Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Yenilenen kaldırımlar otopark oldu !

Yenilenen kaldırımlar otopark oldu !
  6 Kasım 2022

  Yenilenen kaldırımlar otopark oldu ! Bolu'nun hemen her yerinde ...

  Yenilenen kaldırımlar otopark oldu !

        Yenilenen kaldırımlar otopark oldu !      

        Bolu'nun hemen her yerinde hiç gereği yokken yenilenen kaldırımlar, kısa zamanda hemen herde otoparka döndü. Birçok yerde kaldırımların genişliği artırılıp, yollar daraltıldığı için, araç sahipleri eski alışkanlıklarından vazgeçmeyip, kaldırımların üzerine tünemeye devam ediyorlar. 

  • Ali 8 Kasım 2022 . 18:52

   Denetleme, ceza olmazsa bizim halkımız anlamaz, cezayı yesin bak bi daha çekiyor mu…
  • abalı7 Kasım 2022 . 11:02

   kaldırımlara araç park edilmesi,kaldırımlara esnafın sergi yapması,medeniyetin geriliğin dendir,insanların göçebe kültüründen kurtulamamış olmalarındandır, birde belediye yol kenarlarına yeterli araç parkı yapmıyor, yol,sokak daraltılıyor,kaldırım genişletiliyor, her ikisininde ölçülü olması lazım iken , ölçü yok hesap yok,israf çok,lafla İslam medeniyeti anlatılıyor,İslam kültür ve medeniyetinin camilerde ve kütüphanelerde kaldığını görüyoruz, bundan sonra hedef orta doğu medeniyeti,sonrası sultanlık.
  • Adil6 Kasım 2022 . 23:26

   Yazık caddelerden sokaklardan toz toprak yükseliyor. Evin camını penceresini açamıyoruz. Onca para boş yere taşa betona gidiyor. Yeniden kaldırım yapmanın ne anlamı vardı. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı berbat oldu. . Millet yolu genişletir. Biz yolu daraltiriz. Yani 10 sene sonra ne olacak takrar yolu caddeyi genişletin. Bir daha yeniden masraf. Yazık hakkım haram olsun.
  • Aydın6 Kasım 2022 . 18:57

   işten anlamayanlar...kaldırımı genişletir...kaldırımlar otopark olur..kültürde yolu imara açar açar...mahalle arasına tırlar...kamyonlar park eder...sözde Trafik zabıta var...fakat ceza kesemezler...Sebeb seçimde oy verilmezse diye korkarlar...böyle devam
  • Hayırdır6 Kasım 2022 . 18:46

   Başkanın şoförü Özgür ün koruması altında olan zabıta müdürü ki öyle söyleniyor galiba görevini yapamıyor.Vatandaşın vergisiyle kamunun yaptığı işleri gözetlemek ve korumak zabıtanın görevidir.Kamu malına zarar veriliyor zabıta uyuyor.Yada görevini bilmiyor.Zabıta da çalışanlar torpilli memur olmayan personel olunca mevzuat konusunda müdürlük sınıfta kalıyor.Yazık vatandaşın vergilerini boşa harcıyorlar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı