İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Sahte viski mi, kalp krizi mi?

Sahte viski mi, kalp krizi mi?
  13 Eylül 2022

  Sahte viski mi, kalp krizi mi? 45 yasındaki Mehmet ...

         Sahte viski mi, kalp krizi mi?        

         45 yasındaki Mehmet Düzgün arkadaşının imal ettiği viskiyi içtikten sonra uykusunda öldü. Viskiyi imal eden Mehmet D.'nin arkadaşı Mehmet E. göz altına alındıktan sonra serbest bırakıldı. Mehmet D.'nin uykusunda kalp krizi geçirdiği iddia edildi.

         Cumartesi akşamı Yeniçağa ilçemizde saat 19.00’a kadar arkadaşı Mehmet E.’nin imal ettiği viskiyi içen Mehmet Düzgün evine gelerek uyudu. Sabah Mehmet Düzgün'ü yatağında hareketsiz gören yakınları 112 acil servisi aradı. Eve gelen sağlık ekipleri Mehmet Düzgün'ün öldüğünü tespit etti. Cumhuriyet Savcısı talimatı ile olay yerinde gerekli incelemelerin yapılmasının ardından Mehmet Düzgün otopsi yapılası için BAİBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adil Tıp morguna kaldırıldı.  

         Viskiyi imal eden Mehmet E. ise güvenlik güçleri tarafından yakalanarak göz altına alındı. İfadesi alınan Mehmet E. daha sonra serbest bırakıldı. Mehmet Düzgün'ün viskiden ölmediği, uykusunda geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği iddia edildi.

        Mehmet Düzgün'ün ölüm nedeni otopsi raporu sonucu ortaya çıkacak. Olayla ilgili soruşturma Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından devam ediyor. 

  • Sarı çizmeli Mehmet Ağa 18 Eylül 2022 . 09:43

   Ölen arkadaşımıza Allah rahmet eylesin, burada içki içilmesini önlemek için yüksek vergiler alan devlet eleştiriliyor, bi anlık zevk için ne ocaklar sönüyor ne insanlar ölüyor. İçmeyin kardeşim içirmeyin de, içki her türlü kötülüğün anasıdır.
  • Bolulu15 Eylül 2022 . 16:10

   Metin Çelik gayet güzel özetlemişsiniz. Herkes birbirine saygı göstermeli. Bu ülke sadece %51 den oluşmuyor. Alkol alan-almayan, dindar-dindar olmayan, Müslüman-Müslüman olmayan, Türk-Kürt, Ali-Veli herkes yasalara uymalı birbirine saygı göstermeli. Sevmeye bilir, Cumhuriyete saygı duymalı. Bu ülkenin kurucularına saygı duymalı. (Atatürk, İnönü ve Kurucu meclis üyelerine)
  • Metin Çelik14 Eylül 2022 . 20:43

   Ben 40 Yılın başı bir iki tane bira , ya da bir kadeh diğer alkollü içeceklerden içerim. İçki içilmesine karşı değilim. Alışkanlık Yapılmasına Bağımlı olunmasına karşıyım. Tabi arkadaşlar yazmışlar Devlet Tekelinde bulunan Alkollü içeceklerin Fahiş Fiyata satıldığını çok haklılar elbette kendilerine katılıyorum. bu iktidar yalnızca alkol severleri soymuyor yediden yetmişe tüm kesimlerin iflahını kesiyor. cumhuriyet tarihinin hiç bir döneminde bu kadar ülkesine zarar veren bir yönetim olmamıştı Yazık ettiler memlekete ama onları ağır cezalar alacağını şimdiden görebiliyorum bugün Meral Akşaner hanımefendi Mansur YAVAŞ Başkanımızı Yanına aldı Cumhurbaşkanı ADAYIMIZ Bu demek istedi elini Masaya Koydu . Geliyor gelmekte olan. Yobazlıklara düzensizliğe Soygun düzenine son verecek bir Başkan Yola çıkmak üzere Selamlar
  • Aladağ 14 Eylül 2022 . 19:54

   Yurt dışında 9 10 euro olan rakı ülkemizde 400 liradan fazla bir fiyata satılıyor. Bira da hakeza. Devlet resmen alkol kullananlardan cizye alıyor. 3 4 katı fiyatla içki satılıyor bu ülkede. Değil mekanda oturup içmek evde bile içmenin maliyeti bütçe aşar oldu. Böyle olunca da vatandaş merdiven altı içkileri içiyor.
  • Ahmet14 Eylül 2022 . 19:48

   İçki fiyatlarında fahiş artışlardan dolayı kaçak içki üretimi çok yükseldi. Bu tarz ölümlerde kaçak içki üretenle birlikte devletinde vebali var, abartılı vergilere düzenleme şart...
  • Baskı 14 Eylül 2022 . 11:55

   Metin Çelik sanırım alkol kullanmayan bir arkadaşımız ev alkollü içkilerin fiyatlarından bihaber. Hiç bir konuda baskı ve yasaklar yoluyla toplumu sindiremezsiniz. Fiyatları halkın alım gücü ortalamasının üzerine çıkartırsanız, insanlar kendi çözümlerini ararlar ve merdiven altı çözümler çoğalır. Bu tür baskılara başkaca örnekler verebilirim fakat kısa keseyim aydın havası olsun...
  • Bolulu14 Eylül 2022 . 11:55

   Alkol tüketimini azaltmak için çok yüksek vergi alıyor hükümet. Bunun sonucu da insanlar kaçak işler ile uğraşıyor. Vergi abartılmasa, bu sonuçlarda oluşmaz. Uzman ve denetlenen tesisler üretir veya getirir. Eğlence merkezlerinde , Restoranlarda alkol almaya korkuyoruz. Sadece belirli marketlerden alıyoruz, ya sahte ise diye.1900 lü yılların Amerikasına döndük.
  • Metin Çelik14 Eylül 2022 . 00:57

   İnsana verilen değerin karşılığı . Viski üretimi Yapabilmek için İnsanlar çocukluğundan itibaren hangi okullarda okumakta hangi alanda ihtisas yapmakta hangi sertifikaları , yasal zorunlulukları tamamlamaları gerekmekte . ama çıkıp bir ayyaş viski imal ediyor sonra da onu bir başkasına veriyor O ölüm şüphesi nedeni ile Yakalanıyor ama Serbest Bırakılıyor Sn SAvcılar kusura bakmayın ama Aranızdan bazıları bu ülkenin Anayasasının değiştirilemeyeceğinin teklif dahi edilemez olan maddesindeki HUKUK devleti ilkesine Muhalefet ediyorsunuz Yarın Tıpkı Fetöcü savcılar hakimler askerler gibi Tutuklanırsınız Meslekten İhraç edilirsiniz Yapmayın Hukuk düzenine zarar vermeyin Savcı savclığını yapmalı hakim hakimliğini doktor doktorluğunu rica ediyoruz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak