Okuduğunuz gazeteye destek olabilirsiniz

Vefat edenler (23 Kasım Çarşamba)

Vefat edenler (23 Kasım Çarşamba)
  23 Kasım 2022

        1- Emekli öğretmen Perran ALBAYRAK’ın eşi, Bahadır ve Begüm ALBAYRAK’ın babaları, Bolu Sanayi eski esnaflarından; Vedat ALBAYRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Öksüz Tekke Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çakmaklar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        2- Karacasu Beldesi halkından, Merhum Ali TUNA’nın eşi, Müşerref ÇELİKBAŞ, Safiye TURAN, Emine BURSALI’nın anneleri, Orhan ÇELİKBAŞ’ın kayınvalidesi, Fizik Tedavi Hastanesi personeli Nuray ÇOLAK, Bolu Belediyesi personeli Mesut ÇOLAK’ın anneanneleri; Huri TUNA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Karacasu merkez Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

        3- Dörtdivan İlçesi Hacetler Mahallesi halkından, Yusuf ÖZTOPRAK’ın eşi, Bolu Orman İşletmesi  emekli müdürü Kanber ÖZTOPRAK, Gülsüm ÜNAL’ın anneleri, Hüsnüye ÖZTOPRAK, Yusuf ÜNAL’ın kayınvalideleri; Şefika ÖZTOPRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dörtdivan Hacetler Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Aktaş Mahallesi halkından, Emine ACAR’ın eşi, Mehmet, Gönül ve Tevfik ACAR’ın babaları; Mehmet ACAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Siteler Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        5- Mudurnu İlçemiz Samat Köyü halkından, Tenzile EYİGÜN’ün eşi, İyigün Elektrik sahibi Ali, Zekeriya, Mustafa, İsa ve Musa EYİGÜN’ün babaları; Salahattin EYİGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mudurnu Samat Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 11:00 da Karamanlı Mahallkesi Şehit Erol Mühürcüoğlu Sokak İyigün Elektrik önünden araç kaldırılacaktır.

        6- Baltalı Köyü halkından, Ali ve Nurten AÇIKGÖZ’ün oğulları, Merhum Tahsin ve Safiye AÇIKGÖZ, Mahmut ve Aysel YILMAZ’ın torunları; Furkan AÇIKGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Baltalı Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

        7- Mengen İlçemizin Akçakoca köyü Kalemler mahallesinden Mengen Orman İşletme Müdürlüğü eski şoförlerinden Ramazan Aydemir’in eşi, Ali, Altan, Ayhan ve Zafer Aydemir’in anneleri; Sabire AYDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün öğle namazını müteakiben Akçakoca köyü Kalemler mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Kalemler mahallesindeki aile mezarlığına defnedilecektir.

  • Abbas inceayan e.bolu m.v24 Kasım 2022 . 10:26

   Sanayi carsisinin renkli simalarindan vedat albbayrak beyin vefatin ogrendim basta ferhan hocanima aileye ve sevenlerine bas sagligi diler merhuma allahtan rahmet mekani cennet olsun..
  • Adnan Karakaş 23 Kasım 2022 . 17:35

   Usta Vedat abiye Allah rahmet eylesin.Ailesinin başı sağolsun.
  • Semra-Eşref ORHAN23 Kasım 2022 . 12:02

   Bolumuzun renkli simalarından sanayici iş adamı Vedat ALBAYRAK abimizin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Perran ablamıza Bahadır ve Begüm başta olmak üzere tüm aile fertlerine sabır ve başsağlığı dileklerimizle.
  • İlhami, Candemir 23 Kasım 2022 . 11:23

   Vedat albayrak deyince o kim dedirtmeyecek kadar tanınan iyi insan vedat albayraka allahtan tahmet yakınlarına başsağlığı dilerim
  • İıhami candemirde23 Kasım 2022 . 11:00

   Değerli dostum kardeşim, kamber öztoprakın validesi Şefika hanıma. Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun yakınlarınada baş sağlığı diliyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz Muhasebe Programı