Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Düzce'ye stadyum müjdesi ve Boluspor

Düzce'ye stadyum müjdesi ve Boluspor
  13 Kasım 2022

  Düzce'ye stadyum müjdesi ve Boluspor Yıllardır yok yer bulduk ...

  Düzce'ye stadyum müjdesi ve Boluspor

        Düzce'ye stadyum müjdesi ve Boluspor

        Yıllardır yok yer bulduk yok cumhurbaşkanımızla görüştük yok Red Bull ile görüşüyoruz yok başladık derken hala bir somut adım atılmayan "Yeni" Bolu Stadyumu'nu Boluspor ve hemşerilerimiz beklerken, yanı başımızdaki Düzce'ye iki tane stadyum müjdesi verildi.

          Tarihinin en büyük başarısı 2.lig olan takımın bulunduğu Düzce'ye iki tane stadyum yapılması akılda soru işareti oluşturuyor. Düzce'ye neden iki tane stadyum yapılmakta ve tarihi başarıları ile adından söz ettiren, döneminde neredeyse süper ligi kazanacak bir takım olan Boluspor'a ve Bolu'muza yeni bir stadyumu çok mu görüyorlar?

          Ayrıca şu anki stadyumun süper lig standartlarını karşılayamayacağını da hatırlatmak isterim. Şu an TFF 1.liginde 2. sırada yer alan Boluspor süperlige çıkarsa nerede oynayacak, bu da ayrı bir durum. Stadyum vaadiyle seçilen belediye başkanımızın ve milletvekillerimizin bir an önce somut bir adım atması gerekmektedir. Umarım en yakın zamanda şehrimiz yeni stadyumuna kavuşur.

  • Düzceli3 Ocak 2023 . 17:56

   Admin öncelikle Düzce -Bolu kıyaslaması yapman son derece yanlış. Sonuç olarak aynı coğrafyada yaşayan insanlarız Bolu'da Bizim Düzce'de keşke her iki ilimize de stadyum yapılsa her iki şehirin insanları da futbola karşı tutkulu en yakın zamanda Süper Lig de görüşmek üzere kalın sağlıcakla...
  • Kkılıçtar 21 Kasım 2022 . 21:56

   Seçimlerde verin belediyeyi cehapeye zaten üç millet vekili çıkarıyorsun yine ver birini cehapeye sonra stad iste hizmet bekle daha çok beklersin Fatih Metin de olmasa Bolu’ya yağmurlu havada su vermezler
  • Bahri dursun17 Kasım 2022 . 16:39

   Gelir düzce de izlersiniz kardeş; misafir ederiz; ha düzce ha bolu :)
  • Yeseye17 Kasım 2022 . 10:08

   Dünyanın hemen heryerinde küçük şehirlerin stadyumları küçükdür Sizler hangi maçda 8500 kişilik yeri doldurdunuz Önce parasını verip izlemeyi öğrenelim Sonra burası yetmiyor diyelim
  • mahsun denli16 Kasım 2022 . 22:37

   Arkadaşlar,mevcut stad yetersiz mi kalıyor.Zira yarısının bile dolduğunu ben hiç görmedim.İsrafa ne gerek var?
  • hhhhıııı16 Kasım 2022 . 12:51

   Burası bolu oda olu omsada olu.....
  • paşaköylü15 Kasım 2022 . 23:45

   Boludan AKP ye çıkan oy oranı ile Düzceden AKP ye çıkan oy oranına bakarsanız anlarsınız neyin ne olduğunu.
  • bolulu15 Kasım 2022 . 15:46

   Söylenecek söz yok.
  • Yaren14 Kasım 2022 . 16:24

   Aladag iyi hoş diyorsun çocuklara spor salonu yapalım top oynasınlar diyorsunda profesyonel olduğu zaman da bu çocuklar simdiki stadyumda mi top oynasınlar geleceklerini simdiki stadyum olarakmi gorsunler. :)))
  • Aladağ 14 Kasım 2022 . 13:30

   Bolunun tek derdi stad ve futbol tabi. Başka sıkıntımız yok, dersimiz yok. Varsa yoksa futbol ve stad. Bir kaç bin ergen ve ergen irisi maça gidip stres atsınlar, ego tatmin yapsınlar diye milyonlar harcamaya gerek yok. Hele kamunun parasını böyle bir işe aktarmaya hiç gerek yok. Spor için bir şey yapılacaksa söyleyeyim, okullara spor salonu yapın stad yapacağınıza, sayılı okulda spor salonu var. E5 kuzeyinde sayılı salon var. Belediye kamu el ele versin şehrin muhtelif yerlerine spor salonu yapsın. Buralarda kulüpler kurulsun. Çocuklar, gençler spor yapsın, hareket etsin.
  • BoluSpor14lü14 Kasım 2022 . 12:53

   Lamı Cimi Yok. Düzceli MVli Çalışıyorsa Senin MVin Neden Çalışmıyor. Ak Parti Seçimlerde Neden Kan Kaybediyor. Siyasi Olarak Hizmet Varmı. Vatandaş MVlerinden Memnunmu, Hoşnut Değilmi. Ak Parti İl Başkanlığı Çıkıp Caddelerde Bir Kamuoyu Araştırması Yapsa Olay Çözülür. Gerçek Bolulu Şehrine Hizmet Eden Her Vekile Seve Seve Oy Verir. Seçimden Seçime Park Bahçe Cadde Okul Resmi Bina Hastane Kayfe Gezen. Seçimden Seçime Hatırlayan Vekile Vermez. Burası Bolu...ANLAYABİLENE
  • murat yılmaz14 Kasım 2022 . 11:15

   Hiç boşuna çırpınmayın milletvekilleri işbaşına diye, çünkü mevcut vekillerin bu işi çözmesi mümkün değil. Yıllardır genel mekezin dayattığı isimlere oy verir durursak sonuç bu olur. Daha Bolunun stad haricinde de bir sürü sorunu var. Fakat bunların çözülmesi bu siyasilerle mümkün görünmüyor. Bolunun yolunu bile unutan vekili 3 dönem meclise gönderen bu seçmen değil mi? Hal böyle olunca Sadece stad değil Bolunun bir sürü sorunu çözümsüz kalır. Biz de isyan ederiz. Artık öznesi Bolu olan ve bu şehrin sorunları için kafa yoracak ve zaman ayıracak vekilleri gönderelim. Partisi önemli değil, hangi partiden olursa olsun şehrimize hizmet edeceğine inandıklarımızı gönderelim.
  • Tanju Başgan14 Kasım 2022 . 09:28

   Hangi ilde stadı Belediye yaptı da Bolu'da belediye yapacak. Görelim vekilleri yaptırsınlar stadı.
  • memett14 Kasım 2022 . 09:20

   Nedense gelen saf yeni stad değil şehrin göbeğindeki ev ve işyerleri ile çevrili ölü bölge yaratan eski stadı restore sözü veriyor sanki stat yıkılsa yer kalmıyor gibi stadın etrafındaki oy aldıkları milletin arsalarına çöküyor istimlak etmeye çalışıyor mahkemeler derkeennn aaaa yeni seçim gelmiş .git kardeşim otoban kenarında güzel BOLU muzu hatırlatan Çam ağaçlarına yamaçlı bir tepenin yamacına meyilli araziye manzaralı bi yeni stat yapsan GEBERİRMİSİN şehir içerisindeki tüm statlar tamamen kaldırılırken bunların yaptığı milleti kandırmak.
  • İsim (Gerekli)14 Kasım 2022 . 00:45

   Adamlar siyaset disari diye tezahurat yapmiyolar.siyaset iceri diyorlar. Stadyumuda alıyorlar. Biz daha cok bakariz. İki sene icerisinde superligdeler demedi demeyin.
  • Cafer14 Kasım 2022 . 00:16

   Yazıklar olsun boludaki siyasilere söyleyecek söz bulamıyorum
  • Ruşen Ali13 Kasım 2022 . 21:46

   Asıl yeni stadyum mevcut stadyumun olduğu yere yapılırsa Bolu'ya en büyük ihanet olur. Maç günü yaşanan trafik, araç yoğunluğu mevcut yoğunluğa eklendiğinde o bölgede hareket edilemez hale geliniyor. Hem stadyum hem de Hal pazarı bu bölgeden başka bir yere alınmalıdır. Nüfus artışına paralel bu bölge artık bu yükü kaldırmamaktadır. Şehrin nüfus yoğunluğunun az olduğu bir bölgeye, içerisinde alışveriş merkezinin, açık kapalı otoparkın, restorantların ve cafelerin de olduğu bir stadyum projesinin hayata geçirilmesinin daha uygun olacağı kanaatindeyim.
  • Bolulu 13 Kasım 2022 . 21:10

   Tanju Özcan söz verdi yapar yakında hani inananlar var ya tr de stad yapan tek belediye bursa oda batti yani hayal kurmayın devlet yapmazsa kimse stad yapamaz
  • Ezelden Bolusporlu13 Kasım 2022 . 21:03

   Mevcut stadımızın yerine yapılmaması Bolu’ya ihanettir
  • sabahattin13 Kasım 2022 . 20:53

   Malesef bir çok konuda Düzce çok iyi ilerleme kaydetti Bolunun en büyük şansı İzzet Baysal Babası idi o Ünversteyi kurmasaydı Bolu şu anda nasıl olurdu bi düşünün ama son zamanlarada Ünverstede özellikle tıp fakültesinde çok iyi hocalar ya emekli oldu yada özele geçti birde yönetimsel hatalarmı var bilemem ama Düzce tıp izett baysal tıpı ve diyer fakültelerde de geçmeye başladı suç kimde
  • Bolulu 13 Kasım 2022 . 20:47

   Keşke boluyu düzceye bağlasalar adamlarda vekil var başkan var tutkunluk var çalışkanlık var EEE boluda ne var sen engel engel bol bol resim çektirmeeeeeeee
  • Köroğlu13 Kasım 2022 . 20:36

   Zamanında TOKİ'nin size de istediğiniz yere anahtar teslim yeni stadyum yapalım dediğini ama şart olarak mevcut stadyumun olduğu yeri yapacağı konut projesi için istediğini ama belediye başkanının bu talebi kabul etmediğini duymuştuk. Kimse elindeki ranttan vazgeçmek istemiyor, şehri ve şehrin takımını düşünen yok. Yerel seçimler öncesi verilen yeni stadyum vaatleri de unutuldu gitti.
  • Levent13 Kasım 2022 . 20:12

   Yeni araba almak için ve arabaların servis bakımları için nereye gidiyoruz Düzce'ye! Sanayi haricinde bir tane araba bayisi ve Servisi yok Bolu'da. Neden acaba Bolu dan bir girişimci çıkmıyor. Oysa baktığın zaman Boluda her marka lüks araba var. Boşuna dememişler burası Bolu olsa da olu olmasa da. Biz boş işlerle birbirimizle uğraşırken elin adamları iş bitiriyor. Helal olsun..
  • Ali13 Kasım 2022 . 17:58

   İyi olur bizde Düzce’de oynarız
  • Çilimlili13 Kasım 2022 . 16:29

   Yakışır Düzce’ye nede olsa takım iki yıl sonra süper Lig’de
  • Bolulu13 Kasım 2022 . 16:19

   Zaten seçim öncesi düzceye söz verilmişti. Düzce siyasisi çok iyi çalışıyor. Takımları kümede oynuyor ama stadyum yapılıyor. Sonra ligde üst sıraya çıkarlar. Boluda'da stadyumu kendiniz yapın diyorlar. Sormak lazım arzu aydına gider ayak boluya bir iyilik yap. İlk ve son iyiliğin olsun.. Yazık oluyor boluya.. Arzu aydın boluyu tarihe gömecek.. İsmi hafızalara böyle kazınacak!
  • Hakkı Koz13 Kasım 2022 . 15:40

   Akp 'li Milletvekillerinden fayda yok zaten Bolu' ya.
  • Zekayi Demir 13 Kasım 2022 . 15:28

   Biz de gerçek Bolulu yok Derleme toplama insanları seçip 4 sene hikayelerini dinleyip 5 sene İzzet Baysal caddesini nasıl kuşa çevirip vatandaşa da nasıl Devekuşu olarak yuttururum hesabı var Bu maalesef 50 ~ 60 senedir devam ediyor Vatandaşlar da bal gibi yiyor
  • Cöle13 Kasım 2022 . 14:53

   Sağa sola laf yetiştirmekten bu işlere bakılsa bizede olur.
  • Fehmi13 Kasım 2022 . 14:48

   Ne müthiş bir sanayi yatırımı! İstihdam için ilçelere, hatta köylere bile birer tane yapılsın. Üretilenler de halkın ihtiyacı karşılandıktan sonra paketlenip ihracata verilsin.
  • bolu lu 13 Kasım 2022 . 14:07

   Duzcespor biraz kıpırdanmaya başladı hemen stad yapılıyor. boluspor 20 yıldır 1. ligde hala stad hayaliyle yaşıyor. Düzcespor bizim bulunduğumuz ligde olsa simdiye kadar on defa stad yaparlardı. İlimizin burokratları ve siyasılerı şapkayı önlerıne koyup dusunmelerı lazım. Amatordeki Çorumspora bıle stad yapılıyorsa vay benım sahipsiz bolumun haline. her beş yılda bir trıbunu yenileseydık şimdıye stad sahıbı olmustuk bile.
  • Bolu okuyucusu13 Kasım 2022 . 13:01

   Milletvekilleri iş başına!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sadelik, iyilik ve doğruluk olmayan yerde büyüklük yoktur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak