Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Yedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralı

Yedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralı
  12 Kasım 2022

  Yedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralı Yedigöller'e 1,5 ...

  Yedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralıYedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralıYedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralıYedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralı

         Yedigöller'de tur otobüsü kaza yaptı; 8 yaralı
         Yedigöller'e 1,5 km. kala uçurumun eşiğinde ağaçlara yaslanarak duran otobüste yolcular büyük bir faciadan döndü. 

         Son baharın en güzel renkleriyle insanları büyüleyen Yedigöller şu günlerde ziyaretçi akınına uğruyor. Bugün öğle saatlerinde Yedigöller'e 1,5 km. kala yaşanan kazada 8 kişi yaralandı. 
        Alınan bilgiye göre, İstanbul'dan Yedigöller'e gelen Prontotur'a ait tur otobüsü, girişe 1,5 km. kala uçurumun kenarında faciadan döndü. Ağaçlara yaslanarak uçuruma düşmekten kurtulan tur otobüsünde bulunan yolculardan 8 kişi yaralanarak Bolu'daki hastanelerde tedavi altına alındı.       
   

  • Melek 13 Kasım 2022 . 15:04

   Otobüsteki yolculardan biriyim. Çok korkunç bir kazaydı. Şöför araç bozulunca aşağıya indi ve araç hareket etmeye başladı. Kıl payı aşağıya devrilmekten ağaç kurtardı bizi.turla gidenler dikkat etsinler. Eski araçlar o yola çıkartılmamalı. Kilit olduve ambulans çok geç gelebildi. Arka kapı açıktı aşağı yuvarlananlar oldu. Feciydi. Aman dikkat.
  • Özlem Türkmenoğlu 13 Kasım 2022 . 12:45

   O gün oradaydım ve ilk defa gitmiştim merakla.hayatimda doğaya önem vermeyen tek amaçları geldim gördüm resim çektim diye dolaşan insan toplulug 100de 50 si.halk yuruyemiyor ki arabadan buraya araba girmesi ne demek etrafta bir tane görevli yok .çöp atanmi desen canım gölün önüne sandalye koyup muhabbet eden halkimi desem.ordaki korkuyu gördüm bir ağaç tutmasa onca insan yuvarlanarak uçurumdan.acil tedbir konulmalı.iceriye araç alınmamalı görevliler olmalı dolaşan uyaran tuvaletlere görevli temizlik personeli konulmalı.belediyelerimiz var açın bir belediye işletmesi.o nedir canım doğada leş gibi kalitesiz sucuk kokusu.yazikti bu tabiata doğaya.bu kazalar her an çoğalır.bir tane görevli yok kaza yerinde
  • Abalı13 Kasım 2022 . 11:52

   Bu mekanlara biryerden sonra araç alinmamalı,gelenler yürümeli,bu tip alanlarin hepsi böyle,abantta,gölcükte ,yedigöllerde göçebeligin özelliklerini görüyoruz,eğitim şart,herşeyde,heryerde eģitim ve kurallara uyma şart,kuralsız toplumun hikayeleri bunlar
  • Ziyaretçi13 Kasım 2022 . 10:01

   O gün oradaydım, böyle bir rezalet, böyle bir vasat işletmecilik, sorumsuzluk olamaz. İçerideki görevlilerle gişedeki çalışanın irtibatı sıfır!!! Kapasitesinin 10 katı araba girmiş içeriye, içeride kaza olmuş, ne ambulans girebiliyor ne jandarma!!! Trafik kilit. Arabalar yaya yollarını tıkamış, herhangi bir yayanın araba altında kalması an meselesi!! Adamların umrunda değil, ha bire fiş kesip atıyor parayı kasaya. Bu turları da anlamak mümkün değil, ulan tek bir haftasonu mu kaldı dünyada, oranın da bir kapasitesi var, içerisi mahşer kalabalığı, gezi çileye dönüşmüş. Tabiat kimsenin umurunda değil, bir kaç nokta belirleyip fotoğraf çekinmeye gelen, çağdaş görünmeye çalışan tiplerle dolu. Böyle bir iticilik yok!!
  • Metin Çelik12 Kasım 2022 . 23:36

   şimdi bunun adı kaza mı oluyor. yani o yaralılar Allah Korusun. Bizim Toplumumuz kadar sorumsuzlar başga hangi toplumlarda var acaba yazık ya dümdüz yolda üstelik hız da yapamazsın. ve taş yol sen tut bu yolda uçuruma yuvarlan olacak iş mi .
  • Salim12 Kasım 2022 . 21:42

   Geçen hafta yazarınız Cumhur Bandakçıoğlu konuyu işlemişti. Yoğunluk sebebiyle daha büyük sıkıntılar yaşanabilir. Önlem alınmalı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun çokluğu ile değil, akıllı ve fazilet sahibi adamlarının sayısı ile belli olur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı