BolununSesi, yazılmayanları ve yazılamayanları yazar

Kalçaları kırmaya hazır mıyız?

Kalçaları kırmaya hazır mıyız?
  8 Aralık 2022

  Kalçaları kırmaya hazır mıyız? Bu gazete gördüğüm kadarıyla olacakları ...

  Kalçaları kırmaya hazır mıyız?

        Kalçaları kırmaya hazır mıyız?

         Bu gazete gördüğüm kadarıyla olacakları önden yazıyor. Ben de bir katkıda bulunayım dedim. Malumunuz kış geliyor, belediyemiz kar temizleme konusunda oldukça başarılı(!) olsa da, yine de bazen nasıl oluyorsa buzlar görüyoruz kaldırımlarda falan nadiren. Tabi çok ta şey yapamıyorum dava açılıyormuş.

         Dün yürürken orman işletmenin karşısındaki kaldırımları gördüm ki muhtemelen aynı zihniyet şehirdeki bütün kaldırımları aynı yapmıştır. Normalde engelli yada pazar arabası gibi araçlar için kaldırımın bir kenarı bayır yapılır, bizim belediye komple kaldırımın inişini çıkışını bayır yapmış. Şimdiden hazırlıklı ol tıp fakültesi, ilk buz da geliyoruz kırık kalçalarla.

  • Bolulu9 Aralık 2022 . 15:23

   Belediye Mücadele için envanterin ve personelin yoksa Hizmet kirala, Bir sürü Belo-Loader var, karları taşımak için damperli kamyon var, Şahısların, müteahhit firmaların. Hava durumuna göre saatlik kirala. Kışın zaten bu mili servetler boş yatıyor. İlla satın almak sahip olmak zorunda değilsin.
  • Bayandan8 Aralık 2022 . 17:16

   Gerçekten ne bebek arabalarına nede tekerlekli sandalyeler için bütün sehirde hiç bir kolaylık yok,gorme engellileri düşünemiyorum unutmayın her inşa simdi sağla olabilr gelecekte ne olur bilinmez duyarlı olun lutfen ,sayın belediye başkanı.
  • Bolulu8 Aralık 2022 . 15:25

   Kar temizleme sürecine muhtarlar dahil edilmeli. Muhtarlara kar kürüme araçları için, Mahalle yüz ölçümleri oranında bütçe ayrılmalı. Kontrollüde muhtarlar yapmalı. Başaramayan muhtar ise zaten ilk seçimde gider.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz ön muhasebe programı Bartın Çekici