33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

Milletvekili Türker Ateş'ten teşekkür mesajı

Milletvekili Türker Ateş'ten teşekkür mesajı
  15 Mayıs 2023

  Milletvekili Türker Ateş'ten teşekkür mesajı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ...

       Milletvekili Türker Ateş'ten teşekkür mesajı
         Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu listesinden meclise giden CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, seçim sonrası ilk açıklamayı yaptı. Ateş, seçim çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür etti.

         14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden Bolu Milletvekili seçilen Türker Ateş, teşekkür mesajı yayımladı. Ateş mesajında, “Değerli hemşehrilerimiz, çok kıymetli Bolu halkı;  28.Dönem milletvekili seçimlerinde, kısa sürede uzun soluklu seçim çalışmasında  Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanımız Sayın Ersan Türkoğlu, Merkez İlçe Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Candemir, il,ilçe örgütlerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, İl Genel Meclisi üyelerimiz, İl ve ilçe Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis üyelerimiz ve partililerimiz ile birlikte  Bolu’muzun köylerinde, sokaklarında, mahallerinde, caddelerinde bizlere göstermiş olduğunuz teveccüh ve destekler için çok teşekkür ediyorum.  

           Arkamda her zaman dimdik duran, bana itici güç olan değerli eşim ve kızıma, aileme çok teşekkür ediyorum.  Bolu’muzun sorunlarını sizlerle paylaşırken çözüm odaklı olacağımızı her zaman ifade ettim. Bugünden sonra omuzlarıma yüklemiş olduğunuz sizleri temsil yetkim ile  Bolu'muz için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Seçim çalışmalarımız boyunca kalbini kırdığım var ise, gönlüne dokunamadığım, kapısına gidemediğim hemşehrilerimiz var ise sizlerden helallik istiyorum. Dün olduğu gibi yarında,sonrasında da ben yine TÜRKER ATEŞ olarak sizlere bir telefon, bir selam, bir merhaba kadar yakın olacağımdan lütfen hiç kuşkunuz olmasın. Ankara bürokrasisini bilen bir kişi olarak seçim çalışmalarımızda söylediğim gibi  “Bolu için taş üstüne taş koymak isteyenin” her zaman yanında olacağım. Bolu toprakları, Bolu coğrafyasına uygun projelerimizi sizlerle paylaşacağız. Bolu’muza değer katmak için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

         İnanın Bolu daha da yaşanabilir bir kent olacak. Bolu Belediyemiz ile ortak bir çok çalışmayı Ankara’ya taşıyarak kentimizin gelişimi için bütün gücümüzü kullanacağız.  Sözlerime son verirken bir kez daha sizleri temsil etme yolunda yanımda olan çalışma ekibime,  Cumhuriyet Halk Partili tüm arkadaşlarıma, gecesini gündüzüne katan tüm dostlarıma ve basınımızın güzide temsilcilerine çok teşekkürler. İyi ki varsınız…” ifadelerini kullandı. 

  • başgan17 Mayıs 2023 . 09:32

   Belediye mhp, akp belediyesi olunca chp'nin 1 milletvekili bile çıkarması başarı bence, bir işiniz için önce chp'li daha sonra mhp veya akp'li bir arkadaşla gidin anlarsınız.
  • Metin Çelik16 Mayıs 2023 . 22:52

   Türker Ateşi Cumhuriyet Halk Partili Seçmen değil Onu Genel Başkan Kemal Kılıçtaroğlu ve ekibi Milletvekili yaptı. Seçilmesi garanti olan Birinci sıraya herhangi bir ismi Yazarak vekil adayı gösterseler yine seçilirdi ve bu sayıdan çok daha fazla oy alırdı.
  • Tanju Başgan16 Mayıs 2023 . 16:01

   Belediye zaten mhp'nin elinde ki meclis oturumlarına bi bakın müdürler kimleri yanına alıyor, belediyeyi şöyle bir dolaşın kimler buralar benim diye dolaşıyor anlarsınız, ha hakkını yemeyelim biraz da AKEPE nin sözü geçiyor, demem o ki belediye zaten son yıldır akepe ve mhp de.
  • Köroğlu 16 Mayıs 2023 . 15:52

   Ankara bürokrasisini bilmek için, bürokrasi, iş hayatında, mesleki alanda çok başarılı çalışma hayatı ve geçmişi olmak lazım. Bolu dışına çıkıp, hayatı gözlemlemek gerekirdi. İnşallah hayırlı olur. Yazık oldu. Emektar halk partili seçmene.
  • Sağol16 Mayıs 2023 . 14:01

   Fırıl fırıl dönen fırıldaklar sayesinde 54 yıl sonunda bizde yerimizi aldık. Hiç bir sözüne güven olmayanlar hırsız ekibini de alsın yerel yönetim seçimlerinde bay bay tansu
  • Can16 Mayıs 2023 . 14:01

   Chp yi 3. Parti yaptı. Bay Kemalin Boluya büyük hediyesi.
  • sağlıklı16 Mayıs 2023 . 13:53

   Tek diyeceğim şey Tanju ve ekibinden kurtulmassan, BOLU da tutunamazsın.
  • Sadık Uysal16 Mayıs 2023 . 12:17

   Belediye başkanı,bolu belediyesinde birkaç kişinin tüm Bolu'da 1 aydır mhp için kapı kapı oy istediği söyleniyor, yazık gerçekten çok yazık, üzüntü verici,onlara rağmen kazandı,tebrik ederiz
  • Tebrikler16 Mayıs 2023 . 11:39

   Partisinin oylarını korumayı başardı. Hemde Tanju beyin ille de Mhp ye İsmail beye oy verin açıklamalarına rağmen. Türker bey tebrikler.
  • Bolulu16 Mayıs 2023 . 11:35

   Adama sormuslar neredesin dayım dayım buradayım demiş.
  • Vatandas16 Mayıs 2023 . 10:39

   Malum hanım ağa vekil ne oldu? Demek ki malum şahıs demekle ,belediye hizmetlerini engellemekle vekil olunamıyormuş.3-0 diyenler nerede?
  • 3-0 a16 Mayıs 2023 . 10:34

   Akp il bşk nıda 3-0 diyordu elindeki biri kaybetti
  • Durmuş Boran16 Mayıs 2023 . 10:16

   Hayırlı olsunSizleri tebrik ediyor başarılı ve hayırlı işler yapacağınıza yürekten inanıyorum.Yanınızda Mimar Feriha hanım gibi destekciniz olduğu için çok güzel işler yapacağınız inancım ile sizlere sağlıklı mutllu bir gelecek diliyorum.Başarınız daim olsun.
  • İ-H-G16 Mayıs 2023 . 09:57

   Sayın Kılıçdaroğlu yanlış yaptı Burak Cop un hakkını yedi
  • bir16 Mayıs 2023 . 09:37

   Hangi parti 3-0 demedi ki, hepsi birini aldı işte (3-0 trol)
  • Abidin B.Gülen16 Mayıs 2023 . 08:15

   BOLUMU ZA HAYIRLI OLSUN ...ALLAH UTANDIRMASIN TÜRKER ABİ.....
  • 3-016 Mayıs 2023 . 00:20

   3-0 yapacağız diyordu kendisi zor çıktı nasıl olacak bu iş şimdi
  • DusunuYORUM16 Mayıs 2023 . 00:20

   Söylentiler de adı geçtiği gibi herhangi bir başka partiye geçme olasılığı var mı yoksa CHP'de siyasi hayatına devam edecek diye düşünüyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak