Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

“Fay Yamaner 8. Geleneksel Fırsat Günleri” Başladı

“Fay Yamaner 8. Geleneksel Fırsat Günleri” Başladı
  29 Eylül 2022

  “Fay Yamaner 8. Geleneksel Fırsat Günleri” Başladı Fay Yamaner ...

  “Fay Yamaner 8. Geleneksel Fırsat Günleri” Başladı“Fay Yamaner 8. Geleneksel Fırsat Günleri” Başladı

     “Fay Yamaner 8. Geleneksel Fırsat Günleri” Başladı

        Fay Yamaner Mücevher’in geleneksel hale gelen Fırsat Günleri sekizinci yılında geçen yıl olduğu gibi 1 Ekim Cumartesi günü Çanakkale ve Bolu’da aynı anda başladı.

        Bolu’da yıllardır en moda altın koleksiyonlarını, güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyatlar ile birleştiren “Fay Yamaner” otuz yılı aşan tecrübesi ile fark yaratmaya devam ediyor. Sekiz yıldır Bolu’nun yanı sıra Düzce gibi çevre illerde ve son yıllarda Çanakkale’de de büyük ilgi ile karşılanan “Fay Yamaner Geleneksel Fırsat Günleri” bu yıl da her zevke hitap eden yüzlerce model altın ve pırlanta tektaş, altın beştaş yüzük modellerinde yılın en büyük indirimleri ile başlıyor. Renkli taşlı tasarımlardan, vazgeçilmez klasik ürünlere; bileklik, kolye, yüzük gibi tüm altın ve pırlanta takı modellerinde yılın en büyük indirim fırsatını sunan Fay Yamaner Mücevher, 690 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar ile dikkat çekiyor.

         Fırsat günleri boyunca İzzet Baysal Caddesi merkez mağazasının yanı sıra, 14 Burda AVM ve 17 Burda AVM Fay Yamaner Mağazası Pazar günü dahil akşam saat 22:00’a kadar hizmet verecek olan ilimizin önemli markası Fay Yamaner’in Fırsat Günlerinin şüphesiz bu yılda müşterileri tarafından büyük ilgi ile karşılanması bekleniyor.

         Ayrıca Fay Yamaner Mücevher’in Fırsat Günlerine özel bu yıl da bir sürprizi var:  Fay Yamaner Mücevher’in sosyal medya hesabı @fayyamaner takip ederek Geleneksel Fay Yamaner Fırsat Günleri ile ilgili bilgilere ulaşabilir “Altın Baget Yüzük” hediye çekilişine katılabilirsiniz.

         Cetaş, Arpaş gibi Türkiye’nin en büyük kuyumculuk markalarını, Dünya’nın en büyük mücevher markalarından Swarovski’yi; Guess, Armani, Versace, Lacoste gibi en trend moda marklarının saat, takı ve aksesuarlarını Fay Yamaner Mücevher’in İzzet Baysal Caddesi, 14 Burda AVM’deki iki mağazası ve Çanakkale 17 Burda AVM’deki mağazalarında bulabilirsiniz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı