Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Şehir toz duman !

Şehir toz duman !
  6 Kasım 2022

  İnsanlara toz yutturuyorlar Bolu'da hemen her yerde kaldırım ve ...

  Şehir toz duman !Şehir toz duman !Şehir toz duman !Şehir toz duman !

        İnsanlara toz yutturuyorlar

         Bolu'da hemen her yerde kaldırım ve yol çalışmaları yapılıyor. Her yer şantiye olmuş durumda. Şantiye alanlarında ise güvenlik önlemleri alınmış değil. Çalışmalar devam ederken yaşanan toz bulutunun içinden geçmek zorunda kalan vatandaşlar, ister istemez tozu ciğerlerine çekmek zorunda kalıyor. Görüntüler Kent Meydanı'ndan.

  • Bolulu8 Kasım 2022 . 18:49

   Belediye çalışsa suç, çalışmazsa suç. Yol yapılıyor, kaldırım yapılıyor tabi biraz toz olur.
  • Aladağ 7 Kasım 2022 . 19:45

   Seçime az kaldı ya çalış başkan çalış. Ama yemezler başkan. Boş yere yeniliyorsun caddeyi.
  • bolulu7 Kasım 2022 . 18:33

   Gayet iyi. Önceki dönem 10 senede bir Necdet Gören Caddesi asfaltlamamadıydı.
  • neco7 Kasım 2022 . 17:58

   Bir de anlamsız şekilde caddeyi boyuyorlar sanki boya çok kalıcı bir hafta geçmeden yaptıkları boya alaca belece olacak nedenmi 10 gün önce ptt caddesinde boyama yaptılar yaya geçidi ve yan çizgileri boyadılar gelin bakın bakalım yaptıkları sarı boya duruyormu durmuyormu elin avrupalısı bir boyuyor yıllarca gidiyor bizimkisi bir hafta kardeşim boyanızmı kalitesiz yapan adamlarmı beceremiyor birde iş yapıyormuş gibi boyarken sokagı kapatıyorsunuz allah aşkına belediyede sagduyulu birisi varsa gelsin boyanan ptt caddesine bir göz atsın boyadan eser varmı.
  • sabahattin7 Kasım 2022 . 00:26

   Yemin olsun işin reziliği çıktı .ben Belediye yetkililerine sesleniyorum Valilliğin önündeki meydandaki ıhlamur ağaçlarına süs için elektirik kabloları ışıklandırma var bu ağaçların gelişmesini engelliyor bu ışıklandırma kablolarını bu ağaçlardan toplayın yoksa kuruyacak ne yaparsınız yapın kurayacak birde cadedeki o adını bilmiyom geniş yapraklı ağaçlar daha uygun olur bence Vallilik meydanına bir vatandaş tasiyesi
  • Muhammet Tarkan Türkoğlu6 Kasım 2022 . 21:59

   Bu işin iyice suyu çıktı, yapmayın, etmeyin, biz şehrin bu halinden memnunuz, siz neyin peşindesiniz? Kaldırımların bir şeyi yoktu, neden değiştiriyorsunuz? Alaattin'den bıkmıştık, kendinizden bıktırmayın.
  • Esnaf6 Kasım 2022 . 21:37

   Sadece muteahhir para basıyor.Ne önlem var ne takip var.Islatmadan taşları kesmeye calışan işçileri kimse uyarmıyor.Ūç beş işçi dağ başında çalışıyor gibi sorumsuzca iş yapıyor.Onca belediye görevlisinden birtekini sahada göremiyoruz.Görsek zaten bu rezil çalışma olmazdı

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Dün, dünle beraber gitti cancağızım; bugün yeni şeyler söylemek ( yapmak ) lazım.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak