33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

İşte Bolu'nun yeni milletvekilleri

İşte Bolu'nun yeni milletvekilleri
  14 Mayıs 2023

  İşte Bolu'nun yeni milletvekilleri Bolu'da resmi olmayan sonuçlara göre, ...

          İşte Bolu'nun yeni milletvekilleri       

          Bolu'da resmi olmayan sonuçlara göre, milletvekilliği seçimlerinde AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi birer milletvekili çıkardı. Günlerdir süren seçim maratonu sonrasında AK Parti'de Yüksel Coşkunyürek, MHP'de İsmail Akgül, CHP'de ise Türker Ateş Bolu'yu Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde temsil edecek. Bu sonuçlara göre, AK Parti'nin Bolu'da yıllar sonra milletvekili sayısı düşerken, MHP ise 54 yıl sonra Bolu'dan milletvekili çıkarmayı başardı. 

  • ABLA 16 Mayıs 2023 . 21:33

   Tanju ÖZCAN, CHP ' nin birinci adayına ve MHP' nin adayına çalıştı. Yani Burak COP gibi efendi, düzgün, nitelikli okullardan mezun donanımlı birinin de oylarını engelledi. Yani ikili oynadı. Sonuçtan da çok mutlu. COP ' un yanında duruyormuş gibi göründü. Ama ona destek vermedi. Kimse kusura bakmasın doğruyu yazıyorum. Burak hocamızın meclise çok yakışacağını düşünüyorum. Sonraki yıllar için başarılar dilerim.
  • Kemal16 Mayıs 2023 . 12:13

   Mhp li olarak hakkını teslim etmek istediğim 1 kişi ve teşekkür etmek istediği 1 kişi var. - Hakkını teslim etmek gerekir, Partisini 5 yıl Bolu da en mükemmel temsil eden ve MHP yi Bolu ile kaynaştıran sevdiren, 2 Belediye başkanlığı kazanan, EYT konusunun çözümünde yıllarca emeği olan, adım adım sahada insanların yanında olan, bu gün oyların gönül rahatlığı ile Mhp ye verilmesinde kişiliği, sevilirliği ve bilgisi ile 5 yıl katkı sağlayan, bir önceki MHP İl Başkanı Cihan BAŞARAN beye teşekkürler. - Kendini Bolunun siyaset duayeni gören Tanju Özcan, yaptığı açıklama ile Oylar Mhp li İsmail beye dediği ve Ak Parti oylarının bölünmesine destek verdiği için Tanju beye teşekkürler.
  • Vatandas16 Mayıs 2023 . 10:50

   Malum hanım ağa vekil ne oldu? Demek ki malum şahıs demekle ,belediye hizmetlerini engellemekle vekil olunamıyormuş.3-0 diyenler nerede?
  • ak troll16 Mayıs 2023 . 09:42

   Burada hala chp hdp yazan akkk trollerr o herifler kendi parti adlarıyla seçime girdiler ama HÜDAPAR denen teröristlerin 3 adamı şu anda akepe milletvekili....
  • Proje 16 Mayıs 2023 . 00:37

   Kimsenin derdi Bolu degil eğer öyle olsaydı her birinin birkaç projesi okurdu hepsinin tek derdi kallavi maaş .Ankara bunları kısa sürede yutar
  • Metin Çelik16 Mayıs 2023 . 00:01

   Alın Teri , El Emeği Göz Nuru ile Kazanılan her şey helaldir . Bir de Haram ve Haramzedeler var. Onlar da başkalarının emekleri üzerinden kendileri için çalışırlar. Burada MHP Milletvekili İsmail AKGÜL Emeğinin Karşılğını almıştır. Yıllardır Mhp içerisinde üstlendiği görevi Milletvkilliği ile Süslemiştir Kendisini Tebrik ederim. Tanımam bilmem Yunis Bayram ve İbrahim doğan arkadaşlarımı kırmadım. verdiğimiz oylar helal olsun. ancak Türker ATEŞ e çok tepkiliyim. Milletvekili oldu ama CHP Nin oylarını Tanju özcan ile birlilkte Yüzde 65 den, Yüzde 21 e , düşürdü Seçilmeseydi daha mutlu olurdum. Onun yerine Arzu hanım seçilmiş olsaydı Yüreğimize bir su serpilmiş olurdu . Bir şahsın çıkarları için koskoca bir şehrin egemenlik hakkını Tüketen zavallılara söylenilecek tek söz Onlar bizim vekilimiz değil. AKP ve CHP Milletvekilleri Başkalarının vekilleri Bizim vekilimiz İsmail Akgül. oldu. Yolu bahtı açık olsun adamlar çalıştı ve emeğinin karşılığını aldı. diğerlerini de seçilebilir sıradan vekil adayı gösterenler onları milletvekili yaptı. Egemenlik Hakkım onlara haram zıkkım olsun
  • Umut15 Mayıs 2023 . 21:09

   İkide bir hdp ile gizli ittifak demesin kimse açık açık destek verildi peki ysp niye üçüncü parti olarak mecliste reyiziniz her şeyi rahat engelliyor bunuda engellesin asla hdp yanlısı değilim meclise soktukları hüdapar da ysp kadar tehlikeli ve meclise girdiler adam meclis yeminine bile karşı ülke sivri dili ayrıştırıcılığıyla reyiziniz ve akp tarafından çok kötü yönetiliyor ekonomi berbat ama insanlar körü körüne biat ediyorlar üzgünüm şimdiye kadar hiç bir Bolu milletvekilinin yararını görmedik bunlardan da bir şey umut etmiyorum
  • sabahattin15 Mayıs 2023 . 19:27

   AKP seçmeniyim vekilde vermedim MHP ye verdim Milletli inatlaşmak böyle yapar akp düzgün bir liste yapsaydı üç sıfır olurdu
  • sağlıklı15 Mayıs 2023 . 17:09

   Tanju ve ekibi sağolsun, millet ittifakı deyince soğuttu kendinden, 1 sene sonra kurtulmak dileğiyle.
  • Sadık'a15 Mayıs 2023 . 17:06

   Sadık bey hakikaten akıllanmıyorlar. Ülkeyi bölmek için teröristlerle, emperyalist ve fetöcülerle dahi iş birliği yapan bir zata %45 oy çıkması akıllara zarardır. Tayyip beye bu kadar kin neden? Hiç bir sorumluluk taşımayan yalnızca meclisin avantaj, maaş ve huzur hakları ile gününü gün edenlere %45 oy çıkması cehalet, delalet ve hatta ihanet değil mi acaba.
  • Bolulu1415 Mayıs 2023 . 15:12

   Öncelikle tüm kazanan adaylara başarılar dilerim, İnşallah Bolu'ya, Ülkemize hayırlı işler yaparlar. MHP nin adayı çok sevilen bir insan, kazanmasına kesinlikle lafım yok, olamaz da. Öncelikle MHP nin oy oranı gerçekten çok iyi çıktı, çoğu kişi ve anket firmalarının tahmininden fazla oy aldı, bu anket ve tahminler doğrultusunda bizim de bir fikrimiz oluyor. Buna göre Ak parti : 1 CHP : 2 çıkar diye düşünüyorduk ama tabiki Halkın takdiri her şeyin üstünde. Yorumlarda belirtildiği gibi CHP nin Bolu'da ikinci vekili çıkartamamasında en büyük pay MHP ve adayının çok seveninin olması bu tartışılmaz ama Tanju Özcan yüzünden CHP ye küsen pek çok kişi nedeni ile ikinci vekil çıkartılamadı diye düşünüyorum. Tanju başkan bu gidişle siyasi hayatının son görevlerini yapıyor ve bir daha Başkanlık veya Vekillik adayı gösterilmez, gösterilse de kesinlikle kazanamaz. İnşallah Cumhur bey Belediye Başkanlığı için aday gösterilir ve kazanır. Tekrar seçim sonuçları İnşallah hayırlı olur.
  • Luzumsuz15 Mayıs 2023 . 15:02

   Ismail beyi tanımam ama başarılarının devamini yürekten istiyorum, BoludaPoposu kalkanlara iyi bir ders oldu kimse kendini vazgeçilmez sanıp tepeden bakmasin, chp ne oldunuzzzzz hani tulumdu.
  • I-Know15 Mayıs 2023 . 14:51

   Tanju Özcan, bu sonuçta senin payın büyük... Chp'li olarak başkanlığı kazandın, oy da verdik. Şu güne kadar yaptıklarınla insanları Chp'den soğuttun. Belediye işe alımlarında referans işleri, orman parkını rezil kepaze etmeniz, ağaç kesip beton döküp kafe yapmanız. Gereksiz işleriniz falan... Soğuduk sizden, oy veren biri olarak yazıyorum.
  • bizim ismail15 Mayıs 2023 . 14:40

   chp yi tebrik etmek lazim 54 yil sonra mhp ye aday cikarttilar yanlis strateji yanlis aday secimi sonuc bir milletvekilini bile zor cikartiyorlardi kendi secmenini kusturdu chp oyunu arttiramadigi gibi azaltti ilcelerden bir tek kibriscikta onde cikti secimin kazanani net olarak mhp ve bizim ismaildir
  • Cumali Koçovalı15 Mayıs 2023 . 12:36

   Bolu'da cehape üçüncü parti durumuna düştü ise bunun tek sorumlusu tanju özcan'dır. MHP'nin başarısı ise şaşırtıcı değil, zira arı gibi çalıştılar...
  • Şevket15 Mayıs 2023 . 12:28

   Bolu kazandı mı ????? Bolu Kazanacak mı ?????
  • YAMAN15 Mayıs 2023 . 12:27

   Bu secimleri daha önceki secimler ile karıştıran yorumcu arkadaşlar var. Başkanlık sisteminde ittifalar var. Akparti oy kaybetmiş gibi görünsede ittifak %60 üzerinde oy almış. 21 yıldır yıpranan bir iktidar partisi için iyi bir sonuç. MHP iktidar partisi olmasada uzun süredir ittifakın içinde ona ragmen oyunu artırdı. Tabiki bu stratejide de olabilir. 2.sıraya Arzu Aydın gibi zayıf bir aday koyup, milliyet oyları almak için MHP önü açılmış olabilir.. İsmail Bey in secilmesi dengeli bir siyaset için oldukça sevindirici. Gelelim millet ittifakına 1 millet vekilliği devam etsede ittifakın %5060 bandından %30 bandına gerilediği görülüyor. 1 seneden kısa sonra yapılacak belediye başkanlığı secimlerinde bu durum devam edecektir. Tanju Başkan'dan bir balkon dansı bekliyorum.
  • Nokta15 Mayıs 2023 . 11:49

   Miş gibi yapan değil, çalışan ve gönüllere giren kazanır. Nokta. En kötü zamanında yakaladığı iktidarı paçasından tutup indiremeyen muhalefetin beceriksizlerine kapak olsun bu seçim.
  • MİSAFİR15 Mayıs 2023 . 11:48

   3-0 DEMİŞTİ TÜRKER BEY SON ANDA MI ÇIKTI
  • VATANDAŞ15 Mayıs 2023 . 11:14

   Boş analizler bize bir basamak atlatmaz. Bolu'dan seçilen vekiller asla uygun değil. Bunlar sadece kendi çevrelerini düşünecekler. Üçü de zenginlerin tarafını tutacak... Kendi adamlarını kamuya işe sokmak için uğraşacaklar. Kavga ederek, adam döverek, savcıya sataşarak, kırıp dökerek bir yerlere gelen tiplerden topluma fayda olmaz... Ümitvar olmayın. Bolu'ya zerre katkıları olmaz. Eğitimleri, vizyonları yok.
  • Zakir15 Mayıs 2023 . 10:59

   Bolu Türkiye siyasetinden bağımsız bir seçim yaptı. Ak partinin vekillerine kızgın ve kırgın olan seçmen oyunu değiştirdi.
  • İks15 Mayıs 2023 . 09:28

   İsmail kardeşim hayırlı olsun
  • ampul15 Mayıs 2023 . 09:25

   Hayatımda ilk defa bir milletvekilliği kaybedip sabaha kadar sevinen bir parti gördüm:)
  • Sadık15 Mayıs 2023 . 09:04

   Bu Halk akıllanmıyor %60 oy Akp çok ilginç...
  • Birisi15 Mayıs 2023 . 05:14

   Tanju Özcan'ın belediyede çalışmaması ve liyakatdız kendi çevresinden menfaatçi bir ekip kuması CHP nin hata üstüne hata yapması böyle bir sonuç doğurdu ama işin iyi tarafı Hiç çalışmayan Arzu Aydın'ın seçilemeyip İsmail Akgülün seçilmesi olmuştur bolumuza ve milletimize hayırlı olsun
  • Ali15 Mayıs 2023 . 05:08

   Hükümet Bolu ya yatırım yapmadı ğı sürece 3 vekil çıkartamaz..ancak Ankara istanbul atasına Hızşı tren Bolı dan geçerse işler değişir.
  • Bekir Kazan15 Mayıs 2023 . 01:57

   Belediye seçümlerinde CHP çıkınca Bolu’dan CHP çıkacak sandık. Köyleri geçtim Merkez bile reis deyyu. Bolu'da bu sonucun müsebbibi Tanjudur tanjuuuu. Aman ha yerel seçümlerde dikkat.
  • Melahat15 Mayıs 2023 . 01:45

   Ben de Tanju Beyin politikalarının halkın seçiminin değişmemesine yol açtığını düşünüyorum. Halbuki Mansur ya da Ekrem Başkan gibi bir karakter olsaydı Bolu’da CHP oylarını arttırırdı. Bir sonraki seçim dikkatli olunmalı. Cumhur Bandakçıoğlu isterse Marslı olsun dürüst, çalışkan ve vizyon sahibi bir birey. Ayrıca gözü tok. Bolu’yu Bolunun çocuğu değil Bolu’yu seven yönetsin.
  • Zakkum 15 Mayıs 2023 . 01:27

   Hayırlı olsun, akp nin enaz iki garanti nasılsa zihniyetinin sonucu bence, tepeden birinci sıraya gerede li yi yazarsan böyle insanlar tepki verir, iyi oldu güzel oldu..
  • YAMAN15 Mayıs 2023 . 00:41

   Tanju Özcan ın politakaları ve HDP ile gizli ittifak açık destek CHP ye Bolu da oy kaybettireceğini buradan defalarca yazdık. Tanju Özcan Bolunun cocuğu diye sahip cıkıldığı, Millet alaaddin keyfi uygulamalarından bıktığı için belediye başkanlığı seciminde %60 almıştı. Ciddiyetsizlik, tepeden inme adaylar Millet ittifakının Boludaki yerini belirledi. Burak Bey'e yazık oldu. Cumhur Bey olsa belki oylar daha yüksek olurdu. İsmail bey'i de tebrik ediyorum. Gönlümden geçen oldu. Umarım Boluya yararlı olurlar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak