33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

Yeni Nesil Belediyecilik(!)

Yeni Nesil Belediyecilik(!)
  8 Mart 2023

  Yeni Nesil Belediyecilik (!) Bolu Belediyesi'nin Kültür Mahallesi Öğretmenler ...

  Yeni Nesil Belediyecilik(!)

        Yeni Nesil Belediyecilik (!)

        Bolu Belediyesi'nin Kültür Mahallesi Öğretmenler Sokak üzerinde yapmış olduğu otobüs durağı çalışmaları esnasında çıkan molozu hemen durağın yanındaki binanın istinat duvarının önüne dökerek aylarca almamış olması mahalle sakinlerinin tepkisini çekmektedir.

        Yapılan işlerde denetim ve takibinin ne denli yapıldığı ortadadır. Bolu'yu Seviyorum sloganının karşılığı bu olmamalıdır... Ziya Paşa bir beytin de diyor ki: "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz/ Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde." (İnsanın aynası iştir, lafa bakılmaz. Bir kişinin aklının seviyesi yaptığı işte görünür.)

  • Bükü29 Nisan 2023 . 10:06

   Kesinlikle kaldırım vs taş işçiliği maalesef çok kötü, bu konuda acil bir denetim lazım. Sayın Başkan veya görevlendirddiği Yardımcıları sokak ve caddelerde aa sıra tebdili kıyafet gezsinler, eksikleri görsünler, ufak eksikler ama aşırı göze çarpıyor. Hele bir de kaldırım rampaları tam bir faciaaa.
  • Coreli13 Mart 2023 . 21:50

   Beğenmediğimiz aladdin baskanin yaptıklarıyla gidiyor hala. Yapilan tek bir icraat yok. Liyakat yok diye ağlayanlar simdi belediyeyi doldurdu. Kendilerine gelince liyakatsiz olmuyo tabi. Ne kaldi surda seçime
  • Burhan 11 Mart 2023 . 13:36

   Bunlara belediyenin mallarını mūlklerini satın haybeden oluşturulan şirket icin keedi çekin diyeceksiniz en iyi yaptıkları işler bunlar.Alayı satıcı
  • YİNE TROL10 Mart 2023 . 10:20

   TROLLER TROLER NE OLACAK SİZİN BU HALİNİZ
  • HÜSEYİN 8 Mart 2023 . 19:53

   Bunlara şov yaptıracan başka bir iş yapmazlar
  • Doktor8 Mart 2023 . 19:42

   CHP benden ve ailemden oy beklemesin otobüs rezilliği mi dersiniz zaten yeterli olan meydanın bizim vergilerle yeniden yapılması mi dersiniz otobüs yönetmeyi beceremiyorsunuz daha
  • Gerçek8 Mart 2023 . 17:15

   Belediyede çalışan kadro işçilerin maaş zammını yapmaktan köşe bucak kaçan Tancu ve ekibinin günleri sayılı.Bir daha CHP ve bu ekip asla bizden oy alamayacak.Tancu CHP dedikçe bizde o kadar hayır diyoruz.
  • zübük8 Mart 2023 . 15:05

   Bir de deprem bölgesine gidip yerinde inceliyorlar felan. Rasim masim de peşinde. Siz daha burnunuzun ucundaki işleri beceremiyorsunuz. Kendinize faydanız yok. Altlarındaki insanları çalıştıramayan, denetlemeyen, görmeyen insanlara ihtiyacı yok bu memleketin.
  • bolulu8 Mart 2023 . 13:13

   Tanju zaten son dönemece girdi. CHP bi 20 yıl daha belediye falan kazanamaz. Tanjunun yerinde olsam alaaddine dua ederdim. yoksa rüyasında belediye başkanı olmazdı. Olmaması gerektiğini de belli etti. Tanju burayı okuyorsan : Askerlik şubesi önündeki kavşak diyorum ve by by diyorum.
  • Cöle8 Mart 2023 . 10:45

   Belediyenin yetkilileri, zabıtalar, temizlik işleri uyuyabilir ama VATANDAŞ GÖRÜR..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sadelik, iyilik ve doğruluk olmayan yerde büyüklük yoktur.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak