33 senedir Bolu halkı bu gazeteyi okuyor. Gazetemizdeki mesaj ve yorumlar, ne kadar çok okunduğumuzun KANITIDIR

E-Ticaret ve E- İhracat Semineri büyük ilgi gördü

E-Ticaret ve E- İhracat Semineri büyük ilgi gördü
  17 Mayıs 2023

  E-Ticaret ve E- İhracat Semineri büyük ilgi gördü Bolu ...

  E-Ticaret ve E- İhracat Semineri büyük ilgi gördüE-Ticaret ve E- İhracat Semineri büyük ilgi gördüE-Ticaret ve E- İhracat Semineri büyük ilgi gördü


        E-Ticaret ve E- İhracat Semineri büyük ilgi gördü

        Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Trendyol işbirliğiyle Trendyol Satış ve İş Geliştirme Marmara Bölge Müdürü Umut Soykan'ın ve Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil'in katılımlarıyla "E- Ticaret ve E- İhracat" semineri yapıldı.

        Odamız Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerin açılış konuşmasını Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar yaptı. Başkan Alemdar, günümüz teknoloji çağında E-Ticaret ve E-İhracatın öneminden bahsederek; “Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler 12 tane çalışma grubu oluşturduk. Bu çalışma gruplarımızdan bir tanesi Yönetim Kurulu Üyemiz Melih Yaman’ın ve Meclis Üyemiz Fatih Yamaner’in koordinesinde yürütülen E- Ticaret’tir. Günümüzün dijitalleşen dünyasında E-Ticaret ve E-İhracat’ın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle ilk seminerimizi de bu konuda gerçekleştirmek istedik. Çünkü E- Ticaret artık çağımızın alışveriş yapma alışkanlıklarından biri olmuş her geçen gün ticaretteki payını giderek artırmıştır. E-ticaret aracılığıyla binlerce km ötedeki üretici ve tüketici kolaylıkla birbirlerine ulaşabilir hale gelmiş ticaretteki sınırlar ortadan kalkmıştır. Ne üretirsek üretelim, artık dışarıya satmak zorundayız. Bugün ihracat, hiç olmadığı kadar önemli hale gelmiştir. Bu yüzden Dijital platformlarda olmamız gerekiyor” dedi. 

          Başkan Alemdar’ın konuşmasının ardından seminer Prof. Dr. Gülsün Akdemir Evrendilek’in moderatörlüğünde, Konuşmacılar Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, Odamız Meclis Üyesi Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Giftinn Mağazası online kurucusu Fatih Yamaner ve TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Decorita Ltd. Şti. yetkilisi Yasemin Karaağaç’ın konuşmalarıyla devam etti. 

         Seminerde konuşmacılardan Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, E- Ticaret ve E- İhracat konusunda Trendyol şirketinin satıcı ve tüketiciye yönelik yaptıkları çalışmaları anlattı. Ayrıca Çokaygil, Trendyol olarak sürekli teknolojiye, operasyona, reklama, pazarlamaya, kampanyaya ve girişimcilere çok ciddi yatırımlar yaptıklarını söyledi. 

         Konuşmacılardan Bolu Ticaret Odası Meclis Üyesi Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Giftinn mağazası online kurucusu Fatih Yamaner ve TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Decorita Ltd. Şti. sahibi Yasemin Karaağaç ise E-Ticaret ve Trendyol ile nasıl tanıştıklarını anlatarak, E-Ticaret ve Trendyol’un firmalarına sağladıkları hizmetler ve katkıları ile ilgili katılımcılara bilgiler verdiler. 

        Katılımcıların soru ve cevap kısmıyla devam eden seminerin sonunda, Trendyol Satış ve İş Geliştirme Marmara Bölge Müdürü Umut Soykan'a ve Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil’e, Oda Meclis Üyesi Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Giftinn mağazası online kurucusu Fatih Yamaner’e, TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Decorita Ltd. Şti. yetkilisi Yasemin Karaağaç’a ve seminerin moderatörü Prof. Dr. Gülsün Akdemir Evrendilek’e plaket takdim edildi.
   

  • Totemci19 Mayıs 2023 . 09:58

   Tedarik sistemi tek elden yönetilip insanları bu şekilde kontrol etmek ve bunuda en hızlı en kolay e ticaretle yapıyorlar...büyüyen gelişen ekonomiler bu çarkın bir dişlisi olma yolunda sağlam adımlar atıyor.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak