BolununSesi, yazılmayanları ve yazılamayanları yazar

Vefat edenler (24 Ocak Salı)

Vefat edenler (24 Ocak Salı)
  24 Ocak 2023

        1- Okçular köyü halkından, (merhum) Kamil BİÇER’ in eşi, Sami, (merhume) Emine ve Ayşe BİÇER’ in anneleri; Şerife BİÇER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Okçular köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Sümer mahallesi halkından,( merhume) Muhsine BİLGİ’nin eşi, Safiye BOZOĞLU, Semih, Hayrettin ve Bülent BİLGİ’nin babaları, Adnan BOZOĞLU’nun kayınpederi; Servet BİLGİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

        3- Kıbrıscık Alan Borucak köyü halkından, (merhume) Havva KAYACA’ nın eşi, Mehmet, Ali ve Sabire KAYACA’ nın kardeşi; Asım KAYACA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

  Cenazesi bugün Kıbrıscık Alan Borucak köyü caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        Cenaze için Aktaş cami önünden saat 13:00’da araç kaldırılacaktır.

       4- Mengen İlçemizin Aktepe köyünden, merhum Fatma Akarsu’nun eşi, Mehmet, Niyazi Akarsu ile Ayşe Başkan ve Nefise Ateşpare’nin babaları, ilçemizin duayen esnaflarından nam-ı diğer Tenekeci; Seyfi AKARSU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazını müteakiben Türkbeyli camiinde kılınacak olan cenaze namazından sonra Aktepe köyü mezarlığına defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Sofular Köyünden; Hacı İsmail Erdoğan'ın eşi, İlçemiz esnaflarından Eriş Ticaretten Muhsin, Tahsin ve Muzaffer Erdoğan'ın anneleri, Haydar Avcı ve Nurullah Dayı'nın kayınvalideleri, Belediye Personeli Durmuş Ali Erdoğan ve İsmail Erdoğan'ın babaanneleri; Hacı Hatice ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi ikindi namazına müteakip Sofular Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

        6- Gerede İlçemiz Aktaşkurtlar Köyünden; İsmail ve Süleyman Erdoğan'ın babaları, Dursun ve Adem Erdoğan'ın amcaları, Kemal Alaylı ve Ahmet Üçgül'ün kayınpederleri, İbrahim Alaylı, Fatih Erdoğan ve Emre Üçgül'ün dedeleri; Hacı Şaban ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi ikindi namazına müteakip Aktaşkurtlar Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       7- Gerede İlçemiz Kabiller Mahallesinden; merhum Hidayet Kocagöz'ün eşi, Yunus Kocagöz ve Zehra Yıldız'ın anneleri, Ahmet Yıldız'ın kayınvalidesi, İbrahim Kocagöz'ün babaannesi; Hacer KOCAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi ikindi namazına müteakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Ücretsiz ön muhasebe programı Bartın Çekici