33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor!

Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor!
  1 Mayıs 2023

  Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor! Sabık başkanın yaptığı ...

  Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor!Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor!Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor!Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor!

         Cumhuriyet Parkı'nda aynı yanlışlar devam ediyor! 

        Sabık başkanın yaptığı tüm yanlışlar mevcut başkan tarafından aynen takip ediliyor. Başkanlar güya farklı partilerden, görüşlerden ancak icraat olarak öz olarak aynılar. O zaman biz niye eski başkanı değiştirdik. Alaattin Yılmaz başkan olarak devam etseydi. Belediyenin işi parklara kafe yapmak mı, yoksa başka şeyler yapmak mı?

  • Vatandaş3 Mayıs 2023 . 14:30

   Ne şansız şehirmişsin be Bolu. Siyasetin seçmenin önüne koyduğu adamlar Bolu da gerçekten seçmece. Türkiyenin en nasipsiz şehridir Bolu. Ne yazıkki en kötüsüde son dönem oldu.
  • Mehmet Ali3 Mayıs 2023 . 00:07

   Birde chp zihyeti denince kızıyorlar. CHP zihniyeti tam da bu. Rant rüşvet şantaj. Partiden atsalar da aynı zihniyet tam gaz devam.
  • Aladağ 2 Mayıs 2023 . 09:39

   Alaattin Başkan başlattı bu furyayı. Karaçayır parkını atıl olmaktan çıkarıp bir güzel yaptı ama hop bir köşesine Tunalı kafe kondu. Sonra lunapark başka köşeye taşındı. Daha sonra bolaşın sahipleri park restoran yaptı bir diğer köşeye. Tren getirdi. Bize kala kala ufacık bir alan kaldı. Sonra orman parkına el attı. Girişine ufak ufak biçimsiz ve şekilsiz uyduruk dükkanlar koydu. Kent meydanını yaptı bir güzel ama koca alanın içine bir tane burger King ile iki kocaman kafe sığdırdı. bu kafeler kafalarına göre dört bir taraflarına çıkmalar yaparak kafeleri genişlettikçe gfenişletti. Neredeyse parkın her yerini sahiplenecekler. Tanju Başkan yine insaflı, parkların köşesine ufak büfeler koyuyor. Ama zihniyet aynı. Bana oy ver ben de seni göreyim. Boluda belediye niye böyle ticari yerlere iltimas gösterir. Neden kamuya ait olan açık alanlar, parklar, yeşil alanlar birilerine peşkeş çekilir anlamak zor. Belediye başkanı diye seçtiğimiz adamın işi gücü bolu halkının parasını bir kaç kişiye aktarmak.
  • Vatandaş2 Mayıs 2023 . 09:10

   Adı Cumhuriyet olan bir park nasıl rant ile anılır nasıl birilerine gelir kapısı olur bunu Tanju ve ekibi açıklasınsa Cumhuriyetten ne anladıklarını Bilulularda anlasın yazık be kardeşim eski başkan ne ise fotokopisi oldun sende
  • Son 11 Ay2 Mayıs 2023 . 00:40

   Bolu belediye aile çay bahçesi olarak işletilip vatandaşa düşük fiyattan çay tost hamburger satılsaydı yani sosyal belediyecilik yapılsaydı belki seneye başkan değişirse (inşallah) yapılır
  • Gelen gideni….1 Mayıs 2023 . 20:49

   Sen nerem deyan. Cumhuriyet tabelasını bilem söktüle.
  • Bolu parklar1 Mayıs 2023 . 19:58

   Çocukların ve vatandaşların parklarından elinizi çekin. Rant uğruna parklar cafe, köfteci, büfe doldurdular. Kim varsa yandaş iş adamı oldu. Eski baskan da aynıydı bu baskanda bir umut dedik ama aynı yoldan devam ediyor. İzzet baysal mahallesuinde Parkın içinde köftecinin ne işi var, çoluk çocuk köfte kokusundan parkta yutkunur oldu. Orman parkında o kadar kaçak göcek büfenin ne işi var. Yazıklar olsun eskisi ve yeni baskanlara.
  • BİLAL HABEŞİ CAMİİ PARKI1 Mayıs 2023 . 19:40

   Bilal Habeşi Camiinin yanındaki parktaki büfeye ilave inşaat yapılmaktadır. Belediye izni varmıdır? Park kamu malıdır,
  • 15 yılda 1 Mayıs 2023 . 18:53

   Danjuuu Alaaddin Yılmaz'ın 15 yılda yapamadığını 3 yılda yaptı,NOKTA
  • Borazanlar mah1 Mayıs 2023 . 18:23

   Bu ay tanju şu faturası göndermiş vallahi de billahi de elektrik faturasından 100 lira fazla biz hamam isletmiyoruz. Normal bir aileyiz hadi bu ay ekstra fazla kullandığımız şu bayram temizliği onuda her bayram zaten yaptığımız iş ilk defa bu sefer 100 lira elektrik faturasından fazla bu seçim esnasında böyleyse daha ileride nasıl olacak Allah bilir.
  • AYHAN1 Mayıs 2023 . 18:14

   orası yemyeşil çayır çimenlerin içinde bir park olması gerekirken.maalesef ranta kurban oluyor.
  • Bolulu1 Mayıs 2023 . 17:31

   Parka kafe yapmak yada kiraya vermekte mantıklıdır.belediyeye oradan akar gelecekse nesi kötü. Ama bir kuruş kira ödemeden orayı işgal edecekse olmaz. sadece kirayı almayı bileceksin yap yok olmaz
  • Cöle1 Mayıs 2023 . 17:27

   Vatandaşın oturacağı ve yıllardan beri bolunun ortak malı olan yerlerin kafelere peşkeş çekilmesini, PROTESTO EDİYORUM.. ALAADİNİNİDE, TANJU SUNUDA..
  • Cöle1 Mayıs 2023 . 17:24

   O otobüs durağının arkasındaki 4 m2 lik büfe 20 m2 oldu. Bigün baktık yıkılmış. Oooo dedik belediye burayı yıkıyor, inşallah halka açılır millet oturur, çayını içer dinlenir sohbet eder. Ama maalesef baktık yerine 50 m2 yapılmış. O kadarmı parasız kaldın belediye..
  • Dünyalı1 Mayıs 2023 . 17:07

   İstanbulda İmamoğlu parkları işgal eden işletmeleri yıkıp halka - vatandaşa kazandırıyor.Bizim burda ne kadar park var hemen üzerine bir BARAKA kondurup kafeye çevriliyor.Çok gerekli sanki.Bu parktaki hem KAFENİN hemde otobüs durağına bakan BÜYÜLTÜLEN büfenin belediyede ruhsatı varmı yani bir mimari ve statik projeleri varmı diye sorsak ne cevap alırız acaba.İkiside gecekondu yapılar.Bolu deprem bölgesi değilmi bu yapılar deprem yönetmeliğine göre yapılmış yapılar değil.Allah göstermesin ilk sallanmada ikiside gider.Vebali kimin üstüne?
  • Hakan1 Mayıs 2023 . 17:06

   Alma satma kiralama devretme işlerine bakan sakalsever başkan yardımcısına sormalı eski kiracının çıkarılması belediyeye kaça mal oldu diye
  • Ali1 Mayıs 2023 . 17:01

   Yönetim değişsede parklar vatandaşın olamıyor.bir Parka nasıl böyle işyeri yapılabiliyor.geçen yıllardaki yanlışlar aynen devam ediyor.Parkı betona gömdüler.Parka işyeri yaptılar.adı cumhuriyet parkı.adı bence beton park olmalı
  • cafeci1 Mayıs 2023 . 16:55

   Caddeye bakan ruhsatsız büfe neden orada halkın kullandığı durağın arkasına kadar genişletildi .Belediyenin buraya bu kadar masraf yapmasının amacı nedir.Sonra belediyenin işi cafe işletmekmidir Allah aşkına

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milleti hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum olarak yaşatan da, köleliğe, yoksulluğa düşüren de eğitimdir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak