İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (12 Eylül Pazartesi)

Vefat edenler (12 Eylül Pazartesi)
  12 Eylül 2022

        1- Avşar Köyü Gidiriş Mahallesi halkından, Huriye ÖZNUR’un eşi, Ahmet ÖZNUR, Durkadın SEVİM, Merhume Kadriye ÜNALAN’ın kardeşleri, Mustafa, Adil, Hüseyin, İbrahim ve Erol ÖZNUR, Hatice Karataş, Fatma ARSLAN, Songül KAVCIOĞLU’nun babaları; Yusuf ÖZNUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gidiriş Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

       2- Çaygökpınar Köyü Düvenlik Mahallesi halkından, Hacer SARIKAYA’nın eşi, Haydar, Dindar, Adem SARIKAYA, Sevim BOSTANCI, İmran GÖKÇEOĞLU, Şeref YILDIZ’ın babaları; Mahir SARIKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Aktaş Mahallesi Burhan bey Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kürkçüler Mahallesi halkından, Sabahattin ve Tenzile ÖZKUL’un oğulları, Emine ÖZKUL’un eşi, Hakan ve Berrak ÖZKUL’un babaları, Merhum Özcan ÖZKUL’un kardeşi; Mehmet ÖZKUL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kürkçüler mahalle Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Kürkçüler Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Seben İlçemiz Kızık Köyü halkından, Merhum İbrahim DENİZ ve Nezaket DENİZ’in oğulları, Hasan, Zülküf, Erol DENİZ ve Hacer ÖZKAYA’nın kardeşleri, Nurhan DENİZ’in eşi, Büşra ÇALIŞKAN, Batuhan DENİZ’in babaları; Ramazan DENİZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mezarlığına defnedilecektir.

       5- Semra ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Kalıcı Konutlar Mezarlığına defnedilecektir.

       6- Uraz DURAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        7- Mengen İlçemiz Gökçesu Beldesi Hayranlar Köyü halkından; Ahmet ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Hayranlar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        8- Gerede İlçemiz Kitirler Mahallesinden; Merhum Salih Oruçoğlu'nun oğlu, Belediyeden Emekli Tornacı Mustafa Oruçoğlu'nun yeğeni, Tabak Esnaflarından Sedat Oruçoğlu ve Çarşı Esnaflarından Berber Vedat Oruçoğlu'nun babaları, Çarşı Esnaflarından Ersin Taşar'ın kayınpederi, Sabri ve Mustafa Yazıcı'nın enişteleri, Furkan Oruçoğlu'nun dedesi Orman İşletmesinden emekli; Hasan Hüseyin ORUÇOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi Saat:12.00'da Kabiller Mahallesi Gazhane Sokaktaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        9- Gerede İlçemiz Macarlar Köyünden; Bozkuşlu Durmuş Ali Gökmen'in oğlu, İbrahim, Osman, Recep ve Fazlı Gökmen'in ağabeyleri, Bahtiyar Enseli'nin kayınpederi; Durmuş GÖKMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi öğle namazına müteakip Macarlar Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        10- İlçemiz Derekapaklı Köyünden; Mevlüt, Kurban ve Yılmaz Özcan'ın babaları, Yüksel Aydın, Erdoğan Kardeşler personeli Kemal Halıcı ve Sanayi Esnaflarından kaportacı İbrahim Halıcı'nın kayınpederleri; Kemal ÖZCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

         Cenazesi öğle namazına müteakip Derekapaklı Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         11- Yeniçağa İlçemiz Eskiçağa Köyünden; Merhum Muharrem Ersoy'un oğlu, Merhum Abdullah Ersoy'un kardeşi, İbrahim Ersoy'un babası, Ayhan Ersoy'un amcası; İbrahim ERSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi öğle namazına müteakip Yeniçağa Merkez Ayşe-Ali Dalgıç Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Yeniçağa İlçe Mezarlığına defnedilecektir.

  • Mustafa özcan 12 Eylül 2022 . 20:15

   Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Yüksel Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak