Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Belediyenin beceriksizliği !

Belediyenin beceriksizliği !
  28 Aralık 2022

  BELEDİYENİN BECERIKSİZLİGİ Büyük beklentilerle belediye başkanı seçilen Tanju Özcan'nın ...

  Belediyenin beceriksizliği !

         BELEDİYENİN BECERIKSİZLİGİ

        Büyük beklentilerle belediye başkanı seçilen Tanju Özcan'nın kendi partisi CHP başta olmak üzere Bolu'da yaşayan ve kendisine oy veren vatandaşlar için adeta hayal kırıklığına dönüştü. Seçim öncesi vaadettiği hiçbir projeyi gerçekleştiremedigi gibi, eski başkandan yarım kalan projeleri bile gerçekleştiremediğine tanık olan vatandaşlardan gelen tepkiler her geçen gün artarak devam ediyor. En son çektiğim bu fotoğraflar adeta başkanın beceriksizligini kanıtlar nitelikte.

         SÖZDE MÜZE YADA KÜTÜPHANE OLACAKTI

         Bolu Valilik binası yanında bulunan eski adliye binası hakkında açıklamalarda bulunan Tanju Özcan burasının İzzet Baysal'ın adına yakışır bir müze ve kütüphane yapılacağını söyledikten 3 yıl sonra bugün gelinen noktada bu binanın vadedilen hizmetler doğrultusunda revize edilemediği gibi çevre kirliliğine neden olacak biçimde elektrikli scotourlara park yeri olarak kullanılmaya başlanması halk tarafından bir hafta ömrü olan betonların gereksiz boyanması gibi başkanın iş bilmezliginin adeta imzası olarak yorumlanıyor..

  • Mehmet31 Aralık 2022 . 19:18

   Şunu da eklemek isterim; Ak partiye oy verenler bu durumdan daha çok rahatsız olup “yahu biz size oy verdik ama siz bize yapılacak olan hizmetleri engelliyorsunuz. Bir daha hangi yüzle bizden oy isteyeceksiniz” demeleri gerekiyor.
  • Mehmet31 Aralık 2022 . 18:56

   Bildiğim kadarıyla Alaaddin bey'in de çok emek verdiği, Müze olarak düşünülen eski Adliye Binasının Belediyeye tahsisi iptal edildi. Ayrıca yıllardır yapılmak istenilen bir çok proje engellendi. Bu projeler, bu yapılacak işler ve yatırımlar Chp ya da Chp liler için yapılmayacaktı. Bunlar bizler için, BOLU HALKI için yapılacaktı. Ak partiye oy veren ya da vermeyen, Chp'ye oy veren ya da vermeyen ayırt etmeksizin bu durumdan rahatsız olması gerekiyorken alkış tutuyorlar. Aklınızı başınıza alın. OY VERDİĞİNİZ YA DA VERDİĞİMİZ HÜKÜMET BOLUYA HİZMET EDİLMESİNİ ENGELLİYOR. At gözlüğünü çıkarıp spor takımı tutar gibi parti tutmayı bırakın da beyninizi çalıştırın.
  • Serkan31 Aralık 2022 . 17:04

   Bakanlık vermiyor ki o binayı belediyeye verse yapılacak..
  • Bolu halkı 31 Aralık 2022 . 02:11

   Heykeller yaptı, yetmedi; ışıklı heykeller yaptı, yetmedi; dönen ışıklı heykel yaptı Hep gözünüze dizinize durur bu hizmetler :)
  • Bolulu1429 Aralık 2022 . 11:48

   Sevgili BOLULU; sizce Belediye Başkanı ne için seçilir, "Hizmet" değil mi yapacak zaten, yaptıklarını lütuf gibi sunmayın lütfen. Öncelikle Bolu Halkı Tanju beye eski başkandan kaynaklı sorunlar için (özellikle yanan arşivin hesabının sorulması gibi) hesap sorması için seçildi. Tanju bey ne yaptı, KOSKOCA BİR HİÇ, hatta Alaaddin beyin kadrosu ile çalışmaya, hiç olmadığı şekilde personel almaya (geçen kendisi binada 500 kişi çalışıyor demişti ki Bolu gibi bir yerde sadece ana binada bu kadar kişi ne iş yapıyor orasına aklım ermedi) mantar üretimi, kompost üretimi, konverse fabrikasında bu gazetede hep dile getirilen yolsuzluklar, adam kayırmacılıklar konusunda hiç bir işlem yapıldığını ben duymadım, tamam bir şeyler yapılıyor ama o yapılanlar hakkında hep olumsuz bir takım yalanlanmayan iddialar ortaya çıkıyor. Bence yaptıkları çok yetersiz, çok büyük vaadlerle gelmişti ama bunları gerçekleştiremeyecek, mazeretlerle bu vaadlerini gerçekleştirmek için bir dönem daha isteyecek ama Bolu Halkı bu sefer kendisine oy vermeyecek. Bolu halkı ciddi projeler ve bu projelerin başında ciddi yöneticiler istiyor, makam şöföründen yapılan şirket yöneticisi istemiyor, anladınız siz!
  • Ne hizmeti28 Aralık 2022 . 22:25

   Tanju Özcan zamanında kendisi ve yakını işe girenlerin dışında hiç kimse başkandan ve hizmetlerinden memnun degil.Inanmayanlar halkın arasına girsin şahit olsun.4 lamba bir kamyon yerde eriyen boya buna hizmet denirse hizmet olsun
  • Bolulu olmayıp da Boluda 28 Aralık 2022 . 20:24

   Tanju Başkanın sıkıntısı şurada, nerdeyse 20 yıl süren Alaaddin başkanın metal yorgunluğu ile son yıllarda ekonomik olarak kötüye gidişe Bolu halkının tepkisi Tanju başkana oy olarak döndü. Normal şartlarda ne Tanju Başkan ne ne de chp boluda bu oyları alamaz. Seçmen iktidar partisine pek çok nedenden dolayı cezayı kesti. Burada seçmen Tanju başkanın belediye başkanlığını yapıp yapamayacağını pek düşünmedi. Ak partinin de Alaattin başkanın üstünü çizmesi de burada Tanju Başkan için artı oldu. Ancak bu durum bumerang gibi yine başkanı vurdu. Eski başkan ile ilgili tek olumsuz söz, 20 yıllık başkanlığına dair tek eleştiri ya da soruşturma olmadı. Belediyenin arşiv binası yandı, tek ses çıkmadı tanju başkandan. Alaattin başkan ile ekibi tertemiz sıyrıldı çıktı bu 20 yıllık dönemden. Buradan anlamak lazımmıştı Tanju başkandan bir cacık olmayacğjnı. Gelelim icraat boyutuna, bir kere belediye başkanlığı teknik insanlara göre, avukatın becereceği bir değişmiş onu gördük. Tanju Başkan kendi anlamıyor, etrafındaki a takımı da yetersiz, yeterli olanları türlü türlü nedenlerle kendinden uzaklaştırdı. Birgün belki Feridun Yılmaz anlatır bunların iç yüzünü.
  • Pasakoylu28 Aralık 2022 . 18:34

   Gerçek Bolulu diye yazan itfaiye binası yapıldı diğer yazdıklarının hangisi Boluya Bolululara ne faydası var bı tutturmuş sunuz modern modern diye diye boluyu meyhaneye cevirdiniz. Her taraf ışıklandırılmış aman ne büyük hizmet, aç internette seçim vaatleri Tanju Özcan Google amcaya bı sor karsina neler çıkacak ya herşey algı olsa çok güzel Allah a şükür gözlerimiz görüyor,kulaklarımız duyuyor.
  • Cöle28 Aralık 2022 . 17:59

   Üstüne üstlük devraldığı borçları ödemeye çalışıyormuş muş. Sadece sattıgı fidanlık arazisi, paşaköy de onurluya satılan yer, dağkent satılan belediye arazisi vb öder "küçük bir hesap hatasıyla"450 milyondan 225 milyona düşen o borcu..
  • T@bh.com28 Aralık 2022 . 14:52

   Burası gençlerin ders çalışması için modern bir kütüphane olmalı.
  • Bolulu28 Aralık 2022 . 14:45

   Bu cihazlar mevcut Bolu Yollarına uygun değil. Trafik düzenlemesi yapılmadan çok tehlikeli. Umarım bu açıdan da bakılır. Her yerde var denilerek Bolu'ya getirilen ama alt yapısı olmayan bir çözüm olmuş.
  • GERÇEK BOLULU28 Aralık 2022 . 14:16

   BOLULU YORUMCU ARKADAŞ DİĞER YORUMCULARIN YORUMLARI KENDİ YORUMLARI DEĞİL BEN ŞİMDİ YAZIYORUM BU YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YAYINLANMAYACAK -AKTAŞ DA BULUNAN EKMEK VE YEMEK FABRİKASI MODERN BİR ŞEKİLDE YAPILDI, -İTFAİYE MERKEZ DIŞINA ÇIKARILDI DAHA MODERN BİR ŞEKİLDE PAŞAKÖYUNE YAPILDI -BELEDİYE İLE HÜKÜMET ARASINDA KALAN YOLLAR YENİLENDİ, IŞIKLANDIRILDI MODERD BİR KENT GÖRÜNTÜSÜNE KAVUŞTURULDU -BOLUMUZUN TÜM YOLLARI MONERN VE DAYANIKLI BORDÜRLERLE DÖŞENDİ, -MEZARLIKLAR PEZMÜRDE HALDEN KURTARİLDI BAKIMLARI YAPILDI PERSONEL SAYISI ARTIRILARAK DAHA İYİ HİZMET VERİLMEYE BAŞLANDI -YARIM BIRAKILAN BELEDİYE YANINDAKİ YAPLAR BİTİRİLDİ. -ORMAN İŞLETME BİNASI BELEDİYE İMKANLARI İLE BİTİRİLDİ VE TESLİM EDİLDİ, -DÜN GECE GÖRDÜM BELEDİYE BİNASININ DIŞI IŞIKLANDIRIMIŞ VE ÇOK MODERN BİR GÖRÜNTÜYE KAVUŞMUŞ, -ATIL DURUMDA OLAN ÇOK KATLI GARAJ BİNASI YIKILARAK YERİNE HALKIMIZIN UCUZ ALIŞVERİŞ YAPABİLMESİ İÇİN BİR MARKET YAPILACAK VE ÜZERİ DİNLENME ALANI OLARAK KULLANILACAK -MODERN BİR KONSERVE FABRİKASI YAPILDI - ÜSTÜNE ÜSTLÜK DEVRALDIĞI BORÇLARIDA KAPATMAK İÇİN UĞRAŞ VERİLİYOR
  • merkeşler spor28 Aralık 2022 . 13:14

   Bu adama gereğinden fazla anlam yüklediler. Tanıyanlar biliyodu zaten bişey yapmayacağını. Vallahi dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olduk. Ne bahtsız bi vilayetiz. buda muhtemelen BOLULULAR OLARAK BİZİM SAMİMİYETSİZLİĞİMİZDEN kaynaklanıyo. ne derseniz deyin öz eleştiri yapmamiz lazım. HAKETTİK HAKEDİYORUZ. kendimizden olanı gelişsin istemiyoruz.İki koyun güdemeyecek adamlar yarın bizim çocuklarımızıda yönetecek.
  • Ersan Türk 28 Aralık 2022 . 12:55

   Tanju Başkanı Severim. Ama gerçekten kötü bir görüntü.
  • Koca bolulu28 Aralık 2022 . 12:41

   La ne yaptı bir sayıver.
  • Köroğlu Torunu28 Aralık 2022 . 12:34

   Ne iş yaptı bı sürü iş derken.aklimizla alay etmeyin bari
  • oduncu28 Aralık 2022 . 12:12

   la bolulu allah aşkına bir sürü iş yaptı dediğin nedir senin 5 yıl olmuş son yılda bişeyler yapmaya çalışıyor oda işcilik sıfır ne yol yola benziyor ne kavşak kavşağa benziyor orman parkı içler acısı yollar öyle ancak ışıklandırma anca alkollü mekanlar başka ne var eskisi gibi temizlik hizmeti yok sağı solu boyuyor sağa sola ışıklandırma yapıyor millette hizmet sanıyor bir şehrin yolları kötüyse idaresi ve belediyeciliğide kötüdür alaattin yılmazda iyi değildi ama bundan iyi çalıştı güzel şeyler yaptı
  • bolulu28 Aralık 2022 . 11:16

   arkadaşlar sırasıyla olacak herşey. adam bir sürü iş yaptı bu arada boş dursa haklısınız derimde. nedir alıp veremediğiniz anlamadım. buna da gelecek sıra her vaadini gerçekleştirecek. bekleyelim görelim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak