33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

Kürkçüler yolu

Kürkçüler yolu
  7 Ekim 2022
  Kürkçüler yoluKürkçüler yolu
  Kürkçüler TOKİ ye çıkışta yeni villa inşaatları var. Aşırı dar bir alana bunca yapının oturtulması çok ilginç. Zaten mevcut yol dar daha da darlaştırmanın ne anlamı var. Ayrıca devletin yolu kazılıyor fakat inşaat halinde bırakılıyor. Neden tam olarak asfaltlanmıyor. Anlamak oldukça güç. Yetkililerden ricamız yolu genişletmeleri ve asfaltlamaları.
  • Bolulu10 Ekim 2022 . 09:39

   Almanya da; köy içinde Tır ın şanzıman arızası nedeniyle yağı akmıştı, Tehlike yaratıyor, atık diye sabunlu suyla yıkatıp, güzelce kurulamadan, bal dök yala kıvamına getirmeden Polis salmamıştı. Türkiye'de hem diğer kurumlar hem de kullananlar delik deşik eder, mıcır serer, inşaat atıklarını serperler yine de milli servetin cezası olmaz. Her kim olursa olsun eski işlevsel haline getirmeli.
  • Dikiş tutmaz sabri8 Ekim 2022 . 14:50

   Dinleyin ulan develer. Bu haberi çekip gönderen orada bir rahatsızlık görmüştür göndermiş. Alt yapı çalışması diyerek yolu çamura bulmaya gerek yok. Siz neyi tartışıyorsunuz inşşat ı yolmu önce yapılır. Maalesef memlekette işler böyle. Resmiyette çözemediği işleri gazeteye vererek çözmeye çalışıyor millet
  • Cöle7 Ekim 2022 . 22:17

   Eee şimdi inşaatmı, yolmu önce yapılıyor..
  • Ahmet7 Ekim 2022 . 19:13

   Çok bilmişlik başa bela diyene.. İnşaat yapılıyır diye yol yapımından vazgeçilmez. Medeni dünyada önce yol yapılır sonra inşaat. Altyapı önceden gelir, sonradan gelen ise ancak Boluda olur.
  • bolu ve bolu7 Ekim 2022 . 18:55

   burada meselenin bilmişlikle ne alakası var, trafik güvenliğinden bahsediliyor, yolları darlaştır geliş gidişi dönüşleri zorlaştır, bundan bilinmeyecek ne var? önce akıl izan, sonra cevap
  • bolu147 Ekim 2022 . 18:44

   Fatih, ben inşaat yapmadım ama senden çok bildiğim belli, sen hiç yurtdışı gördün mü? önce bir bak adamlar nerden inşaata başlıyor, vallaha doğru dedin cahillik başa bela.
  • çok bilmişlik başa bela7 Ekim 2022 . 16:15

   1- sen hayatında hiç inşaat yaptın mı? 2- hangi toprak üzerinde yol kenarına yapılan inşaat bitmeden, yol düzeltiliyor ?
  • FATİH7 Ekim 2022 . 15:54

   ÖNCELİKLE BU KONUYU DİLE GETİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.YOLUMUZ GAYET İYİYDİ AMA İNŞAAT FİRMASININ ARAÇLARI BU HALE GETİRDİ.KONU İLE İLGİLİ ŞİKAYETTE BULUNDUK BİR İŞLEM BAŞLATILMADI.SAYGILAR SUNARIM
  • Bolulu7 Ekim 2022 . 15:27

   Almanya da önce alt yapı, yol yapılır. Bir arsaya imar verilmeden önce yol, kanalizasyon yapılır. Elektrik, su vb abonelikler alınır, sonra ev yapımına müsaade edilir. Bizde tam tersi, kervan yolda düzülür. Her şey biter oturur. Kurumlar birbirinden bağımsız çalışır. Su olur, elektrik olmaz, telefon bağlanmaz, Kanalizasyon ve su, asfalt yol yapıldıktan sonra kesilir, yama bile yapılmaz, çakıl dökülür. israf diz boyu, yol yolluktan çıkar. sonra üstüne bir kat daha asfalt atılır. Zamanla evler yol dan aşağıda kalır. Yeni seçimlere vaatler verilir. Tarih tekerrür ile devam eder gider.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak