Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Sayenizde kendimizi İstanbul'da sanıyoruz

Sayenizde kendimizi İstanbul'da sanıyoruz
  27 Ekim 2022

  Sayenizde kendimizi İstanbul'da sanıyoruz Bolu Belediyesi'nin hesapsız, kitapsız, plansız, ...

  Sayenizde kendimizi İstanbul'da sanıyoruz

       Sayenizde kendimizi İstanbul'da sanıyoruz

         Bolu Belediyesi'nin hesapsız, kitapsız, plansız, programsız giriştiği yol çalışmaları nedeniyle şehir içi trafiğimiz İstanbul'u aratmaz oldu. Trafiğikte bizlere İstanbul'u yaşatmayı beceren, O'nun sayesinde kendimizi İstanbul'da hissettiğimiz için, Başkan Tanju Özcan'a teşekkür(!) ediyoruz.

  • Stark1 Kasım 2022 . 00:54

   3-5 senede bir kaldırım yapmak, kaldırım söküp takmak milli sporumuz, örfümüz geleneğimiz.
  • Bolulu28 Ekim 2022 . 13:57

   Böyük sehir olduk diyorsun .
  • AHMET28 Ekim 2022 . 06:23

   DAĞKENT TOKİLER RUMUZLU ARKADAŞ ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN. BENDE DEFALARCA BU KÖŞELERDEN YAZDIM BU TOKİ -ÜNİVERSİTE YOLUNU AMA MALESEF UMURSAYAN OLMADI. HATTA MUHTARLIK BİNASI AÇILIŞINDA KONUYU BAŞKANA BİZZAT HALKIN ARASINDA İDİLE GETİRDİM VE EN AZINDAN BİR YAY YOLU VE KÖPRÜSÜ YAPILSIN İSTEDİM, BAŞKANA BU İSTEĞİMİ OLUMLU BULDU AMA YINE GELEN GİDEN YOK. ŞEHİR İÇİNDE KALDIRIMLA BOĞUŞMAKTAN BİZE KULAK VEREN YOK. YOLUMUZDA İKİ ARAÇ YANYANA GEÇMEKTE ZORLANIYOR. AYRICA ÖĞRENCİLER İÇİN YAYA KALDIRIMI İSTEDİK O DA YAPILMADI. ÇOCUKLAR TAM VİRAJDA OKULA GEÇİŞ YAPIYORLAR. İLLEDE BİR FELAKET Mİ BEKLENİYOR...!
  • Eleştiri28 Ekim 2022 . 01:11

   Asfalt yenilemeleri, kaldırım taşları yenilemeleri vs vs gerekli olabilir. Çünkü bazı yerlerde kaldırımlar haşat olmuş. Lakin, şehrin her yerine göbek yapılması trafiği olumsuz etkiledi. Göbekler dar, bir göbekten 2 araba geçmesi lazım normalde ama 1 araba zor geçiyor haliyle trafik daralıyor ve yığılma oluyor. Bazı yerlerde göbek tamamiyle gereksiz. Çalışmaların kış arefesine kalması tamamiyle hata ödenek geç gelmiş olabilir ama hata. Yiğidi öldürüp hakkını vermek lazım bazı caddeler muhteşem olmuş. Birde tokiye e5 köprü isteyen arkadaşım onu belediyeye değil ulaştırma bakanlığına söylemen lazım.
  • DAĞKENT TOKİLER27 Ekim 2022 . 23:46

   İsraf derecesindeki yapılan bazı çalışmalar (Örneğin Sağlık Md'lüğü ile Sedaş arası ve Kanal Yolundaki aydınlatma ve yürüyüş yolları gibi) yapılacağına hem Bolu'ya ekonomik katkısı olacak hem de olası Bolu Dağı'ndaki trafik kazalarındaki yaralanmalarda hastaları bir an önce Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisine yetiştirmesini sağlayacak Toki Tıp Fakültesi arasına bir köprü yapılmasına bütçe ayrılmaz.Hizmet yapacak yer arıyorsanız burayı değerlendirin.Paraları çarçur etmeyin.
  • CADDE ESNAFI27 Ekim 2022 . 20:42

   Alaaddin YILMAZ da secımler yaklaşınca aynı seyi yapardı. Şehri şantiyeye cevirir, bakın secmezseniz bu calısmalar yarım kalır diye milleti korkutur, seçilmezse de secilene yıgınla borc-enkaz bırakırdı..
  • Aladağ 27 Ekim 2022 . 19:59

   Belediye bu konuda yüzde doksan haksız, geri kalan yüzde on ise kısa mesafeler için bile araç kullanan Boluluların. Bu yapılan çalışmalar tamamen göz boyama, klasik seçim öncesi hareketler. Ancak Boluda hiç olmadığı kadar araç trafiği var, yürüyerek 10 20 dakikada alınacak mesafelerde de araç kullanmayalım bir zahmet. Yürüyün, zihniniz açılır, kafanız düzelir, bedeninize iyi gelir.
  • Muavin27 Ekim 2022 . 19:45

   Sayenizde kendimizi İstanbul'da sanıyoruz mu? İyi ya işte daha ne istiyosun. İstanbul'a gidip gelsen dünyanın parası. Bedavaya getiriyosun.
  • Vatandaş27 Ekim 2022 . 18:54

   Var olan kaldırımlar sökülüp yerine güya kaldırım yapılıyor. Tribünlere oynanıyor resmen. Bahçelievler mahallesi Muzaffer Işın caddesinde gayet iyi durumda olduğu halde hem kaldırım yenilendi hem de yolun asfaltı. Yazıktır, günahtır. Bunun adı israftır. Emlak, su-kanalizasyon, çöp vb. vergilerimiz bu işlere harcanıyor. Kaldırım taşları kepçelerle kamyonlara yüklenirken parçalanıyor. Kim bilir nerelere atılacak. Bu anlayış yüzünden memleket bir arpa boyu yol kat edemiyor ne yazık ki. Tanju başkanın ilk ve son başkanlığı olacak gibi
  • yankı27 Ekim 2022 . 18:44

   Vallahi gayet iyi çalışmalar. İstanbulda 1.5 saatte çıkamıyon bir yerden. Eski dönemde bir cadde 10 yılda asfaltlanamadıydı.
  • Mahalleli 27 Ekim 2022 . 16:19

   Mahalle araları va E5 kenarlarına çekilen tirlardan şikayetçiyiz. Trafiği engelleyip, şehrin görüntüsünü bozup, Can güvenliğimizi bile tehlikeye sokuyorlar. yokmu bu şehrin sahibi.?????
  • Ahmet27 Ekim 2022 . 12:18

   Çift şeritleri göbeklerde tek şeride düşürdünüz. Bir de göbeğin dibine yaya kaldırım koydunuz. Trafiği kilitlediniz. Aladini aratacak hale geldiniz. Hiç olmazsa Alaaddin göbekleri ve yolları büyük yapardı. Sayenizde Bolu da büyükşehir oldu artık :-)
  • Cöle27 Ekim 2022 . 11:50

   Niye öyle diyorsunuz. Ağaçtaki yapraklar bile alkışlıyor Tanju yu..
  • veee27 Ekim 2022 . 11:47

   ve çoğu gereksiz çalışmalar. göz boyamaca.
  • Dursun Öz27 Ekim 2022 . 10:38

   Mahalle araları va E5 kenarlarına çekilen tirlardan şikayetçiyiz. Trafiği engelleyip, şehrin görüntüsünü bozup, Can güvenliğimizi bile tehlikeye sokuyorlar. yokmu bu şehrin sahibi.?????
  • ömer altıntaş27 Ekim 2022 . 10:36

   bolu beledıye başkanı sovmenlerle işin olmasın ya senı kımse chp genel başkanı yapmaz sen hdp ılede ugraşma beledıye işlerı ıle ugras hala fen işlerı mudurunu gorevden almıyorsun yapılan işlere bakılarak sayın başkan kendıne gel bır dakı secıme lutfen aday olma cunku sen dogruları soylemıyorsun tum akrabaların beledıyede işi ehlıne vermedın destek hızzmetlerı mudur vekılı sedat bey senın akraban ne iş yapar oda yuremıyor adaletli ol

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Yapacağın işlerde nefsine meşveret et ve o ne derse aksini yap

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak