İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (13 Eylül Salı)

Vefat edenler (13 Eylül Salı)
  13 Eylül 2022

        1- Banaz Köyü Aşağı Çandır Mahallesi halkından, Merhum Ahmet ve Firdevs ÖZTÜRK’ün oğulları, Merhum İbrahim, İsmail, Mahmut ve Ayşe’nin ağabeyleri, Huriye ÖZTÜRK’ün eşi, İsmail, Ahmet ve Eda ÖZTÜRK’ün babaları; Abdullah ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

  Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banaz Köyü Aşağı Çandır Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Yenipelitçik Köyü halkından, Zeliha SONER’in eşi, Meryem Seyfullah, İsmail SONER’in babaları; Ali SONER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi bugün Şahinoğlu Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Sağlık Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Mengen İlçemiz Çubuk köyünden Azime Selam’ın eşi, Nesrin Albaş ve Leyla Selam Doğan’ın babaları; Rıza SELAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi yarın (14 Eylül 2022 Çarşamba günü) öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Çubuk köyü mezarlığına defnedilecektir.

       4- Gerede lçemiz Eymür Köyünden; Bakkal Abdüsselam Baş'ın oğlu, Ofisci Yahya Baş'ın ağabeyi, İsa ve Abdüsselam Baş'ın amcaları, İsmail Başer'in kayınpederi; Zeki BAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 12.00'de Toki Bloklarındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Eymür Köyü mezarlığına defnedilecektir.

      5- Gerede İlçemiz halkından; Gülyeter GÜNDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gerede merkez mezarlığına defnedilecektir.

       6- Mudurnu İlçemiz halkından; Hikmet KAYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mudurnu merkez mezarlığına defnedilecektir.

  • Mehtap Ünal13 Eylül 2022 . 18:29

   Ahhh Abdullah amca önceki gece rüyamda görüp ertesi gün vefat haberini almak çok üzücü oldu.Cocuklugumdan anı kalmisti senin talaş böreğin.Murat sitesi komsuluklarini zaten hiç unutmadım. Allah rahmet eylesin inşallah mekanın cennet olsun olsun Rabbım Huri teyzeye İsmail abiye Ahmet abiye ve Edaya sabırlar versin inşallah. Sevenlerinin başı sagolsun

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak