Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Burası Bolu, öyle de olu, böyle de olu!

Burası Bolu, öyle de olu, böyle de olu!
  4 Ekim 2022

  Burası Bolu, öyle de olu, böyle de olu! CHP’nin ...

        Burası Bolu, öyle de olu, böyle de olu!
           CHP’nin saf dışı ettiği Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ak Parti’den ilk milletvekili aday adayını kamuoyuna duyuran kişi oldu ve belediye yöneticilerinden Güler Mert’in milletvekilliği aday adayı olmak istediğini kendisine ilettiğini açıkladı.
          Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Aynı meclis toplantısında “Borazanlar Mahallesi’nde yapımı devam eden Zübeyde Hanım Camii’nin inşaatının Ocak ayından önce tamamlanacağını ifade ederek, “İlk namazı ben kıldıracağım” dedi.
            Belediye’nin kasasından harcanan paralarla alınan yardım paketlerini kendi cebinden yapıyormuşçasına kibirli pozlarla basına servis eden Rasim Özdemir, milletvekili olma yolunda Tanju Abisinin gösterdiği rotada ilerlerken, güvendiği dağa kar yağdı. Tanju Abisinin partiden ihraç edilmesiyle birlikte yelkenleri suya indirdi. 
           15 yıllık belediye başkanlığı döneminde Bolu halkının nefretini kazanmaktan başka bir şey yapmayan ve aday gösterilmediği için AK Parti’ye, yani kendi partisine ihanet ettiğini, CHP’nin adayı Tanju Özcan’ı desteklediğini cümle alem bilip dururken, halen daha Ak Parti’den aday olmak için peşreve başlayan Alaaddin Yılmaz’ı tebrik etmek lazım. Bolu dışında hiçbir ilde kabul görmeyecek bu ihanetler silsilesi sonrası, Alaaddin Yılmaz halen aday adayı olursa, hiç şaşırmamak lazım!
             Bizim BolununSesi Gazetesi olarak bunlara kapımız kapalı. Ama burası Bolu, öyle de oluuu, böyle de oluuu! 
   

  • bolulu10 Ekim 2022 . 08:45

   Münevver Hanım. Cihan Başaran dediğiniz kişi saadet partisi yetkililerini davet edip yerine gelmeyen kişidir. Bu kişiden milletin vekili mi olur Allah aşkına
  • Münevvere9 Ekim 2022 . 20:55

   Münevver hanım siz kimden bahsediyorsunuz bırakın ilçeleri Bolu merkezde çıkın MHP il başkanı kim diye sorun kendi partilileri bile hatırlamaz çok kimsenin bu başkandan haberi yok
  • Aydın8 Ekim 2022 . 21:34

   Allattin EFENDİ sebenin dağlarından inmesin...Dağlar da. Her gün tövbe ETSİN..
  • hadi ordan8 Ekim 2022 . 06:11

   mansur yavaşa b.ok atanların alayı köyünden şehre inmemiş ibişlerdir
  • Bolulu7 Ekim 2022 . 08:10

   Bütün partiler aynı. Halkı ve halkın menfaatini düşünmeyen bir siyasi yapı var. Bir tane karakter gösterin eski Siyasilerde koltuk sevdalısı olmayan, kendisi ve çevresi için çalışmamış(Rahmetli Sn. Ecevit vardı, onu da Rahşan hanım bitirdi), Vatandaşta Ortadoğu siyasetini, sallama popülist vaatleri çok sever. Sunuç; müstahak, hak ettiğin gibi yönetil.
  • deli6 Ekim 2022 . 18:11

   münevver rüyamı gördün sen mhp ilk önce barajı geçebilsin de
  • Boluda yaşayan bir Beypaz6 Ekim 2022 . 17:57

   Seçin Mansur'u görün batağı,sonra demedi demeyin bu günleri çok ararsınız. Biz bizzat yaşadık Beypazarı'nda.
  • Münevver6 Ekim 2022 . 10:07

   MHP ni bu sefer Bolu da tercih edileceğini düşünüyorum. İnsanımız bir de Mhp milletvekili olarak Cihan başkanı görmek istiyor, vatandaşın gözünde çok olumlu, sevilen bir il başkanları var. Bolu merkezde ve Gerede, Dörtdivan, Yeniçağa, Mengende Mhp il başkanı Cihan Başaran adı çok konuşuluyor Mudurnu ve Göynük de oldukça tanıyan ve sev en var. Basından takip ettiğim kadarı ile bir çok kanun düzenlemesi için meclise teklif vermişti. Hatta hazırladığı toplum yararına bir kanun mecliste kabul edildi. Cumhurbaşkanı oyu ile siyasi partilerin milletvekili oyları ayrı ayrı sandıklarda kullanılacak bu dönem. Devlet Bahçeli'nin bu millet için yaptığı fedakarlıklar karşılıksız kalmayacaktır. Akp Mhp Chp 1 er milletvekili olur bu sefer.
  • Cemil5 Ekim 2022 . 23:19

   Bazıları Mansur Yavaş’ın Afedersiniz b..kunda nasıl bir boncuk buldular anlamadım gitti..dürüstmüş..siyasilerin en dürüstü rahmetli Ecevit idi.2 defa hükümet oldu.ilkinde yoklar ülkesi olmuştuk.,2.cisinde ülke ekonomik olarak battı.yüzde 20-25 oylardan yüzde 3 lere düştü oyları..bazıları balık hafızalı..Allah aşkına Türkiyeyi yönetmesine layık gördüğünüz Yavaş’ın bir tane büyük projesini gösterin..Ankaralılar yatsın kalksın beğenmedikleri Gökçek’e dua etsin..İzmir gibi pisliğin içinde yaşarlardı..
  • bolulu5 Ekim 2022 . 20:41

   Cv'ye yazmak lazım. Aday adayı oldum diye.
  • Gulen Adam 5 Ekim 2022 . 18:01

   Ahmet bey, aday adayı 80 - 100 Tane filan oluyor zaten.. çoğu secilemeyecegini bilsede oluyor . Özellikle iktidar partilerinde , daha sonraki dönemde bürokratik kadroları için kartvizit niyetine zaten.. Fehmi bey üzülmesin..
  • ahmet5 Ekim 2022 . 17:07

   fehmi abisi duymasın güler mertin aday adayı olacağını. fehmi bende adayım diyomuş geredede
  • Hikmet5 Ekim 2022 . 16:19

   mansur yavaşı baya matah biri sanan onca enayi var memlekette bu basiretsizlere nasıl anlatacağız mansurun denyonun biri olduğunu
  • Dursun Öz5 Ekim 2022 . 15:00

   AKPartiye göz kırpıyor sanırsam.. :)
  • Cöle5 Ekim 2022 . 13:39

   Vekillere de emekli olduktan sonra verecen 5000 maaş. Bakalım vekil olacak adam bulabiliyonmu memlekette..
  • Bolulu5 Ekim 2022 . 10:20

   Siyasetin yapısı değiştirilmeli. Milletvekili maaş ve kıyak emeklilik sistemi asgari ücret olarak, standart emeklilik ve sağlık hizmetleri olarak getirilmeli. Vekil asıldan daha iyi şartlar ve imkanlar ile yaşayamaz. Herkes eşit.
  • masal masal máliki5 Ekim 2022 . 09:02

   Ne olacak, milletvekilliğı yaparken de, iki sene sonra emekli olunca da devletin kesesinden eşşek yüküyle maaş. Siyasi ek gelirler vs.. Hayatın kurtuluyo, ölünceye kadar devletin kesesinden bir elin yağda bir elin bağda tatlı yaşam. Ohh.. hamdolsun. Ama tabii haberinizdeki kişilerin milletvekilliğini para için değil içlerinde kor gibi yanan vatan millet aşkıysa istediklerinden hiiiç şüphemiz yok. "Milletvekili maaşı memur maaşı seviyesine getirilmeli ve ömür boyu emekli maaşı alınmamalı ki gerçek vatanseverler milletvekili olsun (Prof.Dr.Oktay SİNANOĞLU)" "Oy vermek bişeyleri değiştirseydi yasaklanırdı. (Mark Twain)" Aman mukayyet olalım kendimize, uyurken üstümüzü sıkı sıkı örtelim, bi tarafımız açıkta kalmasın, geceler eyice soğuk olmaya soğumaya başladı. Allah mahafaza. Ohsunuz..
  • İmdat aslan5 Ekim 2022 . 08:16

   İÇ GŪDŪSEL DŪRTŪ İLE KAMUFLAJ... *N.Doğanay şimdi bölge koordinatörū..! FETÖ'den yargılanıp cezaevine giren itirafçıların;" biz birlikte toplantılara katıldık, birlikte himmet topladık gazete aboneligi icin çalıştık, hatta çocuklarımızı son gūne kadar FETÖ okullarında okuttuk vs.vs..." diye devam eden ifadeleri basında bile manşet olan eski Bolu Ak Parti Ïl Başkanı Nurettin DOĞANAY'da bu itiraflar ortaya dökūlmeden önce 15 Temmuz'dan hemen sonra Bolu belediye meydanın da Bolu Mūftūsū dahil onca din görevlisi varken aniden orada bulunan cemaatin başına geçip "ÏMAM" oluvermişti...!!! Sonrası sūreçte ise FETÖ militanlarının itiraflarında baş rol oyuncusu olarak yer alıverdi..!!! Bugūn Tanju ÖZCAN'ın imam olup namaz kıldıracagım haberini basında görūnce bu dipnot aklıma geliverdi...
  • Sebahattin )Mudurnulu)5 Ekim 2022 . 02:38

   Bunlar ne ya medyada çıkmak icin olmadık açıklama yapıyorlar biri imamlık yapacam diyor biri aday olacakmış digerinin kim oldugu belli degil tam nescafe 3 çū birarada
  • CADDE ESNAFI5 Ekim 2022 . 01:44

   Guler MERT ilk kez aday olmuyor ki.. 10-15 yıl kadar önceki bir seçimde AKP'den MV. aday adayıydı hatırladığımız kadarıyla.. Alaaddin Yılmaz döneminden, köylüsüyüm diyordu.. Çok şanslıymış. O'nun zamanından kalan Belediyedeki tüm müdürler gitti neredeyse.. Tanju başkan da haberi duyururken baya heyecanlanmış anlaşılan.. Sanki kendi adaylığını açıklıyormuşçasına.. CHP il yönetimi gelecek Belediye seçimlerinde, Tanju ÖZCAN için nasıl oy isteyecek bakalım Bolu halkından..!!
  • Metin Çelik5 Ekim 2022 . 00:54

   Tarım Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki varken, Eski Tarım Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin varken ve AHMETLER Köyü Medarı İftarları varken Alaattin Yılmazın emaresi mi okunur. arkadaş. Mevcut Akp İl Başkanı desteklenmesi gereken en aklı başında birisi varken İlk ÜÇ Sıranın kimler olduğu belli değil mi. CHP de BEDRİ PEHLİVANI Aday gösterirse Bolu Millet İttifakında 2 vekili çok zorlar . MHP İL Başkanı da çok değerli bir siyasetçi birer milletvekilliğini paylaşsınlar işte
  • Metin Çelik5 Ekim 2022 . 00:46

   Allah Aşkına Akp Ya da Mhp den kim aday olursa olsun neyi değiştirir. CHP Genel Başkanı Ne diyor AÇIK ARA FARK İLE CUMHURBAŞKANLIĞINI ALACAĞIZ demekte Yani MANSUR YAVAŞ Cumhurbaşkanı Adayımız ve Açık ara Fark ile alacağız diyor bence doğru söylüyor Ülkede en güvenilir siyasetçi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız MANSUR YAVAŞ RTE nin elinden Cumhurbaşkanlığını Kesinlikle Alacaktır. Bunu hep birlikte Yaşayacağız Aksi düşünülemez RTE de Cumhurbaşkanı Adayı Olamaz Olmamalı Biz Onu ömür boyu Kral mı Atama yaptırıyoruz iki dönem cumhurbaşkanlığı yapmış birisi bir daha asla Cumhurbaşkanı olamaz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir dinin tabiî olması için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı