Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Okulların tamiri ve onarımı ne zaman bitecek?

Okulların tamiri ve onarımı ne zaman bitecek?
  18 Kasım 2022

  Okulların tamiri ve onarımı ne zaman bitecek? Yaz boyu ...

        Okulların tamiri ve onarımı ne zaman bitecek?

        Yaz boyu boş duran şu anda tamir ve güçlendirmelerin yapıldığı Okul binalarının bu durumda olmasının suçlusu kim kim acaba? Öğrenciler perişan öğretmenler perişan, veliller perişan. Örnek Sakarya'da okuyan bir öğrenci bilmem taaa nereye yönlendirildi. Ellinci yılda okuyan öyle ve daha niceleri öğretmenler öyle bir sürü veliye ekstra servis ücreti yazık ya, yazık! Kim Sorumluysa hangi bürokratın ihmaliyse derhal görevden alınmalı, yazık ya yazık yok ya biz adam olmayız!

  • Thanjou21 Kasım 2022 . 21:47

   Bolunun sahibimi var yaparlar 2028 e kadar yavaş yavaş
  • memett21 Kasım 2022 . 11:48

   angaradan komisyon gelmiş boludanda birilerinin refakatıyla tüm okulları gezilmiş bi rapor çıkmış şu okul güçlendirme olsun bu okul yıkılsın diye .en baştan hatalı uygulanmış okul yanlarındaki parseller okulun rezerv sahasında kısıtlı bulunan parselleride içine alarak bunlar öncelikli olarak yer genişletmesi ile güçlendirme yapmadan tamamen yıkılıp yerlerine modern depreme dayanıklı yeni okullar yapılmalıydı güçlendirme işi fasa fiso geçiniz.
  • YILMAZ BEKTAŞ19 Kasım 2022 . 20:42

   ESKİDEN BİR YETKİLİ ŞÖYLE DEMİŞ' ŞU OKULLAR OLMASA MİLLİ EĞİTİMİ NE GÜZEL İDARE EDERDİM' YUKARIDAKİ YETKİLİLER BUNU GÖRMÜYOR MU? BÜTÜN SORUMLULAR DERHAL GÖREVDEN ALINMALIDIR. BEN DE MİLLİ EĞİTİMDE ÖĞRETMENLİK YAPTIM. OKULUN MÜŞTEMİLATINI SINIF YAPABİLMEK İÇİN GECELERİ ON İKİYE KADAR ÇALIŞTIM. ÇOCUKLAR KALABALIK SINIFTAN HAZIRLADIĞIM SINIFA GİRİNCE BÜTÜN YORGUNLUĞUMU UNUTTUM.
  • asd19 Kasım 2022 . 16:44

   seneye
  • haymanalı19 Kasım 2022 . 08:52

   Pandemide 2 sene yatıldı yenice akılları başlarına geldi. Bu seneyi unutun.
  • Ayhan19 Kasım 2022 . 04:27

   Bence bitirilmek istenmiyor ama çözemedim yakında çıkar.bu işin sorumlusuna gelince fısss

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak