İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Kablo hırsızı 4 kişi tutuklandı

Kablo hırsızı 4 kişi tutuklandı
  15 Eylül 2022

  Kablo hırsızı 4 kişi tutuklandı Mudurnu Samsaçavuş Köyü’nde 12 ...

        Kablo hırsızı 4 kişi tutuklandı

        Mudurnu Samsaçavuş Köyü’nde 12 Eylül’de internet kablolarını çalan 4 kişi yakalanarak cezaevine gönderildi.

        Mudurnu’nun Samsaçavuş Köyü’nde internet kablolarının çalındığı ihbarı üzerine Mudurnu  İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) tarafından gerekli araştırma ve olayın fail veya faillerinin tespiti için arama çalışmaları başladı. Arama çalışmaları sonucunda kabloları çaldığı tespit edilen K.İ., M.Y., G.Y. ve O.Ç. çaldıkları 800 metre kablo ile yakalandı. Yakalanan şüpheliler ifadelerinde Göynük’te de geçmiş dönemlerde 10 adet kablo hırsızlığı olayına karıştıklarını itiraf etti. K.İ., M.Y., G.Y. ve O.Ç. isimli şahıslar işlemlerinin tamamlanmasının ardından 13 Eylül 2022 tarihinde adliyeye sevk edilerek çıkarıldığı mahkemece Bolu T Tipi Kapalı Cevza İnfaz Kurumuna teslim edildi.


   

  • memett19 Eylül 2022 . 09:22

   cezalar caydırıcı değil, yönetildiğimiz insanların yazdığı yamalı bohça anayasa ile suçluyu koruyan italyan ceza yasasıyla yok bilmem insan hakları beyannamesi yok ab kriterleri alayı fasa fiso ne zamanki ALLAH'ın (cc) kanunlarından koparıldık vazgeçirtirildik bku yedik anladınız.
  • HxTy16 Eylül 2022 . 00:14

   Göynük te yapmadıkları pislik kalmadı bunların. Kaç sefer cezaevine girdikleri belli değil..Taraklının çingenesi bunlar.Anası babası yedi ceddi hırsız bunların.Hic bişey bulamasalar birbirini soyarlar.Sayin savcım hakimim yapmayın etmeyin 6 ay sonra bırakmayın bunları.En ağır cezayı verin.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak