Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

19 mayıs kortejindeki at kayarak binicisiyle birlikte düştü

19 mayıs kortejindeki at kayarak binicisiyle birlikte düştü
  19 Mayıs 2023

  19 mayıs kortejindeki at kayarak binicisiyle birlikte düştü Bolu’da ...

  19 mayıs kortejindeki at kayarak binicisiyle birlikte düştü

        19 mayıs kortejindeki at kayarak binicisiyle birlikte düştü          Bolu’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen kortej yürüyüşünde grubun önünde ilerleyen at, ayaklarındaki demir nalların  yolda kayması sonucu binicisiyle birlikte düştü. Binici ve at yara almazken, düşme anı dron kamerasına yansıdı.

         19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kentte ilk tören Anıtpark’ta düzenlendi. Bolu Valisi Erkan Kılıç ve protokol üyelerinin Atatürk anıtına çelenk bırakmasının ardından törene katılan grup, kortej eşliğinde kutlama programının yapılacağı Karaçayır Mahallesi’ndeki spor salonuna doğru yürüyüşe geçti. Öğrenciler açtıkları metrelerce uzunluktaki Türk bayrağı ile yürürken kortejin önünde de iki genç atın üzerinde yürüyüşe eşlik etti. Yürüyüş sırasında en önde yürüyen at ayaklarındnaki demir nalların asfalt zeminde kayması sonucu üzerindeki biniciyle birlikte düştü. Binici ve atın yara almadığı düşme anı dron kamerasına yansıdı. Belediye bandosu eşliğinde devam eden yürüyüş spor salonunda sona erdi.

          Spor salonunda düzenlenen törende öğrencilerin sergilediği halk oyunları ve spor branşlarındaki gösteriler tribünleri dolduran yaklaşık 3 bin kişi tarafından ilgiyle izlendi.

  • Melahat20 Mayıs 2023 . 00:50

   Ata üzüldüm
  • seyis dedem19 Mayıs 2023 . 20:03

   Yağmurlu havada asfaltta nal ile aaata binilirmi yahu.İnsanda biraz mantık olur.Atın ayağındaki nallar yumuşak zemin için.Siz kabak lastikle Bolu dağına çıkabiliyormusunuz mantık o mantık dedem

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak