Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Meclis Üyesi gözyaşlarını tutamadı         

Meclis Üyesi gözyaşlarını tutamadı         
  22 Kasım 2022

  Meclis Üyesi gözyaşlarını tutamadı Bolu Belediye Meclisi Kasım Ayı ...

       Meclis Üyesi gözyaşlarını tutamadı         

           Bolu Belediye Meclisi Kasım Ayı 2. Oturumu gerçekleşti. Gerçekleşen oturumda söz alarak belediye bütçesini eleştiren AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak ile CHP Meclis Üyesi Naci Parlak arasında gergin anlar yaşandı. AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak’ın eleştirilerine eleştiri ile karşılık veren CHP Meclis Üyesi Naci Parlak, “Bülent bey ciddi bir şekilde içten pazarlıkçı ikiyüzlü kişiliğe sahip” ifadelerini kullandı. Parlak’ın ifadeleri ardından söz alan AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak ise karşılık verirken gözyaşlarını tutamadı.

           Bolu Belediye Meclisi Kasım ayı 2. oturumu, Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın başkanlığında gerçekleşti. Birim müdürlüklerinden gelen konuların ve önergelerin görüşülerek karar bağlandığı toplantının söz alarak belediye bütçesini eleştiren AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak ile CHP Meclis Üyesi Naci Parlak arasında gergin anlar yaşandı.

         “Kusura bakmayın içten pazarlıkçısınız”

          Söz hakkı alarak kürsüden belediye bütçesini eleştiren AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak’ın ardından söz alarak kürsüden AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak’ın eleştirilerine eleştiri ile cevap veren CHP Meclis Üyesi Naci Parlak, “Bülent Bey bu konuda siz iyi niyetli değilsiniz, samimi değilsiniz. Bir insan sözünün arkasında durur. Siz kusura bakmayın içten pazarlıkçısınız. Evet dediğine şark koymuş. Hayır dediği bir şey olmamış ki. Hepsine koymuş. Ben bu mecliste yenilerden sayılırım. Komisyonlar nedir? Grup olarak arkadaşlarınızdan gönderirsiniz onlara güvenirsiniz. Ben bu konuda samimi bulmuyorum. Üzüldüm. Bülent Bey ciddi bir şekilde içten pazarlıkçı ikiyüzlü kişiliğe sahip. Bütçeye şark koyarak nereye varmak istiyorsunuz? Amacınız belediyeyi çalıştırmamaksa sizleri Bolu halkına sunuyorum. Allah’tan İstanbul Belediyesi gibi değil. İstanbul Belediyesindeki gibi çoğunluk sizde olsa neler yapacaksınız düşünemiyorum. Bolu halkı sizleri cezalandırdı yine aynı hatalar peşindesiniz. Halkımız bunu görüyor. Zamanı geldiğinde görürsünüz. Bütçeye ret vererek bizleri değil Bolu halkını cezalandırıyorsunuz. Bunun farkında değilsiniz galiba. Ben sözlerimin de arkasındayım” ifadelerini kullandı.

         Olayın daha da büyümemesi için oturuma ara verildi

         MHP Meclis Üyesi Fatih Silin’in CHP Meclis Üyesi Naci Parlak’ın Parlak’ın ifadelerini doğru bulmadığını belirmesinin ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan olayın daha da büyümemesi için oturuma ara verdi.

         Bu gün beni annem eşim izledi. Kimse kimseye hakaret etmesin

         Aranın ardından devam eden meclis toplantısının dilek ve temenni bölümünde söz alan ve ağlayarak konuşan AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak, “Burada belediye meclis üyesi olarak katılmadığım toplantı olmadı. Hiç izin kullanmadım. Maalesef maruz kaldığımız durum bizi çok üzdü. Bu gün beni annem eşim izledi. Kimse kimseye hakaret etmesin. Kimsenin ailesini zor durumda bırakmasın” ifadelerini kullandı.

        Kürsüde ağlayarak konuşan ve konuşmakta güçlük çeken AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak, sözlerini tamamlamadan kürsüyü terk etti.

  • Kim e cevap30 Kasım 2022 . 15:41

   Kanıt var, Kestiği faturalar, tarihler ortada. Bununla ilgili suç duyurusu da var ama işleme alınmıyor. N'oldu şimdi buna ne diyorsun?
  • Kim29 Kasım 2022 . 20:03

   Ağlayan adamın yolsuzluğundan bahseden şahıs, varsa elinde delilin ver mahkemeye suç varsa ceza da var. En azından görevden el çektirilir. Sallamak kolay.
  • Ağlayan adam29 Kasım 2022 . 15:28

   Bu adamın belediye meclis üyesiyken belediyeye mal sattığı yasaları çiğnediği ortaya çıktı. Bolu gibi yerde akp döneminde de aldığı ihalelerin toplamı bugünün parasıyla milyon dolar tutarında. Kendisi ben bu işleri yapmadım bile diyemedi. Adama tek bir lafınız bile neden olmuyor? Yoksa onun adamı mısınız? Niye haksızdan yanasınız? Ağlayınca hep mağdur rolü yapınca görmezden mi geliniyor?
  • Bir vatandaş25 Kasım 2022 . 11:03

   Bir insanın onur ve haysiyetinin kırılması hiç hoş değil, o zaman herkes aklına geleni, ağzına geleni konuşsun. Sayın parlağın özür dilemesi gerekir.
  • Mustafa Değer 25 Kasım 2022 . 09:57

   Naci PARLAK, sen haddini bil. Emlakçı isen adam gibi yap işini, onun bunun malını pazarlamak için takla atma. Sözünün arkasında dur, er kişi verdiği sözü tutar o kadar. İkiyüzlü oynama. Delikanlı gibi bana telefonda ve yüzyüze görüştüğümüzde söylediklerini mahkemede neden söylemedin, kıvırdın?
  • Naci parlak24 Kasım 2022 . 11:54

   Mustafa değer haddini bil yazdıklarına dikkat et kayın biraderin mallarana el koyduysa bana ne
  • Sebenli Cemal23 Kasım 2022 . 23:53

   Naci isimli şahıs daha önce mhp de degilmiydi ne ara CHPye geçiverdi Būlent kardeşimizin duruşu bellidir.Naci Parlak iş olsun diye konuşmak için konuşmuş
  • Yunus23 Kasım 2022 . 20:26

   Parti parti gezen Naci sen nasıl bir insansın aynaya bakmadan millete kulp takıyorsun.Daha dūn başkan hakkında söylediklerini hatırla ondan sonra muhalefeti eleştir
  • Bolulu23 Kasım 2022 . 11:19

   Sayın Naci Parlak sen ticaret hayatında insanları ne kadar kandırdığını ikiyüzlü davrandığını herkes biliyor.Belki ikiyüzlülükle itham ettiğin kişi öyle olabilir ancak sen itham ettiğin ikiyüzlülükte en son basamaktasın Allahım sen aklıma mukayet ol saygılarımla
  • Mustafa Değer 23 Kasım 2022 . 11:17

   Naci PARLAK, önce kendi kişiliğini bir sorgula istersen... Bir lafa bakarım lafmı diye birde adama bakarım adammı diye. Anladın sen onu.
  • Mesut Doğanöz23 Kasım 2022 . 09:29

   Belediye Meclisine seçilen kişiler , her türlü eleştiriye açık olmalı , orası ağlama duvarı değil.
  • Bayandan22 Kasım 2022 . 21:36

   Naci parlak kim ya ne faydası olmuş yıllardır o partide en azindan delikanlı olsaydı insan icinde o şekilde konuşmazdı demek ne oluyor üslup her zaman önemli hele boyle yerlerde iki kat önemli insan kendinde olanı kusar beyfendide bunu yapmış.
  • çocuk gibi22 Kasım 2022 . 20:27

   bu kadar kırılgan bir yapınız varsa hiç bu işlere girmeyin. buralar kurtlar sofrası.
  • Bolulu22 Kasım 2022 . 19:46

   Güldük be sözü er olan doğruyu iyi olana destek verir hatalı işe bu hatalı der nefisle hareket etmez neyse ya deymez bol ver para para

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Geçmişten çok geleceği düşünmeliyiz, çünkü bundan sonra orada yaşayacağız.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı