Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Vefat edenler (22 Kasım Salı)

Vefat edenler (22 Kasım Salı)
  22 Kasım 2022

         1- Nazile YÜCEER’in eşi, Nurhan ve Orhan YÜCEER, Nurdan AREL’in babaları, Hakan AREL’in kayınbabası, Ziraat Bankası eski müdürlerinden; Hayrettin YÜCEER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi İhsaniye Mahallesindeki evinden alınarak, Gölyüzü Camii'nde kılınacak öğle namazından sonra Salıbeyler Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Merhum Durmuş ve Hayriye AYDOĞDU’nun kızları, Ahmet AKI’nın eşi, Fatma TAYŞİ, Akın Oto Galeri sahibi Erdoğan, Nihat ve Durmuş AKI’nın anneleri; Hacer AKI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Bilal-i Habeşi Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Köy Hizmetlerinden emekli, Mehmet METİN’in eşi, Nihat METİN, Nezahat KAYA’nın anneleri, Volkan METİN, Merve KÖSE’nin babaanneleri, Samed ve Soner KAYA’nın anneanneleri; Behiye METİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınar Camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Ovadüzü Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Çepni Köyü halkından, Merhum Bayram ÇALIŞIR, Merhume Nazire ÇALIŞIR’ın oğulları, Merhum İsmail ÇALIŞIR’ın ağabeyi, Merhume Habibe ÇALIŞIR’ın eşi; Necmettin ÇALIŞIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çepni Köyü Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         5- Gerede İlçemiz Ertuğral Köyü Karakuz Mahallesinden; Hasan Erdoğan'ın kardeşi, İlyas, İsmail ve Esra Erdoğan'ın babaları, Sofular Köyünden Muharrem Eser'in bacanağı; Hüseyin ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi öğle namazına müteakip Ertuğral Köyü Karakuz Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Gerede İlçemiz Çoğullu Köyünden; merhum Niyazi Sevinç'in eşi, Ahmet ve Seyit Sevinç'in anneleri, Avukat Niyazi Sevinç ve Öğretmen İsmail Sevinç'in babaanneleri, Yüksel Okul Sekreteri Seyit Oral'ın anneannesi; Kamile SEVİNÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi saat 12.00'de Dayıoğlu Mahallesi Veysel Karani Cami arkasındaki evinden alınarak öğle namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Çoğullu Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Çayören Köyünden; Tabak Esnaflarından Hayrettin ve Kemalettin Gülen'in babaları, Tabak Esnaflarından Alaaddin Yılmaz'ın kayınpederi, Kazım, Nazif, Bahattin ve Bahtiyar Gülen'in amcaları, Orhan, Recep, Sefa ve Yusuf Gülen'in dedeleri; Hacı Durmuş GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi öğle namazına müteakip Çayören Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        8- Göynük İlçemiz Güneyçalıca Köyü halkından; İdris AKOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Göynük Güneyçalıca Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        9- Sadiye ŞAHİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sakarya Kocaali merkez mezarlığına defnedilecektir.

  • Durmuş BORAN22 Kasım 2022 . 10:41

   Sevgili dostum Ahmat Akı ve Sevgili kardeşim Nihat Netin'e baş sağlığı diliyorun.Hakkın rahmetine karışan hanımefendilere Tanrıdan rahmet diliyorom.Mekanları Cennet olsun.Yakınlarının ve sevenlerinin başı sağolsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Yapacağın işlerde nefsine meşveret et ve o ne derse aksini yap

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı