu için size yazmamın faydası olacağını düşündüm. Haber değeri taşıdığını düşündüğüm için size bildirmek doğru olur. Biraz araştırmayla doğru olduğunu rahatlıkla teyit edebilirsiniz. Köroğlu Kooperatifi üreticilerine 3 aydır para ödemesi yapmıyor.

         Geçen dönem alınan kompost ların hepsinde hastalık çıktı ve her üretici büyük miktarda zarara uğradı hakedilen 3 kuruş geliri kooperatif üyelerine ödeme yapmamakta. Ayrıca bu dönem kendi üretimi olan kompost larda verim yerin dibinde hiçbir üretici yüzde 15 i geçemedi.

        Onca ümitle ve reklamla açılışı yapılan kompost fabrikası tam bir fiyasko gelen mantarlar verimsiz normalde 6-7 ton civarı hasat yapılırken kıbrıscık kompostu ile 3 ton hasat yapan bir üretici daha yok. 2 dönemdir zarara uğratılan üreticiler memnun değil. Başkanın büyük ihtimalle bu olanlardan haberi yok. Üreticilerin neredeyse yarısı kurdukları üretim tesislerini satışa çıkarmaya başladı. Üreticiye verilmesi gereken para saçma sapan yerlere harcanıyor.

        23 nisanda davul zurnayla açılan konserve fabrikası aylardır 1 kilo dahi üretim yapamadı. Siyasiler şov peşinde üretici ekmek.

  • TANJU BAŞKAN ADALET4 Eylül 2022 . 19:02

   İşçilerin maaşı 18 gün sonra ÖDENDİ ÜRETİCİ OLARAK 6 aydır para alamıyoruz HOCASI. kocası Çatladısı müdürü TATİLDE BEYFENDİLER BIRAKMAK İSTİYORUZ TEMİNATIMIZI ALAMIYORUZ MANTAR PARASINI BIRAK ONU GEÇTİM O KADAR YATIRIM YAPILDI KIBRISCIĞA ÇÖPTEN BAŞKA BİŞEY GELMİYOR SÖZDE SALLADINMI MANGALDA KÜL BIRAKMIYORLAR TANJU BAŞKAN HEPSİNİ YARGILASIN MİLLET MİLYONER OLDU KOOP SAYESİNDE BÜTÜN HOCASI KOCASI MÜDÜRÜ BAŞKANI YARGILANSIN BOLUMUZA YAKIŞMADI SİZE YAKIŞMADI TANJU BAŞKAN SİZE GÜVENİMİZİ SARSMAYIN HERKESE KARŞI ADALETLİ OLUN KENDİNİZDEN. DE DAHİL OLSA YARGILANSINLAR HESAP VERSİNLER SİZE GÜVENEREK BİR İŞE BAŞLADIK SAĞOLSUN LAR MEŞHUR YÖNETİCİLERİNİZ BATIRDI HAKKIMI HELLAL ETMİYORUM MAYTARA PARA KAZANDIRMAK DAN BAŞKA BİŞEY YAPILMADI YÖNETİCİLERİN CEBİNDEN BAŞKA DOLAN BİŞEY OLMADI BELEDİYE KAYBETTİ BUNU BİLİN
  • Altıncı kaaaattt 2 Eylül 2022 . 16:08

   Sadece orası mı parasaını alamıyormuş. Bolu Belediyespor'da çalışanlarda 3 aydır maaş almıyor, alamıyor. çünkü tüm paralar voleybola gidiyor. Voleybol hocasına para yetişmiyormuş. Birde sağda solda para almıyorum diormuş koçaaa bi yalan. İlk önce emekcilerin paralarını versinler. Kulüp calışanları başkana çıksada çözüm olmuyor.Lütfen başkan Tanju, belediyespor'a el atsın.
  • Gaduro2 Eylül 2022 . 10:29

   Biskilet kadrosu ile bu kadar olur, ne bekliyordunuz yani?. be ey agubat abimiz senin işin uzmanlık alanın değil bu işler bunu anlıyoruz anlamasınada, biskilet kadrosu ile bu işlerin yürümeyeceğini bile bile hala niye biskilet kadrolarla devam ediyorsun? anlaşılan sende idarecilik aklıda yok..
  • Bolulu2 Eylül 2022 . 08:31

   Boş-Fos projeler. Sanki mantar petrol gibi kazanacak sanıyorlar. Ya mantar ana tüketim malzemesi mi. Günlük ömrü var, o gün işleyemedin çöp. Ne saçma projeler. Katma değerli üretim lazım. Bu akıl fikri verenleri sorgulamak lazım.
  • Mantarci2 Eylül 2022 . 00:06

   Ya bu mantarci daha oncede boyne filim cevirmisti.begenilmis heral devam filmi cekmeye baslamis.arastirin dedigimi anlarsiniz
  • Sami1 Eylül 2022 . 21:47

   Abovvvv bi bu iş vardı oda fos çıktı desenize.Belliydi boyle placağı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Geçmişten çok geleceği düşünmeliyiz, çünkü bundan sonra orada yaşayacağız.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak