Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Burak Cop seçilemese de, Kılıçdaroğlu'na destek için çalışmalarına davam ediyor

Burak Cop seçilemese de, Kılıçdaroğlu'na destek için çalışmalarına davam ediyor
  20 Mayıs 2023

  Burak Cop seçilemese de, Kılıçdaroğlu'na destek için çalışmalarına davam ...

        Burak Cop seçilemese de, Kılıçdaroğlu'na destek için çalışmalarına davam ediyor

        "Milletvekili seçilemedik diye çalışmayı bırakacak değiliz ya" diyen Burak cop. "Aslolan Sayın Kılıçdaroğlu'nu Çankaya'ya (evet, saraya değil Çankaya'ya) çıkarmak" dedi.  

        CHP'nin Bolu ikinci sıra milletvekili adayı olarak seçimlere giren Burak Cop, seçilememiş olsa da, moral motivasyonundan birşey kaybetmiş değil. Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu için seçim çalışmalarına halkın arasında devam eden Burak Cop, bugün Mudurnu'da ilçe örgütü ile beraber beraber pazar yerindeydi.

         Siyaset Bilimci Burak Cop Mudurnu'da yaptıkları çalışmadan sonra izlenimlerini aktararak; bugün halkın arasında yaptığmız çalışmada da gördük ki, maç 0-0'dan başlayacak. İttifakını genişlettiği halde azınlıkta kalan Erdoğan, 14 Mayıs'taki oy oranını mumla arayacak. Milletvekili seçilemedik diye çalışmayı bırakacak değiliz ya. Vatandaşın bizden tek bir isteği var: "Aman oyları çaldırmayın!"
   

   

  • Sandallarlı25 Mayıs 2023 . 23:20

   Bolu'nun Sesi gazetesi M.Ç. rumuzlu kişinin ağlama yeri olmuş.
  • can 23 Mayıs 2023 . 00:16

   ya hala kk kazanacağına inanan var ya vah vah vah inanılır gibi deyil
  • Metin Çelik22 Mayıs 2023 . 22:48

   Sn Burak COP Bey Kardeşim. Tamam Belli ki Bir gün Cumhuriyet Halk Partisinden Ya milletvekili Ya Belediye Başkanı ya da başka bir göreve yükselmek için Mücadeleyi bırakmıyorsun Takdirle karşılıyorum. Ancak lütfen biraz da Ülke insanı ve parti bileşenleriniz için çalışmanızı öneriyorum. Bakın Bolu ve çevresindeki Köylere gidin Seçmenler Mahalle Baskısı altına alınmış Egemenlik Hakkının Kullanılmasında el birliği halinde kimin hangi partiye oy verdiği açık açık gözlenmekte Kardeşim çevrenden her sandığa bir adam koyamazsın ana her sandık çevresine bir adam koyarsan özellikle Köylerde Alanen ve açık açık kullanılan oyların Nasıl da İStenmediği halde AKP ve MHP Partilerine verildiğine tanık olursun. Yani biraz çalışmanı öneriyorum. Seçimden Sonra Seni il Başkanı Yapalım. Bedri Pehlivanı da ilçe Başkanı , Zuhal HAnımı Kadın kolları başkanı ben deniz de İlçe Yönetiminde Bolu ve Köylerini Yeniden teşkilatlandıralım aksi durumda Boluda chp diye bir şey kalmayacak senin eğitimin de benim bilgi birikimim de Bedri Pehlivan ve Zuhal Işının da Yıllardır parti içen çalışmaları Boşa gidecek heba olacak
  • Kulturlu22 Mayıs 2023 . 10:27

   saray nikli, halk ne diyor 2. turda göreceksin. 54 le KK geliyor bahar geliyor.ülkeyi mülteci cenettine çevirdiniz.biraz gazete OKU derim bak o mülteciler neler yapıyor.vatan millet diyosun bide.
  • Kültürlü nick22 Mayıs 2023 . 05:42

   Başını kumdan çıkarda bak. Halk başkanlık diyo. Reis diyo. Cumhur İttifakı diyo. İkinci tur yüzde 52-53 oranla halk böylece başkanlık sistemine de güven oyu vermiş olacaktır. Görünen köy bu daha fazla zırvalayıp durma. Hadi hadi... CHP en iyi ve tek yapabildiği iş eleştiri...
  • Taner22 Mayıs 2023 . 01:04

   Tūrker Ateşte Gölcūkte sucuk ekmek ziyafeti yapsın Helal olsun Burak Cop.Emegin ne demek oldugunu Tūtker Ateşe gösterdigin için tesekkūr ederim.Diger vekiller zaten Allaha emanet sadece yaptıkları gezdigi yerlerden aynı fotoyu 10 sefer paylaşıp çok geziyorlar gibi yapıp bunada hizmet diyorlar ne diyoruz yol sıra gidip çay sıra gelmek Boluya birşey kazandırmaz kısaca eğitim şart
  • Haluk21 Mayıs 2023 . 23:42

   Boşuna yorulma be kardeş Sayın Türker Ateşin seçtiriliş ini millet biliyor sen gibi partiye emek vermişleri öteleyip zembille inenleri seçtirenler oy moy isteme deymiyor çünkü sözde lafda mangalda kül bırakmayanları millet görüyor ve biliyor onun için yüzde 25 lerde kalıyor sunuz kendi ömrünü CHP ye harcayan Muharrem inceye yapılanlarıda gördü millet unutmuyor sizi yönetenler diyor ya tıpış tıpış gidip seçeceksiniz hayır efendim gitmiyorumda seçmiyorumda bu kafayla çooook ringe serilirsiniz
  • Kulturlu21 Mayıs 2023 . 20:17

   saray isimli kullanıcı hadi ordan.
  • Kemal21 Mayıs 2023 . 19:45

   Burak bey milletvekili olsaydı Bolu ya büyük yarar sağlardı…
  • öğretmen21 Mayıs 2023 . 15:23

   Bolu meclise 20 yıldır Akp den 3 yada 2 tane milletvekili gönderdi Boluya ne verdi.hiçbir şey vatandaştan aldılar oyu.kendileri köşeyi döndü.milletvekilinden başlayıp AKP nin e n alt birimine kadar hepsi bir yerlerden nemalandı.Torpili olmayan vatandaş iş güç sahibi olamadı.İşçi,çiftçi,emekli,memur,esnaf öğrenci,işsiz yani alt tabak eziliyor.fakat oy zamanıda AKP ve Onun müttefiki MHP ye oy veriyor.Demekki işsizlik,zamlar,yurt dışından gelen mülteciler,yurt dışına kaçan doktorlar,mühendisler,yüksek ev kiraları,işç,ilerin,memurların,emeklinin,dul,yetim,gazi maaşları falan hiç sorun değil herkes halinden memnun herhalde.Burada bolu 3 tane milletvekili göndereceğine Boludan bir Burak COPU gönderseydi yeterdi hiç değilse iş yapardı.AKP ile MHP milletvekilleri ne iş yapacak göreceğiz.
  • Aladağ 21 Mayıs 2023 . 13:13

   Halk partisi Bolu özelinde şapkasını önüne alıp iyice düşünmeli. Nasıl olur da Boluda üçüncü sıraya düşdük diye etraflıca düşünmeliler. Ancak ilk önce belediye başkanından kurtulmalılar. Her ne kadar parti üyeliğinden çıkarılsa da ileriki süreç için Tanju Özcan ne belediye başkanlığı için ne de vekillik için düşünülmemelidir. İkinci olarak Türker Ateşin birinci sıra adayı yapılmasının getiri ve götürüleri etraflıca düşünülmelidir. Halk partisi Boluda sınıfta kalmıştır, seçim süreci bitince bunun muhasebesini yapmak elzemdir. Belediyeye sahip olunan bir şehirde böyle bir sonuç alınması vahimdir. Bir dahaki belediye seçiminde sadece belediye başkanı değil, başkanın ekibi de ehil kişilerden seçilmelidir. Tanju Özcanın belediye başkanı olarak gösterdiği kötü performans bu sonuçta önemli bir etkendir. Bunun dışında vekil adayları doğru seçim değildir. Son olarak halk partisi Bolu örgütü yeterince asılmamıştır bı sürece.
  • İ-H-G21 Mayıs 2023 . 10:03

   Birinci sıradan meclise girmesi hakkıydı
  • Saray 21 Mayıs 2023 . 05:04

   Biz sadece elit kesime hizmet eden Çankaya değil, her garibana hizmet eden saray istiyoruz. Parlamenter sistem değil, başkanlık sistemi istiyoruz.
  • Dünyalı21 Mayıs 2023 . 03:02

   Bu seçimlerde beni ters köşe yapan tek kişidir sayın Burak bey.Milletvekilliği sırasındaki çalışması ve gayreti ile, şu anda bile hala çalışıyor olması takdire şayan.(tatilin yolunu çoktan tutmuştur diye düşünüyordum.) Keşke her partili sizin gibi çalışsa çabalasa.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Geçmişten çok geleceği düşünmeliyiz, çünkü bundan sonra orada yaşayacağız.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak