İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Abdullah Onur’a cezaevi yolu göründü…!

Abdullah Onur’a cezaevi yolu göründü…!
  22 Eylül 2022

  Abdullah Onur’a cezaevi yolu göründü…! Bir süre önce sosyal ...

           Abdullah Onur’a cezaevi yolu göründü…!

           Bir süre önce sosyal medya hesabı üzerinden Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu’na hakaret edip tehdit savuran Onurlu Ticaret’in Sahibi, Boluspor ve Bolu Belediyespor yöneticisi Sanık Abdullah Onur’a cezaevi yolu göründü. Sanık Abdullah Onur’un daha önce aldığı cezalar, son aldığı ceza ile birlikte mükerrire dönünce; hakkında “Mükerrirlere Özgü İnfaz Rejimine Göre Çektirilmesine ve Cezanın İnfazından Sonra Denetimli Serbestlik Tedbirinin Uygulanmasına” kararı verildi.

         Alagözoğlu derhal mahkemeye başvurdu         

         Daha önce FETÖ Terör Örgütü üyesi olmak suçundan 6,5 yıl ceza alan, daha sonra itirafçı indirimi uygulanan Onurlu Ticaret’in Sahibi, Boluspor ve Bolu Belediyespor yöneticisi Sanık Abdullah Onur, bir süre önce facebook sosyal medya hesabı üzerinden Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu’na küfürlü bir dille hakaret edip tehdit savurmuştu.

           Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu da kendisine yönelik küfür ve hakaret içerikli sözleri kaydederek, mahkeme yolu ile Abdullah Onur'dan şikayetçi ve davacı olmuştu.

           2 ay 23 gün hapis!         

           Mahkeme heyeti kararında tehdit ve hakaret suçunun oluştuğuna tam bir vicdani kanaat getirildiğini ifade ederek; küfür ve hakaret suçundan 2 ay 5 gün ve tehdit suçundan da 18 gün hapis cezası verdi.

        Mükerrirlere Özgü İnfaz!        

         Gazetemiz Sahibi Kamuran Alagözoğlu’na küfür hakaret ve tehditte bulunan Sanık Abdullah Onur’un yasa ile belirlenen birkaç maddeden yoksun bırakılmasına, daha önce kasıtlı suçlardan mahkumiyet kararı verilmesi ve yeniden suç işlemeyeceği yönünde olumlu “kanaat” hasıl olmadığından ve sabıkalı geçmişi nedeniyle tekrar suç işlemeyeceği yönünde bir kanaatin oluşmaması nedeniyle hükmolunan HAPİS CEZASININ ilgili maddeler gereğince; “Mükerrirlere Özgü İnfaz Rejimine Göre Çektirilmesine ve Cezanın İnfazından Sonra Denetimli Serbestlik Tedbirinin Uygulanmasına” şeklinde karar verdi.

  • Yorumcu24 Eylül 2022 . 16:46

   Kripto fetöcüler ses verin? Savunun hocafendinizi. Nerdesiniz? Bütün fetöcüler bir araya gelip parayı buldunuz. Şimdi gizleniyorsunuz. Özellikle bir kişi Boluda hiç içeri alınmadı. Güç sizdeyken attığınız naralardan verdiğiniz pozlardan geçilmiyordu.
  • Sebenli23 Eylül 2022 . 14:12

   Bu ülkede hak var adalet var kimse imtiyazlı değil Kamuran bey şikayetçi olur muhatabı allami cihan olsa sonuçta görüldüğpü gibi cezasını alır.
  • Bolulu23 Eylül 2022 . 13:29

   Vay be Bolu'ya bak 3 adamın elinde. Türkiye'de Siyaset yeniden yazılmalı. Belediye emlak Siyasetten kurtarılmalı, İyi denetlenmeli, paraya çevrilemeyen hapis cezası getirilmeli. Geçmiş bütün dosyalar açılmalı.
  • Yorumcu23 Eylül 2022 . 12:37

   Koca Kafalı ve kibirli bir bilgisayarcı var kendisi kripto fetöcüdür. Yargılanmalıdır.
  • melih şenil,e23 Eylül 2022 . 12:37

   ne kadar ayıp melih kardeşim. nasıl olur da HÜSEYİN AYKAN'I nasl unutursun...
  • Bolu1414141423 Eylül 2022 . 11:34

   Bolunun en azılı fetöcüsü kimdir diye sorarsanız şöyle söyleyeyim. Kapanan Savcılar marketin bilgisayar işlerini yapıyordu. Bütün arkadaşlarını fetöden içeri aldılar ama ona bir şey olmadı. kibirli bir vatandaş, Cesareti varsa hocaefendisini şimdi de savunsun. Doğruluktan dürüstlükten haktan hukuktan dem vuruyorlardı Çıksın savunsun. ama yapamaz. Kripto fetöcü oldu artık. Soru şu. Bu fetöcüyü kim koruyor? Hangi gücün arkasına saklanıyor? Adaletin kollarının bir gün kendisine de uzanacağını biliyor mu? Yoksa içi rahat mı? Fetöcü geçmişini sildi mi? Bu fetöcü içeri alınmadıkça kimse biz fetö ile mücadele ediyoruz demesin.
  • Bilal23 Eylül 2022 . 09:45

   peki onlarca müteahhite ne demeli belediyeye ne demeli parti binalarına eşantiyondan çıkan araba sahiplerine ne demeli
  • Yorumsuz22 Eylül 2022 . 19:02

   En az kesilen fatura miktarı milyon mu? Bolu bel aş kimlere çalışıyor, bu ülkede savcı yok mu? Tabii il dışına gönderilen hediye edilen kilit parke taşlarının maliyeti nasıl çıkacak
  • mekancı22 Eylül 2022 . 18:35

   Sağda solda mekanlarda milletin içinde onu tanıyorum bunu aracı yaptım bişey olmaz diyordu ne oldu hak yerini bulmuş işte .
  • ARKADAŞ22 Eylül 2022 . 15:47

   Saygıdeğer yönetici; BOLU BEL A.Ş'nin Onurlu Yapı'ya kestiği faturaları incele, karşılıksız fatura yok mu var mı? Bolu beldeiyesinden hiç uğruna Fetöcü diye çıkardılar ama gerçek fetöcelere imtiyaz geçildi mi araştırılsın.
  • Bolu141422 Eylül 2022 . 14:38

   Bu firmanın bilgisayar işlerini yapan kibirli vatandaş ta azılı fetöcüdür. Bolu Çalışanlar derneğinde ismi vardı. Bank Asya eylemlerinde en öndeydi. Cesareti varsa şimdi de hocaefendisini savunsun. Ama bunu yapamaz. Kendilerine lüksü garibana da cefayı layık gördüler. Parayı da götürüyorlar . Kripto fetöcüler.
  • MELİH ŞENİL22 Eylül 2022 . 10:42

   NERDESİNİZ ERHAN BEYKOZ..AHMET GÜLEN ..CANER GÜNGÖR ..BÜLENT VELİOĞLU ...HALA GAZETELERİNİZDE BOLU NUN BİR NUMARALI HABERİ ABDULLAH ONUR U YAZAMIYORSUNUZ. AZ ÖNCE YENİDEN TEK TEK BAKTIM.YOK.GAZETECİ MÜSVEDDELERİ BİLE DİYEMİYORUM SİZLER İÇİN.GAZETECİ KELİMESİNİN G HARFİNİ BİLE HAKETMİYORSUNUZ.SALİH YERGİN İDE BİR SORAR MISINIZ TANJU BAŞKAN YADA SİNAN BARUT A..TABİİ YÜREĞİNİZ VARSA...NERDE SİZDE O YÜREK...
  • memett22 Eylül 2022 . 10:37

   geneleve bir şekilde çeşitli sebeplerden ötürü düşmüş ve yıllarca çaışmış bir kadının pişman olup tövbe edip bir yuva kurmaya hiçmi hakkı yok ,napsın bu kadın ölünceye kadar bu işi yapmayamı mecbur sizce damgalı olması yetmiyormu ? savunmak yada karalamak maksadım yok örnek kendim A.onurluyu tanımam görmem hiçbir mecradada işim olmadı adam pişman olmuş itiraf etmiş kabullenmiş cezasınıda kabul etmiş . yaptığı iş yapı malzemeleri ticaretinden para kazanıyor engelliyemessin çünkü yasak değil ama buradan kazandıklarıyla başka yatırımlar yaparken bundan faydalanan diğer siyasiler paranın kaynağını seçici olmuyorsa bu onurlu ticaretin suçu değil ,bence esas Lanet FETÖnün kriptolarını bulmak lazım açıktaki kaçmayarak hatasını suçunu kabullenmiş birine saldırmak pek mantıklı gelmedi.içki haram değilmi haram bunu bile bile büfelere gazinolara satış ruhsatı veren ! DEVLET yani biyere kadar insan suça meyilli nefis sürekli şeytanın istediklerine koşuyor kendini tutabilen kurtarıyor.iyi ve kötü önünde seçim senin
  • Bolulu22 Eylül 2022 . 08:41

   Bolunun sesi gazetesini kutluyorum. Diğer gazeteler dükkanı kapatıp gitsin. bazılarının haberleri 3 ay öncesinden kalmış. Fetö ile alakalı tek bir haberleri yok. Belki de cesaretleri yok. Bolu kripto fetöcü yuvasıdır. kibirli bilgisayarcı sen de yargılanacaksın.
  • Akıllanmayız22 Eylül 2022 . 07:19

   Bu adam bütün Bolu'yu ağ gibi sarmış arkadaş,herkesle çıkar ilişkisi var bunu görmüyor musunuz? Bunlar yetmezmiş gibi şimdi de Süleymancılar'la İskenderpaşa cemaati çıktı,bunlarda en az fetö kadar tehlikeli.
  • Vatandaş21 Eylül 2022 . 23:06

   Bu kadar iddiaya savcılık soruşturması gerekir basın savcıları bunu deģerlendirmeliler iddialar yenilir yutulur şeyler degil
  • MELIH SENIL21 Eylül 2022 . 19:51

   BOLU BELEDIYESPOR VOLEYBOL TAKIMINDA ANTRENOR SALIH YERGIN IN GECEN SEZON BIR OYUNCUYLA HABERLERI CIKMISTI.BU SEZON HALA DEVAM EDIYOR.BASKAN SINAN BARUT YA DA SALIH YERGIN HALA BIRSEY SOYLEMEDILER. YA DA TANJU ÖZCAN.CIKIN BIRSEYLER SOYLEYIN.BOYLE BIRSEY YASANMAMISTIR DEYIN.NASIL BIR UTANMAZLIKTIR BU.BOYLE BIR YONETIMEDE ABDULLAH ONUR GIBILER YAKISIR.KURMUSLAR DUZENLERINI.PASALAR GIBI YASIYORLAR.HESAP SORAN YOK.BOLUSPORUN KAYBOLAN 50 TRILYONU GIBI.YAZIKLAR OLSUN..
  • ohaaaaa21 Eylül 2022 . 17:38

   kimse masum değildir ismiyle yazan arkadaş YEMİN OLSUN NUTKUM TUTULDU. la bu nasıl bi yazı. şok bir cesaret örneği. demekki artık kral çıplak diyenler var. helal la sana. vallahi helal billahi helal
  • Kimse masum değildir 21 Eylül 2022 . 15:02

   FETÖ ile mücadele devam ediyor dimi, Tanju fetöye sallıyor Akp fetöye sallıyor dimi , Bu adamın cezası kesinleşmiş eeh o zaman şimdi bakalım ,adamın inşaatları yapanlar , Murat ve gelin mehtap mısırlı, Bu adamla kanka olan Tahsin Mert Karagöz , kardeşi Melih Karagöz ,Bu adamdan reklam alanlar kimler Bolu olay , Bolu gündem Erhan Beykoz , Hüseyin aykan Bu adam Belediyespor’da yönetici yanındaki kim Okay Beykoz , Belediyespor kulübü belediyenin , kulup başkanı kim Sinan barut kimin avukatı Abdullah onurlunun avukatı , Bu adamın en yakın arkadaşları kim akp il genel Meclis üyesi Kamuran Avcı , diğeri kim Abdullah Alemdar bu adam kim eski MHP il Başkan yardımcısı , Bu adamın berberi kim Hüseyin Tayşi , Bu adamın basın ayağı kim Rasim , Caner , Bülent , Mehmet Ali , Erhan Beykoz , Abdullah Abat , bu adamı Boluspor kulübüne alan kim milliyetçi görünümlü savaş abak kulup tesislerinin tadilatı için malzeme nerden alınıyor ? Bu adamın villa arsalarından biri kimin akp milletvekili Arzu aydının ,Bu adamın en yakınlarından biri kim Turkcel bayii kıbrıscklı telefoncu Ali , Turkcell bayini kim aldı ve sonra devretti , araştırılmalı , Görüldüğü gibi telefoncusundan berberine , il genel Meclis üyelerinden , milletvekilerine işadamlarından kulp başkanlarına , avukatlardan , gazetecilere klasik bir koruma kalkanı ve menfaat grupu oluşmuş , hepsi para ya teslim olmuşlar , bu sadece Bolu’da 1 kişi ,FETÖ üyeliğinden hapis cezası onaylanmış kişiye teslim olanlar Türkiye çapında geri kalanı düşün
  • Erol21 Eylül 2022 . 12:05

   Demekki daha öncede yapmıs birsey olmaz diyemi düşündü acaba .Destek görmese yapmazdı destekleyenleri araştırmak lazım. M.Mısırlıoğluda sosyal medyadan Abdullah icin destek atmıştı sanırım
  • Emekli21 Eylül 2022 . 11:53

   Başka gazetecileri bi şekilde susturmuş allem bunuda sustururum diye tehdit etmiş sagolsun Bolunun Sesinin sahibi direnmiş hak yerini bulmuş
  • Taner21 Eylül 2022 . 10:29

   Bakın Fetö ye kufur eden AKP CHP MHP li birtek kişi bu adam hakkında yorum yapamıyor siyasetçi biraz cesur olur laf olsun diye konuşmaz
  • Yazık diyene21 Eylül 2022 . 10:25

   Adam fetöden ceza almıs bunu haber yapan gazeteciye açıkca hakaret ve tehdit etmis ceza almış sen hala yazık diye savunuyorsun bilmelisinki suçluyu övmek suçtur bilip bilmez yorum yapmayın adini bile yazmaktan acizsin
  • Bravissimo21 Eylül 2022 . 09:30

   Bu abdullah denen şahıs babasının gömdüğü fetöden kalan parayı buldu ve şimdi tanju ile sarmaş dolaş harcayarak bu parayı temize çekmeye çalışıyor. Nerden buldun yasası işletilse ne mal olduğu ortaya çıkacakda..........
  • BİLİYORUZ21 Eylül 2022 . 08:52

   Abdullah onurlunun Yargıtay cezası kesinleştikten sonra ,Ankara’nın yolunu tutan berber kardeşi kendisi ona dayı der ,Abdullah onurlunun dükkanda kira vermiyor , kayınpederi CHP il genel Meclis üyesi olan haber sitesi olan ve şu anda lüks yeni bir jipi olan sahış ve saçlarını önceden kapatan şimdi havalandıran sahış yine Ankara’ya bu ceza içinde giderlermi acaba , yoksa bu şahısı belediyespora ve Boluspor’a alan milliyetçi görünümlü Tanju Özcan ve hatta milliyetçi bıyığı bırakan savaş abak bakanla görüşmeye tekrar gidermi , yoksa villa sahibi arzu aydın adalet bakanı ile görüşürmü, yoksa şu anda zenginlikleri daha çok feto zamanından gelen ama şu anda kendilerini ak parti ve MHP nin sosyal faaliyetlerine destek çıkarak veya Boluspor ve Belediyespor gibi faaliyetlere gizlenen diğer kripto zenginlerimizin maskeleri ne zaman düşecek onuda devletimiz bilir , olaya sadece Abdullah onurlu olarak baktığımız için diğerlerini kaybediyoruz , Buda diğer fetonun sayesinde yolunu bulmuşların işine geliyor
  • Bolulu21 Eylül 2022 . 08:45

   Para cezasına çevrilir, yada başka bahara ötelenir. Para cezasını konusunu da anlamıyorum ya adamlar şahsına suç işliyor, devlet para alarak affediyor.
  • bolu21 Eylül 2022 . 08:15

   "Bolu ayısı" diye herkesin bildiği bir tabir vardır, nedense bu adama çok yakışıyor :) helal olsun Kamuran, devran dönecek az kaldı..
  • Metin Çelik21 Eylül 2022 . 03:43

   Kaynağının Nasıl ve Hangi örgütlenmeden oluşan ve Belli olan Yapının Sürekli kazandığı bol para . Adaletin Ağır ve aksak hatta Kör ve Topal ama mutlaka bir gün Tecelli ettiği bir sistem içerisinde, Başbayilik, Bayilik sistemleri ürezinden TEKELCİ lik, Yapan ve bol para kazanan insanların kontrolsüz gücü öyle etkili görevleri ve görevlerde olan insanları satın almakta ki, bu güce sahip olanların birilerini Tehdit etmesi , hakaretlerle saldırması malasef kaçınılmaz olmakta esasen Paranın gücü her zaman gerçekleri Yazan Sn Kamuran Alagözoğlunun Kurucusu olduğu Bolunun Sesi gazetesinin manşetinde Yargılanmak bana göre verilen alınan cezadan daha ağır ne olabilir ki. Sizin öylesine parasal bir gücünüz var ki Kardeşim Senin neyine Habercilik Yapan birine saldırarak Tehdit etmek hakarette bulunmak Sana ne kazandıracak Kendini bilmez ve güç sarhoşu olmuş bazı Kamu idarecilerinin de Tam olarak içerisinde bulunduğu durum için bu ceza Örnek olmaktadır Bana da birileri Bol Para vererek Siyasette destek verirse Beni de Bir kaç dönem Vekil Ya da gibi benzeri Adaylıkların Birinci Sırasına Yerleştirirler Ben de Siyaseten Egemen olurum. Napolyon musun sen. Para Para Para Al sana para veli beyin oteli ne gitmek için insan Para kazanmak ister mi. Toplumda gördüğün her canlı birbirinden kıymeti kardeşim neden Saygı göstermiyorsun Paran Olduğu için mi
  • Metin Çelik21 Eylül 2022 . 03:27

   Onurlu Yapı Ticaret Firması Rahmetli Mustafa Abinin Oğlu Abdullah Onur gibi elleri ile kurup büyüttüğü ve inşaat malzemeleri başta olmak üzere on yıllardır şehrimize hizmet veren bir Firma iken, Abdullah Onurun babası Mustafa Onurun Ölümünden sonra bıraktığı miras çok daha büyüyerek ivme kazanmış ancak daha sonra bu Firma sahibinin ismi FETÖ soruşturmalarında ceza almış olması Belki Halkın Yararına, Ne ararsanız bu ve benzeri bir çok firmada var ve bulunmakta ama bu kadar büyümenin arkasında FETO iltisakı şüphesi İNŞAAT Sektörü başta olmak üzere hemen hemen bütün sektörlerde CEMAAT Yapılanmaları Ülkenin ekonomisinin Kimlerin eline geçtiğini gösterir güzel bir örnek teşkil etmektedir. TÜm Ticaret sektörünün Baş Bayilikleri ve BAYİLİKLERİ incelenmeli FETÖ ve Benzeri Örgütlenmeleri dikkatle incelenmelidir. Aksi durumda çok kısa sürede hemen hemen her gür bütün MALLARA Sürekli Zam Yapılması Örgütlü bir TİCARETİN dolayısı ile Ticaretin de ÖRGÜTLERİN eline geçtiğinin en güzel Kanıtı Her gün Her Ürüne ZAm gelmesinin en mantıklı açıklamasını oluşturmaktadır Sn Savcılar Mutlaka ama Mutlaka Fabrikaların BAYİLİK Sistemlerini Mercek Altına almaları gerekmekte Adam Tezgahı Kurmuş Bir malın ON YILLARDIR BAYİSİ YAni Fabrika mal ürettikçe O Bayi hiç bir emek harcamadan Para kazanmakta Ya da cadde ortasındaki bir dükkanın On Yıllarca Fahiş Kira Alması gibi Peki biz Neden çalışıyoruz arkadaş
  • Yazık sizlere21 Eylül 2022 . 01:55

   Ya siz nasıl insanlarsınız zaten başkalarının yaptığı hatanın bedelini ödüyor adam ve yine sizler gibi vicdansızlar ahh yapmayın
  • İmdat Aslan20 Eylül 2022 . 22:28

   DİĞER GAZETELER NEDENDİR BİLINMEZ(!) SESSİZ KALMIŞTI... FETÖ'den yargılanıp ceza alan Abdullah ONUR cezasının onanmasını beklerken bu kararı diğer gazetelerin perdelemesinin aksine haber yaparak kamuoyunu bilgilendiren BOLUNUN SESİ gazetesinin sahibi Kamuran ALAGÖZOĞLU'na hakaret ederek tehdit etmekten 2.kez daha hapis cezası aldı...
  • İmdat Aslan20 Eylül 2022 . 22:25

   YAKINDA BOLUSPOR ve,BOLU BELEDİYESPOR Bayan Voleybol takımı yönetim kurulu yedek üyesi arkadaşımız asil yonetim kuruluna çıkmak için gün saysın...
  • 65720 Eylül 2022 . 21:30

   Adalet yerini bulmuş .Herkes cezasını çekmeli.Devlet zenginlerden de büyüktür
  • toklu20 Eylül 2022 . 20:47

   Tebrik ediyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak