33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

Gönüllerin Vekili Bolu halkına teşekkür etti

Gönüllerin Vekili Bolu halkına teşekkür etti
  16 Mayıs 2023

  Gönüllerin Vekili Bolu halkına teşekkür etti Ak Parti'de birinci ...

         Gönüllerin Vekili Bolu halkına teşekkür etti

          Ak Parti'de birinci sıraya konulması beklenirken, üçüncü sıra milletvekili Adayı Kazım Konak, önündekilerin arkasında en büyük destekçisi oldu. Kazım Konak güler yüzü ve vatandaşa saygılı duruşu ile seçilmese bile, halkın kalbinde gönüllerin vekili oldu.    
         Kazım Konak teşekkür mesajında; "Öncelikle, gerek aday adaylığım sürecinde, gerekse adaylığım sürecindeki seçim çalışmalarında istemeyerek de olsa rahatsız ettiğimiz vatandaşlarımızdan helallik istiyor, sabırları için teşekkür ediyorum" dedi.   

         Kazım Konak'ın teşekkür mesajı;        

          Bizlerle birlikte sabahlara kadar sokaklarda emek veren tüm kardeşlerime, ilk günden bu güne hiç yorulmayan kadın kolları üyelerimize, gençlik kollarındaki yiğit evlatlarımıza, sesimizi duyuran, pankartımızı asan, broşürümüzü dağıtan, sosyal medyada mücadele eden, bize inanan, destek veren, bizlerle birlikte kapı kapı dolaşan tüm kardeşlerime, İl Başkanımız Suat Güner nezdinde teşkilatımızın bütün kademelerinde görev alan tüm partililerimize ve Seçim Koordinasyon Merkezindeki kıymetli ekip arkadaşlarımıza, beraber yol yürümekten onur duyduğum kıymetli Milletvekilimiz Yüksel Coşkunyürek ve önceki dönem Bolumuzu başarıyla temsil eden Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’ye, bugüne kadar partimizde emek veren, görev alan tüm kademe mensuplarına tekraren ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  

        Seçim çalışmalarımız boyunca bizden güler yüzünü esirgemeyen kamu çalışanlarına teşekkür ediyorum. Haberlerimizin kamuoyuna ulaşmasında emeği olan, yazılı ve görsel basında çalışan tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum.  

        AK Partimizle birlikte demokrasi şölenine katkı sunan siyasi parti adaylarına ve partililerine teşekkür ediyorum. Her zaman duasını üzerimizden eksik etmeyen değerli anneme, sevgili eşime, evlatlarıma, yakın çalışma ekibimize çok teşekkür ediyorum.   

         “Türkiye Yüzyılı” vizyonuyla yola çıktığımız bu kutlu davada bu zamana kadar Bolumuza hizmet veren herkese teşekkür ederken, yeni dönemde yatırımdan, sanayileşmeye, ulaşımdan, sağlığa, turizmden, eğitime, spordan, sosyal yaşama kadar tüm alanlarda adından bahsedilen bir Bolu için Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize desteklerinize her zaman talibiz.  

         Gerçekleşen seçimler sonucunda Bolulu vatandaşlarımızın takdiri ile ilimizi TBMM’de temsil etme yetkisini alan Yüksel Coşkunyürek, İsmail Akgül ve Türker Ateş’e de görevlerinde başarılar diliyor, güzel ülkemizin kalkınması ve Türkiye Yüzyılı ekseninde kazananın Bolu olması temennisi ile hepinize saygılar sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun…"

  • Bir vatandaş20 Mayıs 2023 . 10:13

   İlimizin vekil dağılımı gayet adil oldu. Seçilen vekillerimizi kutluyorum, öncelikle ülkemiz için hayırlı işlere katkı sağlarlar. ilimizin kalkınmasına da gerekli gayret ve çabayı gösterirler, aksi halde sandıklar halkın önüne yine gelecektir.
  • Geredeli mehmet19 Mayıs 2023 . 12:11

   Kazım bey yanlış bir liste ile seçime girildi ben Geredeliyim zYüksel bey yakın köylüm il adayı dururken ilçe adayı ilk sıraya konmaz Yüksel beyi Geredeliler sevmiyor Ak Parti'nin oyları yol dostu MHP'ye misafirliğe gitti geri gelirmi bilmem Yüksel beyin aday olmaması gerekirdi Birinci sıra Kazım bey ikinci sıra İsmail Çetin olmalıydı liste yapanların bundan sonra dikkat etmeleri gerekiyor inşaAllah gerekli mesajı almışlardır İnşaAllah Erdoğan Kasetciyi meclis seçiminde Ezdiği gibi yine ezecek CHP lilerde Tabanı olmayan partilere verdiği 40 millet vekilliğinin hesabını soracaklar bir iftiracıdan Hadepin ruh ikizi den kurtulacaktır
  • sabahattin Tok18 Mayıs 2023 . 00:19

   Kazım Bey kesinlikle sıralama kurbanı oldu birinci sırayı kesinlikle hak ediyordu Çoşkunyürek ve Arzu Aydına olan tepkiyi AKP il ve ilçe yönetimi görüp müdahale etmediyse suç onların . yok onlar uyardı genel merkez ısarar etiyse millet böyle yapar iyi bir liste ve sıralama kesinlikle üç sıfır olurdu Hele CHP ısmaralam birinci sıra o hepden ne diyeyim ya lafa gelince ooo atıyorlar. Demi Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu saygılar efendi
  • Bolulu17 Mayıs 2023 . 12:42

   Tümadaylar. Senin. Yarın kadar. Çalışsaydı üç. Sıfırdır. Bolu
  • Selim17 Mayıs 2023 . 03:38

   Ak parti Belediye başkan adayı olarak Kazım beyi düşünüyorsa çok yanılır. milletvekili sıralamasında nasıl yanıldı gördünüz. Oylar mhp ye kayıverdi. Şimdi biri çıkıp dese, Kazım bey siz Trabzonlu değil misiniz. Tanju özcana çok güzel malzeme çıkar.
  • Mustafa yıldız16 Mayıs 2023 . 23:30

   Adamsın sevgili kardeşim.
  • Nedim16 Mayıs 2023 . 23:12

   Keşke seçilseydi efendi biri.
  • Ahmet16 Mayıs 2023 . 11:43

   Kazanamayacagini bile bile en çok çalışan sendin. Tebrikler
  • Remzi - Aday Önemli 16 Mayıs 2023 . 11:34

   Ak Parti yanlış aday isimleri ve yanlış sıralama ile seçimde milletvekili kaybetti. Tepki büyük oldu. Gerede ikametli Yüksel Coşkunyürek ismini 1. sıra yazılması hatasını yaptılar. Kazım Konak 3 sıraya yazılarak belki oy sürükleyici olur dediler, ama Kazım beyin Bolu da bir sürükleyici oyu yoktu göremediler. Bolu seçmeni Bolulu isimleri istiyor bunu anlayın artık.
  • cemal16 Mayıs 2023 . 11:23

   GÖNLÜM KAZIM BEYİN VEKİL OLMASINDAN YANA İDİ...AMA SANIRIM 2024 B.BAŞKANLIĞI İÇİN EN UYGUN ADAY DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
  • Durmuş Boran16 Mayıs 2023 . 10:03

   Gönül vererek yaptığın çalışmaları uzaktanda olsa takip ettim kutluyorum.Seçilmiş olsaydınız bir dost olarak sevinirdim.Geçmiş olsun diyor geleöeğinizin sağlık mutluluk içinde geçmesini d iliyorum.
  • 3-0 a noldu Suat16 Mayıs 2023 . 09:20

   İl başkanı Suat efendi dende açıklama bekliyoruz 3-0 olacak diyordu eldeki 2 yi koruyamadı
  • YAMAN16 Mayıs 2023 . 09:04

   1 yıl sonra yerel secimler var. MHP genelde belirli dönemlerde yükselen milliyetçilik söylemlerinde çok etkilenir. Bolu da MHP nin başarısında millet ittifakının kürt oylarını almak için Selahattin'e özgürlük vaadleri , mevcut iktidar partilerinin Boluya hizmet getirmedeki başarısızlığı ve Tanju Özcan'ın haklı olduğu konularda bile ciddiyetsiz tavırları , 4 yıllık süreçte kanal yolu dışında hizmet üretememesi, kendi yandaşlarına belediyeye doldurması etkili olduğu görülüyor. CHP Cumhur Bey gibi kaliteli bir ismi , AKP de Bolunun içinden birini Belediye başkanı adayı yapmaları gerekli. AKP için Kazım Bey'e bu şans verilebilir. Bolu'nun kaliteli bir belediye başkanına ihtiyacı var. İsmail Akgül gibi, Türker Ateş gibi yeni ama Bolu'yu tanıyan isimler ile tecrübeli Yüksel bey Bolumuza bir önceki döneme göre daha fazla katkı sağlayacakları bir sinerji oluşturabilirler. Tanju Bey'de söylem olarak Sinan Ogan ile aynı yerde olmasına ragmen ciddiyetin ağır başlılığın nasıl bir etki yaptığını secim sonularına bakıp görebilir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  İşsiz adam durgun su gibidir, bozulup kirlenir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak