İsveç ve Finlandiya bile tanıdı, Bolu ise tanımamakta ısrar ediyor!

Vefat edenler (22 Eylül Perşembe)

Vefat edenler (22 Eylül Perşembe)
  22 Eylül 2022

         1- Gerede İlçemiz Dayıoğlu Mahallesinden; merhum Eşref Kayıkçı’nın eşi, İsmail, Şeref, Abdullah, Ali ve Mustafa Kayıkçı’nın anneleri, İbrahim Kayıkçı’nın yengesi, Sefer ve Abdullah Erdoğan’ın halaları, Sofular Köyünden Sabri Erdoğan’ın baldızı Hatice Kayıkçı vefat etmiştir.
         Cenazesi saat:12.00’da Dayıoğlu Mahallesi Avaroğlu Caddesindeki evinden alınarak öğle müteakip Yeni Camide kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilvadi Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         2- Kasaplar Mahallesi Halkından Nimet Aydoğan’ın eşi Emine Çetinlaya, Fatma Bağlan ve Aynur Kılıçığlun’un babaları Bedrettin Aydoğan vefat etmiştir.
        Cenazesi buğün kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kasaplar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        3- Gerede İlçemiz Ibrıcak Köyünden; Keremgilin Hacı Mehmet Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ibrıcak Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        4- Yeniakçakavak köyü halkından Yunus Öztürk’ün eşi  Nezaket Erol, Aydın ve Orhan Öztürk’ün anneleri İsmail Erol Hatice ve Kıymet Öztürk’ün kayınvalidesi Yeniakçakavak köyü eski muhtarı Mehmet Keserin ablası Güler Öztürk vefat etmiştir.
        Cenazesi buğün Yeniakçakavak köyü camiinde  kılınacak ikindi ve cenaze namazına sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak