İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (11 Eylül Pazar)

Vefat edenler (11 Eylül Pazar)
  11 Eylül 2022

        1- Merhume Ayşe Mekik ve Merhum Şerif Mekik’in kızı, Merhume Merih Kızıltan ve Merhum Metin Mekik’in kardeşi, Mehtap Mekik’in ablası, Merhume Emine İlkay ve Merhum Arif İlkay’ın gelini, İbrahim Orbey ve Reha Ortaç’ın kayınvalidesi, İlkay Orbey, İlke Gider, Emre Ortaç ve Emir Ortaç’ın anneannesi, Oya İlkay Orbey ve Işıl İlkay Ortaç’ın biricik annesi, Bolu eşrafından Merhum Kadife Kemal İlkay’ın değerli eşi; Mine İLKAY 10.09.2022 Tarihinde Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2- Mengen İlçemizin Çırdak köyünden Durmuş Ali Erginay’ın eşi, Şenol, Şeniz, Erol Erginay’ın anneleri, Mengen esnaflarından Hüseyin Şentürk’ ün ablası; Tesbire ERGİNAY Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Türkbeyli mahallesi camiinde kılınarak Çırdak köyü aile mezarlığına defnedilecektir.

         3- Çömlekçiler köyü halkından, Merhume Safiye YILDIRIM’ ın eşi, Safiye ESKİN, Merhume Fikriye ESKİN, Sevim ÖZDEMİR, Celalettin Yıldırım ve Sevinç ADALI’ nın babaları, Mehmet YILDIRIM, Merhum Mustafa ve Şerafettin YILDIRIM’ ın kardeşi; Celalettin YILDIRIM Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

        4- Aşağı Kuzören köyü Gölcük mahallesi halkından Nazire KILIÇARSLAN’ ın eşi, Şenel, Sevim ve Nevim KILIÇARSLAN’ın babaları, belediyeden emekli Ramazan ŞAFAK’ ın abisi; Osman KILIÇARSLAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aşağı Kuzören köyü mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak