Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Arap sabunu, Tanju direkleri çok bulunca...

Arap sabunu, Tanju direkleri çok bulunca...
  2 Aralık 2022

  Arap sabunu, Tanju direkleri çok bulunca... Hani derler ya; ...

        Arap sabunu, Tanju direkleri çok bulunca... 

         Hani derler ya; arap sabunu çok bulursa, beyazlaşır diye tenine sūrerek bitirirmiş. Tanju Özcan'da tıpkı arap misali direkleri bedava almış olmalı ki, fasūlye çomakları gibi yan yana dizivermiş Sanırsınız birileri ekmişte Anıtpakta direkten ağaçlar kök salmış. Yapan ustalar bile konuştuğunuzda yapılan direk işinin gereksiz olduğunun farkında. Koskoca Kent meydanını daraltmak için dūnyanın masrafını yaparak gereksiz bir sūrū direk dikilmiş. Kent meydanı meydanlıktan çıkıp olmuş direk tarlası.

         Kent Meydanı'ndan cafelerden biri belediye tarafından yıkılması beklenirken birden önūndeki çıkıntı yer değiştirmiş cafede kalıcı hale gelmiş!

         NASIL OLDU BU İŞ ?

          Hakikaten yıkılması beklenilen cafe yeri kalıcı hale geldi? Gerçekte bu cafe yerinin Kent Meydanı'ndaki planı hangi amaca yönelik olarak tescillidir? Belediyenin sorumlu yetkilileri bu konuda Bolu halkını ve civar esnafını aydınlatırlarsa milletin aklındaki soru işaretleri de cevabını bulmuş olur. 

  • Civril ayşe18 Ocak 2023 . 21:23

   Bende fasülye va hemen dikem Belediye baka besle Bende topların
  • Bolulu5 Aralık 2022 . 09:47

   Coğrafya kültürü. Kırgızistan da üniversiteye sistem odası kuran bir arkadaşım anlatmıştı. Bir rack kabin ve içine bir rack sunucu ve storage ünitesi kuruluyor, üniversite sistemi olarak. Rektör diyor ki açılış yapacağız daha zengin dursun diyor, gerçek cihazların yanan ışıklarını az buluyor. Arkadaşlarda LED şeritler ile tüm kabinin içini ışıklandırıyor. Açılış günü tüm sitem odası ışıklarla dolu. Rektör büyük gururla açılış yapıyor, kurdeleler kesiliyor tabi; alkışlar alkışlar. Işık zengin gösterir, bari led olsaydı. :)))
  • Ampül4 Aralık 2022 . 22:28

   Kafayı ışıkla lambayla bozmuşlar. Başka bir icraat yok.
  • Sami4 Aralık 2022 . 20:17

   Gazino girişi gibi olmuş
  • Bolu halkı 4 Aralık 2022 . 14:04

   Hani kaynakları çarçur etmeyecekti söz vermişti kuranı kerimi öpüp yemin etmişti Keşke halktan birisi de başkana dava açsa
  • Hayırdır4 Aralık 2022 . 10:01

   Kent meydanı pavyon girişi gibi olmuş.Yazık yazık.Bu şekilde kendi iç dünyasını meydana aktarmış.Kendi kültürünü kendi iç dünyasında yaşasın ben bunu görmek zorunda değilim.Belediyenin vatandaşın kaynaklarını bu şekilde boşa harcaması araştırılmalı bence.
  • SERCAN 3 Aralık 2022 . 21:28

   ELEKTRİK TASARRUFU FİLAN DİYENLER ''IŞIKLAR LED BİR SOKAĞIN YAKTIĞI ELEKTRİĞİ CADDE VE KANAL YOLU YAKMAZ'' BUNLARI AKP YAPSAYDI NEKADAR GÜZEL DERDİNİZ....
  • New bolu 3 Aralık 2022 . 19:06

   Direk icat oldu görüntü bozuldu sahi ne yapacaklar bu kadar direği dikipte bundan önceki baskanda sokaklara caddelere yeni fidanlar dıkıyordu o fidanları o kadar sık Mesafesiz diktilerki her beş fidandan ikisi üçü yetişmedi yapılan emeğe yazık
  • Boluluyum Bolulu 3 Aralık 2022 . 06:40

   Harika olucağından eminim Tanju bey Boluyu köy Kasaba görünümünden kurtardı sanırım Sarmaşık gibi yeşilliklerle sarıcaklar oranın içinde Resim çektirmek için sıraya girecekler Çok güzel olucak Dizilerde sık sık görüyorum güzel oluyor
  • Dūzceli2 Aralık 2022 . 20:07

   Bir başka gazetede bu nedir demiyor haber yapmıyor nasıl gazetwcilik anlamış değilim Boluda gazetecilik haber yapmamak olmuş
  • Sorgula2 Aralık 2022 . 16:07

   Bir şey haddinden fazla yapılıyorsa dikkat et sorgulayın derim.
  • Gocabolulu2 Aralık 2022 . 11:14

   Belediye göze hoş çalışmalar yapıyor ama asıl sorun kalite. Yapılan iş ortalama 5 yıl sonra yıkılıp yeni bir şey yapılıyor, halkın vergileri yap-boza çarçur ediliyor. Kanal boyu ve bulvarlar akşamları ışıl ışıl görüntüsü ile çok güzel ama enerjinin bu kadar pahalı olduğu zamanda bu işler ne kadar doğru.
  • İ-H-G2 Aralık 2022 . 10:58

   Tanju ÖZCAN Bolu halkını Sükutu hayalle uğratmıştır, Bu direkler resmen tüy dikmektir,
  • Bayandan2 Aralık 2022 . 10:37

   Malesef kanal yoluda öyle, panayır gibi çok şükür, herkes nasıl tasarruf edilir diye dusunurken biz dört nala yoldayız başkanı bi b...... zannedenler herşey güzel olacak bekleyin.
  • Aladağ 2 Aralık 2022 . 10:06

   Bu direkleri hangi şirket yaptı, belediye ne kadar ödedi. Şirket kimin, şirket nerde bunlar bulunca cevap ortaya çıkar. Hem merkezi hükümet hem de belediyeler parayı iş ile götürüyor. Ortada somut bir iş var, onun etrafında dönüyor herşey. Mesela bu direk mevzusu, buraya bu kadar direk gerekli mi. Aynı şekilde kanal yolunda da direk enflasyonu var. Bizim paramızı başkan ve belediye harcarken bizim hiç sözümüz yok. Birine güvenip 5 yıllığına seçiyoruz, ancak yaptığımız tek şey gidip oy vermek. Sonrası yok, başkan 5 yıl kafasına göre para harcıyor. Birileri belediye ihalelerini alıyor, birileri belediyede işe giriyor, ortada bir sürü para sürekli el değiştiriyor. Önceki başkan zamanında da böyleydi, şimdi de.
  • Mūhendis2 Aralık 2022 . 08:37

   Sahi bu direklerin amacı nedir gerek varmı ekonomonin bu durumunda elektrik sarfitatına.Avrupa enerjiyi elektriğı az kullanmak için çaba sarfederken Bolu beleditesi milletin sırtına birde gereksiz aydınlatma gideri yūklūyor.Sanırsınız direk fabrikasına belediye ortak
  • Bolulu2 Aralık 2022 . 08:31

   Kapitalist sistem. Eskiden panayırda Kurumların stantları olur, Çaylar tamamen maliyet fiyatlarına verilirdi. Ailelerde gider sosyalleşirdi. Şimdi bu Kafelerde mümkün mü. Parklar araç olmuş bu sisteme. zaten park park sıfatıyla yapılmıyor, bu kafelere ticaret yapsın diye böyle ek harcamalar yapılıyor. Belki projesini bile kafe sahipleri öneriyordur. Ev sahibi belediyede pamuk eller cebe yapıyor. son 20 yıldır düzen bu.
  • GaribanBolulu2 Aralık 2022 . 08:22

   Kameraman 657 Rasim bi drone görüntüsü çeker şimdi, arkasına da bir müzik, çok güzelsin Bolu falan yazar altına beğeniler yağar instagramda. Allahtan Led ışık icat olmuş yoksa beğeni alamazdın instagramda. Karacasu göbeği görseli de gelir bir kaç güne ışıklı.
  • Ahmet Yılmaz 2 Aralık 2022 . 04:39

   Bolu nün bir 5 yılı boşa gitti.ve onca boşa giden paralar biz şimdi böyle yazınca trol oluyoruz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak