BolununSesi, yazılmayanları ve yazılamayanları yazar

Hastane Kavşağındaki Saat Kulesinin Çalışmayan Saatleri

Hastane Kavşağındaki Saat Kulesinin Çalışmayan Saatleri
  14 Ekim 2022

  Hastane Kavşağındaki Saat Kulesinin Çalışmayan Saatleri Köroğlu Devlet Hastanesi ...

         Hastane Kavşağındaki Saat Kulesinin Çalışmayan Saatleri         

         Köroğlu Devlet Hastanesi Kavşağındaki, üzerinde Osmanlı Devlet arması bulunan Saat Kulesinin saatleri yıllardır çalışmıyor. Pandemi döneminde pandemi yoğunluğu nedeniyle tamir ettirilmemiş olabilir diyorduk, lakin hala aynı vaziyette.   

           Tabii Belediyemiz daha estetik bir saat kulesi yapacaksa ona lafımız yok, lakin en azından yenisini yapana kadar mevcudun tamirini sağlamak gerekmez mi? Kulenin Atıl vaziyette bırakılmasının sebebi, önceki dönemden kalma olması mı? Belediye'nin bu işe ayıracak zaman ve parasının olmaması mı?

           Yoksa Kule üzerinde Osmanlı Devleti Arması bulunması mı? Lütfen ya bu kuleye benzetilmeye çalışılan şeyi kaldırın yada yenisini yapın. İyi Çalışmalar

  • Bolulu20 Ekim 2022 . 10:03

   Ülkenin bu durumda olmasının nedeni hala geçmişinde yaşaması. Tarihten ders alınır ve geleceğe bakılır. Geçmişte her şey süper olsaydı, yıkılmazdı. demek ki aksayan bir şeyler var ve artık o tarih olmuş. Ekonomisi güçlü olmayan devletler yıkılır. Çok acil üretim ekonomisi modeline geçilmeli ve eğitim sisteminin ezbercilikten kurtarılması gerekmekte. yoksa basit konulara takılıp sadece birbirimizi kırarız. Acilen ufku dar yöneticilerden de kurtulunması gerekiyor.
  • Ali18 Ekim 2022 . 21:17

   Osmanlının Armasına bile hazmedemeyen arkadaş, Osmanlı Türk tarihinin güç olarak zirvesidir. Bizlerde Osmanlının torunlarıyız. Senin gibi zembilke 100 yıl önce düşmedik bu topraklara, hep vardık, daima olacağız. Ayrıca kulede ki arma oraya da olmamış, ucuba bir kütlenin üzerine hiç birşey yakışmaz. Kule zaten berbat, baz istasyonuna kamuflaj...
  • neco17 Ekim 2022 . 18:36

   Olumu metin çelik abi bunlara oy verenlerin 2023 umutları var 2023 te madenleri çıkaracaz petrolu çıkaracaz musul kerkükü,afrikadaki eski osmalı topraklarını geri alacaz lozanın gizli anlaşmaları bitecek ama az kaldı 2023 te bunlar olmayınca bakalım hangi yıla atacaklar tarihi,gerçi büyük tarihciler lozanın gizli maddeleri yok desede bunlar inanmış osmanlıyı tekrar kuracaklar.
  • kültür-sağlık17 Ekim 2022 . 09:33

   Biz mahalleli olarak Belediye Watsap hattına defalarca oranın ışıklandırılması ve saat için mesaj yazdık, ayrıca oraya ay-yıldızın yakışacağını belirttik ama, belediye hala a.yılmaz'ın elinde olduğu için onun yaptığı kaldırımlardan başka birşeyi değiştirmiyorlar..
  • SADİ İÇTEN17 Ekim 2022 . 09:09

   A DAN Z KADAR SAHTEKARLIK ABİDESİ
  • Bolulu17 Ekim 2022 . 08:19

   Eski başkan döneminde boş tarlamıza baz istasyonu kurulacaktı, en yakın ev 100mtidi. Belediye izin vermedi. Fakat kendisi döner kavşaklara firmalar ile anlaşarak baz istasyonu kurdurdu.
  • Metin Çelik17 Ekim 2022 . 00:52

   Bu baz istasyonunun üzerinde Osmanlı devlet armasının ne işi var. Osmanlı 600 Yıl hüküm sürmedi mi. İmparatorluk Yıkılmadı mı. Neden Osmanlıya Saltanata özen var bu ülkede. Cumhuriyet Rejimi varken AKP ve MHP ile Birlikte Sanki Cumhuriyeti Yıkacaklar Tekrar Saltanat mı Kuracaklar. Eğer Osmanlı İmparatorluk dönemini Tekrar Yaşamak istiyorlar ise, Yobazlıktan uzaklaşıp cemeat benzeri örgütlenmeleri değil de Bilimi Sanatı edebiyatı Kültürü, Teknolojiyi desteklemeleri gerekmekte Her gelen ülkeyi soyuyor deniliyor Osmanlı gelsin biraz da Osmanlı Hanedanının İngilterede Yaşayan Torunları mı soysun istiyorsunuz. Memlekete bak Ya. Kafaya Bak Osmanlı devlet Arması . Tamam güzel ama burası Osmanlı değil ki. Türkiye Cumhuriyeti devleti ve Anayasal bir koruma altında Bu armayı oralara yerleştiren osmanlıcılık üzerinden siyaset yapmak isteyenler Anayasal suç işlemekteler
  • BAZ İSTASYONU15 Ekim 2022 . 23:26

   madem baz istasyonunu saat kulesi gibi kamuflaj yapiyorsun en azindan estetik bi saat kulesi yap. s.k gibi kule yapmanin ne mantgi var. yap izmirdeki gibi bi saat kulesi. hic mi estetik anlayisiniz yok.
  • Hiko15 Ekim 2022 . 22:54

   Amaç baz istasyonu olduğu için haber boşa yapılmış,baz istasyonu olarak yapılmasına sebep olanlardan demeç alsanız.
  • HAMZA ALİ15 Ekim 2022 . 08:23

   AYNISINDAN NOKTA MARKETİN ORDADA VAR BUNLAR BAZ İSTASYONU.SAAT ÇALIŞSA BİLE GÖRÜNMÜYOR. SAATE ÇOK FAZLA BAKMAYIN O ARADA KAZA YAPASINIZ
  • Cöle14 Ekim 2022 . 17:58

   Yapılma amacı saat olmadığı için bakıma gerek duymamışlardır.yanlış bilmiyorsam baz istasyonu orası..
  • Baybars14 Ekim 2022 . 17:46

   Bir sanat eseri, sanat ise sanattır. Sanat değilse ucubedir. Özgürlükten mahrum hiçbir jeopolitik sanat üretemez. Sadece üretemese neyse! Düşmandır ona, yalanın değil gerçeğin yansıması olduğu için.
  • Bolulu14 Ekim 2022 . 17:36

   Saat kulesi görünümlü BAZ istasyonları.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz ön muhasebe programı Bartın Çekici