İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Akşener'den cumhurbaşkanı adaylığı için destek istedi!

Akşener'den cumhurbaşkanı adaylığı için destek istedi!
  15 Eylül 2022

  "Meral abla masada beni unutma. Şimdi herkesi komaya sokayım unutmayacağım" ...

  Akşener'den cumhurbaşkanı adaylığı için destek istedi!

  "Meral abla masada beni unutma. Şimdi herkesi komaya sokayım unutmayacağım"

        Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, itfaiye binasının açılış törenine katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek istedi. Akşener, Özcan’ın talebine kayıtsız kalmayarak, “Bolulular için hayallerini bilirim ama vitesi yükseltmiş gördüm. İki şey talep etti. Biri, Meral abla masada beni unutma. Şimdi herkesi komaya sokayım unutmayacağım” dedi. 

        Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının açılış törenine katılmak için kente gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, D-100 karayolu Çaydurt mevkiinde yüzlerce partili tarafından karşılandı.  Yol kenarında kendisini bekleyen partilileri selamlayan Akşener, konvoy halinde açılış töreninin yapılacağı Paşaköy Mahallesinde bulunan itfaiye müdürlüğü binasına geçti. İYİ Parti lideri, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile Türk bayrakları ve partililerin sevgi gösterileri ile karşılandı. 

         Açılış töreninde konuşan CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sığınmacılarına yönelik sözlerinin tepki çekmesi nedeniyle alanı dolduran yüzlerce önünde canlı anket yapacağını ifade ederek vatandaşlara “Sığınmacılar konusunda benim yaptıklarımı destekleyen bir alkış buyurur mu” dedi.   

         Özcan, söylediklerinin ardından alanı dolduranların kendisini alkışlayarak destek vermesinin ardından “İnşallah İYİ Partimizde öz evladı olmaktan gurur duyduğum CHP’de somut adımlar atar diye düşünüyorum” dedi.
           Akşener’den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için de destek isteyen Özcan, şunları söyledi:
  “Bu arada altılı masa olarak isimleri konuşmaya başlayacaksınız. Bizler bekliyoruz. Orada şey olursa Bolu’da bir kardeşiniz var. Diploması var, 8 yıllık devlet deneyimi var. Girdiği son beş seçimin hepsini kazanmış bir başarı öyküsü de var. Aklınızın bir kenarında bulunuversin sayın genel başkanım”

        CUMHURBAŞKANI BİZİM GÖSTERDİĞİMİZ ADAY OLACAK

        Alanı dolduran yüzlerce kişiye seslenen Akşener ise cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin konuşarak, “Cumhurbaşkanlığı bizim gösterdiğimiz aday olacak. Hem o seçilen cumhurbaşkanının, hem de ortaya çıkan iktidarın aynı belediyelerimizde ortaya konan o iradeyi, o çalışmayı ve o sosyal devlet olma anlayışını devam ettireceğini ve hatta sosyal hak kavramı üzerinden devletin yapması gereken yardımları çünkü devlet aç ve açıkta insan bırakamaz” şeklinde konuştu. 

        ALTILI MASADA ADINI UNUTMAYACAĞIM

        Kendisinden Cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek isteyen CHP’li Özcan’a da cevap veren Akşener, şunları söyledi:
        “Bolu için çarpan kalbini bilirim. Bolulular için hayallerini bilirim, ama vitesi yükseltmiş gördüm. İki şey talep etti. Biri, Meral abla masada beni unutma. Şimdi herkesi komaya sokayım unutmayacağım. İkinci önemli mesaj Nurettin Nebati mesajı. Diyor ki gözünde ışıltı olan abiden daha iyi ekonomi yönetirim. Bunu da unutmayacağım Tanju başkan”

  • Mehmet20 Eylül 2022 . 08:46

   Ey Tanju seni bugünlere getiren CHP il başkanı yönetimi eski belediye başkanı yüksel ceylan neredeler yoksa onları davet etmedin mi adam harcamak bu kadar kolay öylemi sen bundan sonra CHP nin kapısından geçemezsin hadi bağımsız olda görelim 10000 üzerinde oy al kaybeden caddede parende atsın
  • Bolulu19 Eylül 2022 . 08:25

   Başkan ne içiyorsan, Asteriks ve Oburiks gibi. Sihirli iksir değil içtiğin, Sana iyi gaz veriyorlar. Kleopatra yı sana yar etmezler. :)))) Hayallerinde, rüyalarında bir sınırı olmalı :))) Tabi başkanında 9 kere yenilip ama güreşe doymayan pehlivan olunca, Sende gaza geliyorsun. Ama ne yazık ki, Sana Bizlerden oy yok artık. Güle güle yolun açık, Rüyaların bol olsun. Bizler kalbimizden düşürdük Seni.
  • Semih17 Eylül 2022 . 16:37

   Nerde boş işler varsa orada belediyeden bir başkan yada temsilci oluyor göze gelen hizmet göremedik biri bilmem ne olacam diyor digeri başka birşey olacağım derdinde
  • Aladağ 17 Eylül 2022 . 11:42

   Başkanın devreler iyiden iyiye yanmaya başladı, olan da Bolunun beş yılına oldu. Milletvekili iken ben belediye başkanı adayı olacağım deyip partiyi bir milletvekilliğinden mahrum bıraktın. Eski başkandan bıkan Bolu halkı parti farketmeksizin sana oy verdi, bazı şeyler değişir diye. Alaattin başkanı arattın. Şımarık çocuk gibisin başkan.
  • Hatice Okumuş 17 Eylül 2022 . 00:34

   O kadar komik ki böyle bir şey yapması. Partisi hayatta onu aday göstermez. kaç yaşında adam Meral Akşener e abla diyerek kendini aday ettirmeye çalışıyor. Daha belediye yönetemeyen adam ülke mi yönetir Allah aşkına
  • Fazıl16 Eylül 2022 . 22:28

   Cumhurbaşkanı olunca rasimi başbakan mantarcı berberi maliye bakanımı yapıcen la tancuuu senin gibi soytarı çıkmadı daha önce bu memleketten suç sende değil sana oy verenlerde
  • memett16 Eylül 2022 . 14:04

   boş işler kankiler alışverişte uyduruk bi itfaiye binası açılışı haliyle katılımcılarda, (istisna arada birkaç iyi niyetliler vardır )bakmayın siz belediyeyi AKP den aldıklarına ben yeminle akp lilerin bile alattine kızgınlığından bunlara oy verdiğini adım gibi biliyorum. AKP nin en büyük hatası hatada ısrarcı olması 2 dönem götürmüş 3 cü ye kesinlikle seçtirmeyeceksinnn onu bunu bilmem kraldan çok kralcı olunmaz arpa fazla gelince beygir azar kendini yarışatı zanneder o kadar.kurucu üye olunca bi haltmı olunuyor kurucu kurucu en sonunda KURUTUCU oluyor.
  • İsim (Gerekli)16 Eylül 2022 . 12:10

   Sen boluda akp il teskilatiyla kedi fare gibi oynuyosun ama superligde erdoğan seni havada karada uzayda batakta çatakta herzaman ve heryerde parmaginda cevirir. Bu arada komaya girdim ben meral abla.
  • şak şak16 Eylül 2022 . 12:09

   Bu fotoğrafta CHP nerede? Millet tutmuş bir ipin ucundan kendi dünyalıklarıyla meşguller vatandaşada her zamanki gibi alkışlamak kalıyor vatandaşta hala akıllanmadı şak şak şak şak
  • Taner16 Eylül 2022 . 12:06

   Vatandaş Bolunun değil resmen kendi reklamını yapmış koskoca partililerde bu reklama figüran olmuşlar hadise bu görüntüden ibaret bilader
  • Gooolll16 Eylül 2022 . 11:18

   CHPye İYİ bir gol atılmış.Bunu bile anlamaktan acız bir CHP liler var Boluda.
  • Hacivat16 Eylül 2022 . 10:16

   Meral hanımı kullanıp chp genel merkezine hava yapacam derken meral hanım bunu kullandı miting yaptı. Chplilerde figüranlık görevi yaptı. Örnekbaş, genel başkanına gazeteciler cemiyetini kimlere nasıl peşkeş çekildiği raporunu verdimi acaba onuda merak ediyorum.
  • Hemşire ye16 Eylül 2022 . 09:21

   Evet var yalana dolana hayir
  • MELIH SENIL16 Eylül 2022 . 07:50

   Kokten chp liyim dedin durdun.dsp li oldugun ortaya cikti.bu yalanciliginla hala hangi yuzle ortalikta gezebiliyorsun anlayamiyorum.inan ben senin adina utaniyorum bu kadar rahat yalan soyleyebilmene bu kadar acik bir konuda.dsp olmadi chp.chp olmadi iyi parti.oda olmadi zafer partisi.bu kadar iki yuzluluk pes..ama esas sorun meral aksener gibi seni hala simartanlarda.birde ahmet ornekbas i iyi bilirdim.ki iyi birisi oldugunu hala dusunuyorum.ama siyaset neler yaptiriyor insana.sirf altili masa icin tanju icin birseyler soyleyemiyor.yazik.ornekbasa bile bunu yaptiriyorsa.
  • Yavrukurt16 Eylül 2022 . 07:21

   Hadi Tanju'nun son çırpınışları adam ne yaptığını bilmiyor,Akşener biraz ahlaklı olsa CHP ' den atılmak üzere olan bir başkanın açılışına katılmaz,bu nasıl ortaklık,nasıl liderlik.Adam kendi ikbali için herşeyi yapıyor,neredeyse AK Parti'ye geçecek duruma geldi.Yazık ! bu kadar kısa sürede kendini bitiren birini daha görmedim.
  • Metin Çelik16 Eylül 2022 . 01:38

   e tabii Yol belli oldu. Yakın bir zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Şovmen bir alkol sevdalısından kurtulacaktır. Bundan hiç şüphem yok. Belediye Başkanlığından da istifa etmelidir. Tekrar başkan olmak istiyorsa Bağımsız Ya da kendisi gibi düşünen bir partiden aday olabilir . çocuk gibi arkadaş. Yani Ayıp ya. Sn Akşener Marka bir Siyasetçi Bu düzeyde siyaset yapan bir Genel Başkana söylenecek laf mı bunlar. Sn Akşener de bunu ciddiye almış Açılış için Yapılan daveti kırmamış buralara kadar gelmiş. Yani İyi Parti il başkanı siz Hanımefendiyi uyar madınız mı. Bilgi aktarmıyor musunuz. Kendisinin Reklamını Şov benzeri amaçla açılışlara reklam eden bu düşünceyi önceden göremediniz mi. İYİ parti Alay edilecek bir Parti midir.
  • Rafet15 Eylül 2022 . 23:30

   Bir açılışı bile komediye çevirmişler bunlarmı devleti yönetecek
  • Merdümenci 15 Eylül 2022 . 23:01

   Durum vahim dayiii. Pslkolog Prof.Dr Sedat Peker'in derhal konuya el atması lazimmm.Amanin dayım bu bizi komaya sokuveycek ya bi de komadan cikamazisak ne pacuz dayiii .Dayiii bu gidecek emme hepimiz kafayı üsutecüz.
  • Gerçek 15 Eylül 2022 . 22:59

   Ya Allah aşkına personeli zoraki alana diktin yetmedi ailelerini çağırdın eee sebep Meral abla beni cumhurbaşkanı yapın.Ayıp yav ayıp yaşına başına bak yaptığını çocuk yapmaz.Çocuk bile 23 Nisan da utana sıkıla oturuyor koltuğa.Sen ilk önce belediye yi idare et.Yada cesaretin varsa adam gibi çık Cumhurbaşkanı adayı ol da çapını görsün millet.Boşa çoluk çocuk nağrası atma.
  • Hüseyin 15 Eylül 2022 . 22:12

   Tanju başkan belediye deki üç beş müdürü ve başkan yardımcıları ni yönetemedi Türkiye yimi yönetecek. Artık her gün bakan değiştirir.
  • sabahattin15 Eylül 2022 . 21:45

   Belediye başkanlığı son siyasi kariyerin sen kendi partin CHP nin içine dinamit attın hangi parti kabul eder artık seni Tanju Özcan de bakayım
  • Hemsıre 15 Eylül 2022 . 21:32

   Olur çokta güzel olur suphenızmı var?
  • Hakkı15 Eylül 2022 . 21:14

   Bu herif baya baya cumhurbaşkanı olacağını sanıyor ya ne kadar da komik zavallı
  • Bayandan 15 Eylül 2022 . 20:59

   Koluna hdp 'yi takan hiç bir partiye oy vermeyeceğim,sayın Örnekbas orada neyin duasini ediyorsunuz belediyenin bu hale gelmesinin sorumlusu senin partidir biraz daha yiyenlere göz yumun unutmayın siyaset nankördür ve sizdecoluk çocuk sahibisiniz .ne demek istediğimi anladınız.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak